Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 185

Wątek: Stejk 100$

  1. #61
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Człowieku takie przebicie jest więcej niż ryzykowne. Gdyby chociaż to był min raise - mógłbyś potem jeszcze uciec ... A Ty odrazu paka i all in. Mógł mieć przecież byle króla i już praktycznie po Tobie. Gdybyś miał JJ albo QQ to jeszcze można to uznać za dopuszczalne, ale z takim niżem jak 66 to praktycznie co by koleś nie miał, ma potem sporą szansę trafić parę wyższą niż Twoja na turn lub river. Podjarałeś się po prostu tym, że na flopie było 2 i 3. I jeszcze fakt, że miałeś mniej żetonów niż on kompletnie przekreśla to zagranie. Rozumiem, gdyby stany stacków były odwrotne to znowu - byłoby to na granicy dopuszczalności. Za dużą uwagę przywiązujesz chyba do statów, dlatego jeżeli nie umiesz z nich poprawnie korzystać albo jeśli Cię to tiltuje, to może lepiej nie korzystaj. Nie można tego rozdania usprawiedliwiać tym, że miałeś pecha, bo on miał AA. Mógł mieć 40 innych rąk i równie dobrze też mógłbyś to przegrać.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 22-03-2012 o 16:34

  2. #62
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    jezlei bym pre flop go przebil zagral by stacka ( obstawialem go pre flop na ( every hands) po flopie gdy zagral za 300 zastanowilem sie czym moze grac i doszlem do wniosku po jego grze i wczesniejszych rozdaniach ze moze miec aj aq ( z tad moje zagranie jezeli by mnie sprawdzal z aq lub aj to raczej glupota z jego strony była by juz rozumiesz ci bralem pod uwage ....

  3. #63
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    No ale czemu all in odrazu ? Nie mogłeś min raise np zrobić ?

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    po flopie jezlei bym bo przebil min kioedy on zagral za 300 muysialbym go przebic do 600 a wtedy zostawalo by mi ok 800 zetonow byłby sens?? wiec wolalem go przebuc stakiem i jezeli nie ma faktycznie czegos by spaosowal...a jezli by u dal min raise mogl by sobie pomyslec ze jak go blefuje i mnie przebic a wtedy sprawdzeni było by glupie z mojej strony

  5. #65
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ale dlatego też, że zostawałoby Ci po min raise ok 800, on już nie próbowałby blefować, bo wiedziałby, że na 90 % będziesz go sprawdzał, bo byłbyś już pot committed. Potem musiałbyś po prostu sfoldować i próbować się odbić z tego 760 $ co jak wiadomo jest możliwe.

  6. #66
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    mogle tak postapic ale rowniez moglem jak zrobilem przegrac i jak by spasowal mial bym ponad 2 k wiec tez mi sie oplacalo ale nie spodziewalem sie aa wiec trudno stalo sie

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    ja gram tight ale nie sugeruje sie karta wlasna tylko tym czy mam lepsza reke w danym mamecie ale rzec w tym ze czlowiek sie uczy caly czas po drugie wypadlem calkowicie z wprawy

  8. #68
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    ja gram tight
    Tak, ten all in był wyjątkowo "tight" .

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    to sa moje staty.. cchesz screnna

  10. #70
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Nie.