Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76
  1. #61
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Rando bardzo ładny wynik gratuluje

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez randomallin Zobacz posta
    ale jakos sobie z tym radze. zobacz zalaczniki, moze to nie jest duzo rozdan ale wiecej nie mam bo nie gram standardowo na NL100.
    To dobrze ze nie bo te majac takie statsy bylbys donkiem nie grajac wyzej

    BTW, PFAF zamydla Ci post flop AF wiec zwykle sie PFAF nie uwglednia. PF jest opisany przez VPIP i PFR

  3. #63
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    randomallin,

    ja pierdole ale wynik.....



    niezla tez agresja pf,

    skoro nie callujesz niskich par, to rozumiem że z pozycji je czesciej 3betujesz czy foldujesz?

    czy zdaża ci się coś callować PF?
    Ostatnio edytowane przez autoexec ; 22-10-2007 o 09:15

  4. #64
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez autoexec Zobacz posta
    czy zdaża ci się coś callować PF?
    sc i sp z sb po paru limpach, czasem sp oop przy niskim raise (najlepiej + dodatkowy caller) przy full stackach...

    Reszta raise or fold

    Goral

  5. #65
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    sp to small pair?

  6. #66
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez randomallin Zobacz posta
    wiecej nie mam bo nie gram standardowo na NL100.
    To na jakich grasz? Bo ja widziałem Ciebie tylko na NL50 (3 miechy temu), a ostatnio na nl100?

    P.S. Chyba, że grasz na jakimś innym roomie...
    P.S. 2. W czym robiłeś ten skrypt

  7. #67
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    P.S. 2. W czym robiłeś ten skrypt
    No właśnie :P

  8. #68
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    rzuc random wykres z pokerEV http://pokerevsoftware.com/ z total winnings i expected total winnings

    20k to niezly sample size juz, zeby cos z niego odczytac pzdr
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 25-10-2007 o 15:41

  9. #69
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Cytat Zamieszczone przez randomallin Zobacz posta
    PeriMCS, mnie tez napierdalaja z blindow i wydaje mi sie ze czesto nie maja na ta akcje.
    ale jakos sobie z tym radze. zobacz zalaczniki, moze to nie jest duzo rozdan ale wiecej nie mam bo nie gram standardowo na NL100.
    Hehe no wlasnie to na jakich stawkach grasz, bo widze Cie prawie przez cala dobe na NL100.
    Swietny wynik, jestem pelen uznania, trudno byloby mi grac w podobny sposob do Ciebie, bo na owej sieci czesto ciezko jest wywalic ludzi z rozdan i trudno zabluffowac donkow, a z tego co widzialem grasz agresywnie nawet z donkami i jakos sie w tym nie gubisz.

  10. #70
    kurde. obserwowalem Randomallina przez jakies pol godziny. gra na 8 stolow!!!!.powiedzialbym bardziej ze napi....la na 8 stolow jak jakis BOOOOOT. na 4 stolach jednoczesnie zrejsowal preflop,wrzucil allina na flopie w drawa do flusha + para, na 3cim stole bet o pota, na 4 allin preflop. i to wszystko w ciagu pol sekundy??wtf??z tego co zaobserwowalem to wygral jakies 2 000$ przez ten czas.zauwazylem tez ze jak betuje przed flopem to zawsze robi bet o pota na flopie. nawet jak jest 3 osobowa pula. no masakra. co chwila jakies alliny zarzuca w top pare, seta, flushdrawa, straight drawa...w nic. z tego co widzialem to te losie nic mu nie mogly zrobic a jak ktos chcial sie postawic to odrazu dostal po mordziei uciekal ze stolu. brawo Random. Trzymaj tak dalej

    P.S.rozjebal mnie tekst Randoma jak skosil jednego donka: "reload fish, and show me your power" poczym gosc sie zreloadowal i w nastepnym rozdaniu z UTG allina zrobil w 22. pech chcial Rando mial QQ
    Ostatnio edytowane przez TryHarder88 ; 27-10-2007 o 03:12