Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84
  1. #61
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    A może wyślemy @ do TVN żeby zorganizowali spotkanie z Marcinem "Góral" Horeckim, Pawłem Abramczukiem i donaldem tuskiem? W ramach ich programu "Dzień dobry TVN" ?

  2. #62
    Cytat Zamieszczone przez eXe Zobacz posta
    A może wyślemy @ do TVN żeby zorganizowali spotkanie z Marcinem "Góral" Horeckim, Pawłem Abramczukiem i donaldem tuskiem? W ramach ich programu "Dzień dobry TVN" ?
    Ten pomysł nie jest zły, gdyż od razu widać, że ustawe pisali ludzie nie mający pojęcia o pokerze. Zresztą sam Tusk przynał, że nic nie wie na temat pokera i w tej sprawie będzie polegał na opini swoich "ekspertów". Moim zdaniem PFPS powinna spróbować zorganizować spotkanie kilku polskich pokerzystów z politykami. Można by było nawet zaprosić ich do gry w pokera, niech na własne oczy zobaczą jak taka gra wygląda. Może wtedy zrozumieją, że poker różni sie od gry w bingo, bo według ustawy to jedno i to samo.

  3. #63
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie prosciej wyslac im komplet plyt z usopa?

  4. #64
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    ta różni się i to bardzo... Jestem pewien, że tusk nie zgodzi się na grę, a jeżeli nawet to wyobraź sobie co by się stało gdyby Góral złapał badbeat`a przeciwko tuskowi i przegrał??no chyba, że grali by o milion złotych to tusk mógłby zmienić zdanie

  5. #65
    Nawet gdyby złapał badbeat`a to bardziej mi chodzi o wytłumaczenie filozofii gry pokazanie im, że ta gra to gra umiejętności. Żeby to wyglądało jak film instruktażowy, gdzie zawodnik tłumaczy jakie należy podejmować decyzje i dlaczego by w długim okresie czasu wyjść na plus.

  6. #66
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    no można... tylko nie każdy chce to słyszeć, a tym bardziej uwierzyć... komuna ;]

    Zawsze można założyć zagraniczne konto bankowe i stamtąd robić przelewy na pokerroom i konta w polsce i opłacać z tego podatek jako darowizna ;]
    Ostatnio edytowane przez eXe ; 07-11-2009 o 12:37

  7. #67
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    To sa politycy kur... my ich wynieralismy i to oni powinni byc dla nas a nie my dla nich, maja obowiazek nas sluchac bo ponoc wszystko co robia maja robic "dla nas" obywateli a z tego wynika ze tusk powiedzial "nie i chu..." dla pokera ograniczony idiota.

  8. #68
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Czas sie ewakuować z tego pojebanego kraju i najlepiej nigdy nie wracać.

  9. #69
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    No to narazie

  10. #70
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    13
    Niedawne wypowiedzi premiera odnośnie ustawy wskazują, że rząd chce łagodniej potraktować zakłady sportowe czyli zakłady wzajemne. Uważam że temat powinien zostać ugryziony właśnie z tej strony. Bo dlaczego poker jest uważany przez większość z nas za coś innego od ruletki blackjacka czy automatów? Właśnie dlatego, że poker też jest swoistymi zakładami wzajemnymi. Grasz przeciwko innym graczom a nie z kasynem czy automatem.

    Mały OT: Wcześniej zaproponowano żeby zasypać mailami kancelarię premiera. Sam dwa dni temu wpadłem na pomysł żeby do nich napisać o wyjaśnienie kilku kwestii. Ze strony głównej jest link "napisz do premiera". Klikam i mozilla wywala mi komunikat że adres nie jest wierzytelny i może zrobić kuku w moim kompie
    Chyba coś jest na rzeczy