Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 92
  1. #61
    Witam!

    Sviestas - widuje Cię na NL50 - który bonus wyrabiałeś 666 czy 333?
    Ile stołów jednocześnie, ile godzin dziennie? Ile Ci to zajęło?
    Podzielisz się doświadczeniem?

    Te punkty w betsson, pokerroom i hollywood tak samo lecą? Czy są jakieś różnice?

    pozdrawiam
    w_nie

  2. #62
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    czy na kazdym leca tak samo nie wiem(podejrzewam ze tak)wyrabialem 333,mialem niestety konto juz wczesniej zakladane nie z tego forum.wyrobienie bonusa zajelo mi 17 dni,grajac NL50,3-4 stoly przez jakies 10h dziennie(z tych 17 dni jakies 3-4 nie gralem wcale).Bonus da sie spokojnie wyrobic grajac od NL50 w gore(na nizszych pewnie tez chociaz zajmie to duzo wiecej czasu).
    Byl to pierwszy bonus jaki wyrabialem,wiec nie mam porownania,ale z wypowiedzi innych wnioskuje,ze te punkciki nie leca za szybko,jednak skoro mi nie sprawilo to wiekszych problemow to mysle,ze tobie tez nie powinno.

    jaki masz nick na betssonie?
    pozdro-sviestas

  3. #63
    thx sviestas. Nie gram (jeszcze) na betsson - gram w innym roomie tej samiej sieci. 10 h dziennie - fiu fiu - ostro. Nie wysiedzę tyle, ale kusi mnie ten 666 bonusik - tylko betsson mówi, że może być problem skoro już jestem rejestrnięty ;(

    pozdr

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Mam pytanie odnosnie punktow gracza do wyrobienia bonusa, czy jesli zagram w turnieju sobotnim dla graczy, ktorzy zdobyli 200 pkt w tygodniu, czy te punkty zostana mi odjete od wyrabianego bonusa czy zostana dalej?

    Pozdrawiam

  5. #65
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    mozesz spokojnie gracnic Ci nie zostanie odjete

  6. #66
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    czy ten bonus powitalny w styczniu tez obowiązuje ? na stronach www jest info ze tylko do konca grudnia 2006

  7. #67
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mi sie wydaje ze teraz na betsson jest tylko 35% rake back

  8. #68
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Jest może obecnie jakiś bonus od 1 wpłaty? Konto mam już tam od kilku miesięcy ale miałem kaskę z freerolli którą grałem a potem ją wypłaciłem. Teraz chciałem wpłacić i nie wiem czy coś przysługuje?
    Ostatnio edytowane przez melon1980 ; 13-01-2007 o 16:02

  9. Witam,

    W tym momencie bonus od pierwszej wpłąty wynosi 100% do $111.
    Jeśli w trakcie przelewania kasy z konta głównego na pokerowe, w polu kod promocji wpiszesz "partner" będziesz mógł wyrabiać bonus 100% do $333.

    Milo

  10. #70
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    witam. mam problem przelalem karta kredytowa 1100zl na konto betssona i teraz przelalem 333$ na pokera i podczas przelewania nie widailem zadnego okna zeby wpisac te haslo promocyjne i nie wiem co mam teraz zrobic?