Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 174
  1. #61
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Tak w ogóle to za co ten bonus poszedł siedzieć ?

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wacik, dlaczego nie odniesiesz się do mojej uwagi, że rozegrania A7off było absurdalne? Jak chcesz poprawić swoją grę, skoro ignorujesz uwagi od graczy lepszych od siebie?

  3. #63
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    dobra wie3c słucham ciebie co było absurdalne w tym zagraniu poza złym betem - bo powinienem zagrac 4 bet

  4. #64
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    dobra wie3c słucham ciebie co było absurdalne w tym zagraniu poza złym betem - bo powinienem zagrac 4 bet
    Wszystko było absurdalne, bo jedynym poprawnym zagraniem był fold. Pchasz się na trzeciego z A7off... Come on...

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    fold owszem nie był by złym zagraniem ..
    ale open raise tez nie jest złym ,jednym słowem blef badajacy zakres przeciwnika open raise i call open ( przeciwnik open raise spasowal )
    zas call open sprawdzil ( izolacja call open ) zakres od konektora , siuted , pokety , Ax

  6. #66
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    fold owszem nie był by złym zagraniem ..
    ale open raise tez nie jest złym ,jednym słowem blef badajacy zakres przeciwnika open raise i call open ( przeciwnik open raise spasowal )
    zas call open sprawdzil ( izolacja call open ) zakres od konektora , siuted , pokety , Ax
    1) Fold nie "nie byłby złym zagraniem", tylko jest jedynym prawidłowym.
    2) "open raise nie jest złym" - przecież Ty nie open raisowałeś, bo ktoś już raisował przed Tobą. Nie używaj terminów, których nie rozumiesz.
    3) 3betowałeś, co jest absurdalne zważywszy Twoją rękę oraz to, że w puli jest już dwóch chętnych.
    4) "Blef badający zakres przeciwnika" - uwierz mi, przeczytałem i obejrzałem więcej materiałów szkoleniowych, niż Ty kiedykolwiek w życiu obejrzysz i nie spotkałem się z takim zagraniem. Można tam zagrać push jako blef, jeśli uważasz, że dwaj pierwsi grają zbyt szeroko, ale push, a nie 3bet, więc na wyższych blindach, bo na tak niskich push byłby absurdalny.
    5) Zagrałeś ów "blef badający zakres przeciwnika" po czym oszacowałeś ten zakres błędnie, bo ani on nie ma suited connectorów, ani pocketa, ani Ax. No to świetne zagranie.

    Wacik, ja po raz kolejny popełniam ten sam błąd i próbuję Ci coś tłumaczyć logicznie i rzeczowo. Więc zrób mi tę przyjemność i słuchaj. Po prostu słuchaj. Przyjmij do wiadomości, że istnieją gracze o wiele lepsi od Ciebie i korzystaj, gdy chcą Ci pomóc.

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    dobra jedno pytanko
    grasz na sng 90 osobowego turbo!!!
    masz pozycje na typowego reg gra tight
    siedzisz na poznej mid masz KQs ( open raise ) - pewniebys tego nie zrobił , nie wiem nie gralem z toba
    dostajesz od D - call open i od sb 4 bet czyli 240 a zagrales 60
    co robisz ?

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    sorka mkoj blad ( wiem czym sie rozni 3bet od open raise)

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    przepraszam ( nie było izolacji bo 2x call dotalem

  10. #70
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    chwila chwila
    nick lysywwa
    czyzby redaktor lysy z pokertexas brat pawcia? zadam wyjasnien!