Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62
  1. #61
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Nic mi nie musisz obiecywać, wręcz przeciwnie, wolałbym, żebyś na mnie slowplayował
    sory ziąąą, nie twoje stawki...

    ... no chyba, że dopadnie Cię jakiś downswing i będziesz musiał zejść (dużo?) niżej (czego Ci oczywiście nie życzę!)

    Co do toku mojego rozumowania to liczyłem na to że ziomek będzie chciał ukraść pulę (bo wcześniej, pomimo że dopiero kilka rozdań było, to grał praktycznie każdą rękę). Nie przeliczyłem się, tyle, że miał nutsa :/ (swoją drogą, wg Ciebie on dobrze zagrał betując od razu pulę?)

    pozdro

  2. #62
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    sory ziąąą, nie twoje stawki...

    ... no chyba, że dopadnie Cię jakiś downswing i będziesz musiał zejść (dużo?) niżej (czego Ci oczywiście nie życzę!)
    ja gram nisko, żaden ze mnie pro

    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    Co do toku mojego rozumowania to liczyłem na to że ziomek będzie chciał ukraść pulę (bo wcześniej, pomimo że dopiero kilka rozdań było, to grał praktycznie każdą rękę).
    No to chcesz budować pulę czy nie? Wolisz zebrać jeden becik od crapu rezygnując z wyciągnięcia value od średniej ręki? Zresztą taki maniak może Cię tam floatować i wyciągniesz znacznie więcej, bo pamiętaj, że cbet zawsze wygląda słabiej niż ch/c i lead turn, nie wspominając o ch/r

    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    (swoją drogą, wg Ciebie on dobrze zagrał betując od razu pulę?)
    skoro miał image maniaka to na pewno dobrze, a jak nie to też dobrze, bo ciężko sobie wyobrazić, jak miałbyś go opłacić w inny sposób
    Ostatnio edytowane przez Aston1906 ; 18-02-2010 o 14:38