Strona 7 z 38 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 380

Wątek: Formuła 1

  1. #61
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Sponton, o czym Ty mówisz??? Robert już wywalczył pool position!!

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    no fajnie fajnie, ale w sumie nic nie wiadomo zważywszy na nowy system kwalifikacji

    więc trzeba emocje wstrzymać na wodzy do jutra chyba
    Możesz już nie wstrzymywać, kwalifikacje skończyły się chwilę po 14

  3. #63
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Znowu mnie rozjebał podczas wywiadu:
    -jak sie czuje pierwszy polak który wystartuje z pp
    -tak jak polak który wystartuje z 6 miejsca

  4. #64
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    powinni nakręcić film
    "za szybcy za śmieszni"

  5. #65
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jego skromność jest mordercza...

  6. #66
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    wy chyba macie problemy z tekstem pisanym...

    ja pisałem to przecież znająć wynik kwalifikacji...

    chodzi mi o to, że nie wiemy jaką taktykę przygotowano dla Roberta... być może miał mało paliwa i będzie na przykład taktyka większej ilości pit-stopów co nie zawsze przynosi rezultat dobry... i właśnie dlatego wywalczył pit-stop...

    więc panowie nie róbcie ze mnie idioty i nadal uważam, że będziemy mądrzejsi gdzieś po pierwszych wizytach w pit-stopach jutro

  7. #67
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Chyba BMW już się wyleczyło z rewolucyjnych pomysłów z zeszłego sezonu kiedy zabierali Robertowi szanse na walkę o podium w wyścigach. Mam nadzieję, że zmądrzeli i teraz taktyka będzie dostosowana do warunków na torze. Wiadomo, że im mniej pit-stopów tym lepiej i na każdym takim postoju traci się cenne sekundy i dobre miejsca...

  8. #68
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    O ile o dobrą jazdę Roberta się nie martwię, to martwię się o GENIALNE POMYSŁY ZESPOŁU BMW, więc to imo jest jedynym problemem.

  9. #69
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    nie do końca masz rację z tą mniejszą ilościa pit-stopów to nie jest takie wszystko proste i ma na to wpływ wiele czynników. Nie raz już bywało, że ze względu na panujące warunki czy nawet losowe zdarzenia jak wypadki okazywało się lepszą taktyką więcej pit-stopów... pamiętajmy to nie tylko strata czasowa... to też lżejszy bolid dzięki temu można wygrać pole position na przykład właśnie... różnie można kombinować...

  10. #70
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Chyba BMW już się wyleczyło z rewolucyjnych pomysłów z zeszłego sezonu kiedy zabierali Robertowi szanse na walkę o podium w wyścigach. Mam nadzieję, że zmądrzeli i teraz taktyka będzie dostosowana do warunków na torze. Wiadomo, że im mniej pit-stopów tym lepiej i na każdym takim postoju traci się cenne sekundy i dobre miejsca...
    No tak nie za bardzo sie wyleczyli bo przecież jak Kubica był drugi w kwalifikacjach w pierwszym wyścigu obecnego sezonu to obrali mu taktykę że pożal się Panie Boże.