Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 73
  1. #61
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    Cytat Zamieszczone przez danielos_87 Zobacz posta
    Koszty zostały podzielone po połowie i myślę, że to chyba sprawiedliwe rozwiązanie patrząc obiektywnie...
    przez pryzmat tego, że większość przejebałem najebany grając w black jacka na kompie swojej dziewczyny. Ale co tam - Warto było !!

  2. #62
    Nie oskarżaj mnie o coś czego nie zrobiłem. Waż lepiej słowa...
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 08-10-2008 o 02:41 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #63
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    mi to juz od poczatku smierdzialo
    koles przychodzi do dziewczyny i gra w pokera
    - skoczyles juz??
    - zaraz skoncze
    - no chodz
    - czekaj mam jeszcze wazne sprawy na gg

    wtf heheheh
    i jeszcze te dziwne wahania nastroju jak u kobiety z okresem

    to jakas prowokacja??

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Pijesz sok z żurawin danielos ? :>

  5. #65
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zabawne są te hasła o 30$ za 1000pkt i rakeback na ongame - zdaje sie ze to tez juz jest naduzycie...btw nie wiadomo jak od poczatku do konca bylo wiec w momencie gdyby ta kasa naprawde mi sie nalezala a odzyskalbym 50% pakowalbym sie stamtad
    mnie sie raz taka akcja na sb przydarzyla i wiecej tam nie zagralem

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez danielos_87 Zobacz posta
    Słuchaj gościu, bo zaczynasz mnie już denerwować ty obszczymurze...Czytałem kiedyś coś o Twoim wałku...Na i4poker z laptopem jakiś wał żeś zrobił, bo on Ci się nie należał podobno.
    LOL, a juz myslalem ze nigdy nie przeczytam o tym slawnym laptopie

    SERWISANT* IS BACK

  7. #67
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    @Palo napisałem rakeback bo ja wszystkie bonusy przeliczam sobie na rakeback. Zresztą chyba każdy tak robi. A bonusy na ongame które trzaska się jeden po drugim bez końca dają rakeback jakiego nie ma w żadnej innej sieci. Dlatego oraz ze względu na przesiadujących tam debili gram na ongame bo raczej nie ze względu na soft.

  8. #68
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    a jak to było z tym laptopem bo juz zapomnialem?
    Sebkrol go wyłudził, ukradl czy jakoś tak?
    aaa już sobie przypomniałem... Sebkrol napadł ze scyzorykiem w ręku na siedzibę generalną room'u , powalił z pięści piętnastu rosłych ochroniarzy i stąd ma tego laptopa...


  9. #69
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    alutek kurde no przeciez miales juz tego nie rozglaszac pamietasz na ppt we wroclawiu dalem ci pograc w need for speeda na moim laptopie i obiecales dementowac wszelkie pogloski o tym laptopie i wysmiewac tych ktorzy je rozsiewaja


    pozatym musialem to zrobic bo moj pentium 133 mhz ledwo wytrzymywal 2 stoly a to bylo by wielka strata dla swiata pokera gdybym przestac grac z powodu braku sprzetu
    i4poker wtedy byl dopiero nowa firma i mial zaledwie 12 ochroniarzy wtedy wiec jakos sie udalo
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 08-10-2008 o 01:08

  10. #70
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    musi dysponować nieco większym rollem? Bo raczej za grę na micro takiej oferty nikt nie dostaje.
    Na 50NL mam większą.