Strona 7 z 237 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #61
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Pozwolę sobie na mały update. Obejrzałem już trochę filmów i chciałbym się podzielić wrażeniami. W zasadzie wszystkie filmy, które obejrzałem są godne uwagi, więc w skali 1-6 jedynka będzie oznaczała "dobry".

    1. Ocean's Thirteen
    Najlepsza jak do tej pory część serii. Znakomita obsada i dużo akcji. 5/6
    2. Gang dzikich wieprzy (Wild Hogs)
    Sympatyczna komedia ze znanymi aktorami w rolach głównych. Naprawdę dobra alternatywa dla dramatów/filmów akcji, które głównie oglądałem. 3/6
    3. Infiltracja (The Departed)
    Historia ciekawa, ale film trochę za długi. Nie podobała mi się końcówka. 2/6
    4. Iluzjonista (The Illusionist)
    Po prostu dobry. 1/6
    5. Prestiż (The Prestige)
    Tematyka jak w "Iluzjoniście", film ciekawszy. 3/6
    6. W pogoni za szczęściem (The Pursuit of Happyness)
    Świetny, śwetny i jeszcze raz świetny. Mistrzowskie aktorstwo Willa Smith'a. 6/6
    7. Miasto grzechu (Sin City)
    Ogólnie fajny, czasami dość brutalny. Momentami jednak trochę zbyt dziwny (wiem, wiem, jest na bazie komiksu; ale ja nic na to nie poradzę). 2/6
    8. Człowiek w ogniu (Man on Fire)
    Filmów z Superman'ami mam już serdecznie dosyć. 1/6
    9. Donnie Darko
    Pokręcony jak nie wiem. Obiecywałem sobie nie wiadomo czego, a okazało się, że do "Efektu motyla" mu daleko. 2/6
    10. Memento
    Formuła innowacyjna, ale wg mnie można było zrobić coś o wiele lepszego. Sporo scen, które nie trzymają się kupy i właściwie nie wiadomo po co są. 2/6
    11. Przekręt (Snatch)
    Całkiem zabawny. 3/6
    12. Zakochany bez pamięci (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
    Nie zauważyłem przed ściąganiem, że to film romantyczny! Jednak zaskoczył mnie pozytywnie. 3/6

    Postaram się bazgrnąć kolejny update po następnym tuzinie.
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 20-08-2007 o 03:59

  2. #62
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a ja jakiś czas temu obejrzałem sobie Day Break miniserialik 10 odcinków. Całkiem fajny. Zrobiony trochę na pomyśle z Dnia Świstaka. Gość budzi się ciągle tego samego dnia z tym, że to co robi wpływa na ten dzień. a jak ktoś go postrzeli to rano będzie miał ranę. Ogólnie naprawdę fajnię się ogląda

    http://www.mininova.org/tor/605817


    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    6. W pogoni za szczęściem (The Pursuit of Happyness)
    Świetny, śwetny i jeszcze raz świetny. Mistrzowskie aktorstwo Willa Smith'a. 6/6
    zgadzam się w 100%. bardzo lubię Smitha i pokazuje tu, że nie jest tylko aktorem stricte komediowym. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że gra w tym filmie ze swoim synkiem. Najbardziej mnie poruszyła w tym filmie moment "zabawy w jaskinie".

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez SponToN ; 20-08-2007 o 09:00

  3. #63
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    http://www.youtube.com/watch?v=aonSHi327wI <- będzie śmiesznie..
    ciekawe kiedy u nas premiera :/

  4. #64
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    whatever

    na razie jest Superbad.CAM.XviD-CAMERA pewno za miecha juz będzie w dobrej wersji bo w kinach to sie pewno nie doczekamy

    za dwa lata wejdzie na dvd odrazu

  5. #65
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Taak, The Pursuit Of Happyness również bardzo mi przypadł do gustu, byłem na tym z dziewczyną, a filmów takich nie mam w zwyczaju oglądać.

  6. #66
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    a ja jakiś czas temu obejrzałem sobie Day Break miniserialik 10 odcinków. Całkiem fajny. Zrobiony trochę na pomyśle z Dnia Świstaka. Gość budzi się ciągle tego samego dnia z tym, że to co robi wpływa na ten dzień. a jak ktoś go postrzeli to rano będzie miał ranę. Ogólnie naprawdę fajnię się ogląda
    Ściągnę i obejrzę
    Mnie ostatnio wciągnął na całą noc w fotel serial "Traveler". Osiem odcinków pierwszej serii, ale zapowiadają się następne. Dobre kino, trochę mi przypominał "Prison Break", fajny sensacyjny serial. Polecam!

  7. #67
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a możesz przybliżyć fabułę ??

    co do day break to czym dalej tym ciekawiej na początku tak troszkę się rozkręcało wolno jak dla mnie, ale później to oglądałem jeden za drugim

  8. #68
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    a możesz przybliżyć fabułę ??
    Podaję za fdb.pl

    Trójka przyjaciół ostatnie dwa lata spędziła żyjąc, pracując i bawiąc się razem. Jednak podczas letniego wyjazdu jeden z mężczyzn niespodziewanie znika, a pozostała dwójka staje się głównymi podejrzanymi ataku bombowego na jedno z nowojorskich muzeów. Co dziwniejsze nie ma żadnego dowodu na to, iż ów trzeci mężczyzna w ogóle istnieje...

    Opis może taki sobie, ale naprawdę serial wciąga wartką akcją do końca ostatniego odcinka.

  9. #69
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Sciagnalem pierwszy i jest naprawde spoko. Jest tylko siedem odcinkow, czy po prostu tyle na razie wyszlo?

    pozdr
    warsaw

  10. #70
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    http://www.tv.com/traveler/show/5847...esults;title;1

    chyba tylko tyle jest

    ale serial ma bardzo dobre notowania więc zaciągne sobie na pewno