Strona 7 z 94 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 939
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Ok, ale przy buyinie 5+1$ w zyciu nie zarobia na ten turniej z nagroda 25k$, wiem ze byc moze pytam o podstawy, ale dopiero zaczalem sie interesowac satelitami i nie chce sie w cos wplatac.

    Jeszcze 1dno, czy wygrywajac jakiego kolwiek satelita mam pewnosc ze zagram w nastepnym turnieju, czy musze jeszcze cos doplacac??

  2. #62
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    Witam chcialem zauwazyc ze to juz 3ci miesiac jak nie ma stolow 12/25c short hand temat byl poruszany juz pare razy, bylo pare update'ow od tego czasu i nic sie nie zmienilo. Ja chcialbym poprostu zapytac dlaczego to taki problem? prosto odpowiedz jak to mozliwe ze od 3ech miesiecy nie mozecie sie uporac z problemem stawek 12/25c? bo to naprawde jest z lekka smiesznawe.

  3. Proszę napisz do mnie w tej sprawie używając przekonujących argumentów, którymi będziemy mogli wpłynąć na Boss Media, czyli operatora sieci.

    Pozdrawiam Robert

  4. #64
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Robert a jakie to maja byc niby argumenty ? Poza tymi, ze ludzie chca grac na tych stolach a tych stolow debile z Boss Medii nie uruchomili, bo trzeba miec powazne argumenty by z nimi rozmawiac, tzn jak Majak napisze "bede gral 25 godzin na dobe na tych stolach i najebie tam 10 tys rake contribution miesiecznie" wtedy one beda bardzo przekonywujace tak ???

    Smieszne, cos w stylu aktualnej sytuacji politycznej w kraju...

    Majak szukaj argumentow albo niestety, musisz przeniesc sie na 25/50 tam rake jest wyzszy

  5. #65
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Swoja droga, fajna sprawa, Boss Media jako wykonawca uslugi, za ktora placi miedzy innymi Celeb/SB musi miec ostra polewke ze wszystkich managerow tych roomow... Krotko mowiac ma Was wszystkich w dupie, Wy ich prosicie o dodanie stolow a oni Was olewaja a Wy i tak im placicie, niby po co maja cokolwiek naprawiac, poprawiac skoro i tak placicie a jedyne maile jakie wysylacie to blagalne prosby o dodanie czegos, oni odpisuja "nie da sie spadac i nie zawracac dupy" a pokerroomy w sieci "ok"

    Tez bym nie naprawial softu, po co ? I tak sa frajerzy co placa ...

    Krotko i na temat, tak wlasnie jest i to jest przykre, bo niby probujecie dbac o klientow a tak na prawde w najwazniejszym temacie sa oni olewani...

  6. Informacyjnie, między 16-19 października nie będę mógł odpowiadać na e-maile. W tych dniach proszę wszystkie sprawy kierować pod pomoc@celebpoker.com

    dziękuję Robert

  7. #67
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    Czy dla graczy z Polski dostępny jest bonus za pierwszy depozyt do 250% ( max 500 $ ) , o którym można przeczytać na angielskiej stronie Celeb, czy jest tylko rakeback 30% , którego nie ma na stronie anglojęzycznej ??

    Korespondencja mailowa od obu supportów jasno tego nie określa.

    Dzieki za odpowiedź.

  8. #68
    Witam.Robert czy jesteś wstanie zając sie sprawą zwiekszenia limitów wpłat i wypłat do konta gracza pokera???? , jeśli nie zajmiesz sie tą sprawą to odchodze do SB!

  9. Decyzja o wyborze poker roomu jest suwerenną decyzją każdego gracza, w Celebpoker zawsze staramy się zapewnić najwyższy poziom usług graczom, którzy wybrali nasz poker room równocześnie jednak szanujemy naszą konkurencję.

    Przekazałem prośbę o podniesienie limitów do supportu oraz Webdollara proszę skontaktuj się z pomoc@celebpoker.com.

    Pozdrawiam
    Robert

  10. #70
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Jakie jest minimum wypłaty na CELEB ?