Strona 7 z 53 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 530
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Jako gracz weekendowy potrafię ogarnąć jakieś 4-5 sng bez specjalnego stresu. Wiele więcej nie próbowałem. Ale staram się wyobrazić sobie te 20 stołów Warsawa i... no właśnie.

    Gram ostatnio na UB i Titanie. Ten pierwszy daje więcej czasu do namysłu (prawdopodobnie subiektywne uczucie), ale grane jest więcej rąk/h na porównywalnych stołach. Ile jest czasu na podjęcie decyzji na PS? Ile na jednym stole rozgrywanych jest rąk na godzinę? Ile czasu zajmuje wam pojedyncza decyzja - sekundę? Czy może jest nieco spokojniej? Pytam się z czystej ciekawości, i tak ze mnie żaden poważny pokerzysta nie wyrośnie, najwyżej was kiedyś na PS przysponsoruję

  2. #62
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez grasiu Zobacz posta
    ... Jestem ciekaw czy po prostu tam mozna zaobserwowac tyle ile w pracy z jakims programem do ICMa jak SnGPT, czy jest tez cos dla czego warto zainwestowac te $120+.
    A widzieliście http://www.sngwiz.com?

  3. #63
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    witam wiem ze zjebke dostane na dzien dobry zebym sobie poszukal w temacie pokertrackera ale zaryzykuje ps szukalem i nieznalalzem dokladnie to co chce chodzi mi czy mozna automatycznie importowac wyniki sitow do Pokertrackera czy to trzeba robic recznie poprzez email?

  4. #64
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    W PS tylko poprzez email

    pzdr

  5. #65
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    http://www.sngicons.com/ wydajemy mi sie ciekawe i w zasadzie male koszta - 99$ wpisowe, 19$ na miesiac. Znacie jeszcze jakies inne ? Albo tez filmy instruktażowe w necie ?

    Pozdr
    Reb

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    wczoraj się zapisałem do sngicons i na dzień dobry niezłe zaskoczenie, nie wiedziałem, że mają ponad 3500 zapisanych użytkowników! :O Obejrzałem na razie dwa filmiki bigjoe2003 o 27-60 i prawdę mówiąc, tak jak myślałem, nie dowiedziałem się wiele nowego. Ale filmów jest kilkadziesiąt, na pewno coś fajnego znajdę w tych opisujących grę na sitach za 500-1000$ Swoją drogą bigjoe mnie wkurzył, podczas filmu słychać jak sobie gdzieś tam chodzi, coś je, ogląda i komentuje mecz futbolu amerykańskiego ... ;p

    pozdr
    warsaw

  7. #67
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Na 2+2 pisza ze czesto brzmi jakby byl stoned, ale to moze byc zart

  8. #68
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Ostatnie dwa dni to 272 sztuki z fajnym roi, 15.29%, co jest niejako odpowiedzią na zapytanie Rebela, że mu Roi spadł właśnie do tego poziomu Multitabling własnie polega na nadrobieniu pewnego spadku jakosci poprzez gigantyczna ilosc (chociaz ja bym się kłócił, bo moim zdaniem to po prostu gigantyczne przyspieszenie, jak mogę mówić o wielkim spadku jakości, kiedy zdarzają mi się sesje na - na przykład 76%? A minusy będa i tu i tu, na multi po prostu swingi są większe, ale w obydwie strony). Jeżeli na przykład, ktoś chce ekstremalnie przykładać się do sitów i grać, powiedzmy, 15 dziennie/450 miesięcznie (mniej więcej 4hx4stoły) z ROI załóżmy 20% (chociaż byłoby to moim zdaniem trudne, ale załóżmy, że ktoś tak zrobi) to przez rok (zakładając te najpopularniejsze 27$) zarobi 450x12x27x20%=29,160. Taki sam wynik (teoretycznie oczywiście)osiągnę grając swoje 30 turniejów na godzinę/4h dziennie/120h miesięcznie/5% ROI przez dokładnie 180 dni. Pomijając dwukrotnie krótszy czas, dochodzi jeszcze kwestia korzyści wynikającej z bonusów. Zakładając, że obydwaj jesteśmy na supernovej, pierwszy gracz zrobi zaledwie 54,000vpp przez rok, co daje 2,835 z bonusów i utratę statusu supernovej. W sumie, przez rok, zarobi on 29,160+2,835=31995.
    Tymczasem, ja w ciągu tego samego roku będę miał (teoretycznie) dokładnie dwa razy więcej z gry oraz 432,000vpp czyli 29,430 z bonusow. W skrocie, praktycznie 3x więcej od gracza pierwszego.

    Stąd multitabling

    pozdr
    warsaw

    PS. A teraz zabieram się za video spacegravyego...
    PS2. Zapisałem się w ostatniej chwili, żeby wziąć udział w ich turnieju - w tą niedzielę o 21 naszego czasu na PS. Małe wpisowe 10$, ale pewnie będzie dużo zabawy, a w ogóle ma to być liga

    Edit: Obejrzałem video spacegravyego i musze powiedzieć, że jest bardzo dobre. Nie tylko gra inteligentnie, to jeszcze umie to dobrze wytłumaczyć. Miejmy nadzieję, że zbyt wiele osób tego nie obejrzy
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 13-01-2008 o 04:27

  9. #69
    Witam! ( pozdrowienia Warsaw oraz Mr. Wojtas
    Korzystajac ze nareszcie pojawil sie tak ciekawy dla mnie watek ( sng mtt) kilka pytan do ultra multitablerow.

    1. najwazniejsze - czy grajac >16 stolow turbo SnG podjecie decyzji uzalezniacie od czegos wiecej niz :karta, pozycja i Stacki ( wlasny oraz graczy siedzacych dalej )? Czyli generalnie czy ma jakies znaczenie reading ewentualnie statystyki - jakie.

    2. Do graczy PS. Poniewaz duzo bylo obliczen i porownan co sie bardziej oplaca - w jaki sposob zamieniacie FPP na $$$ ? Z moich szybkich obliczen wynika , ze najlepiej grac satelity do Sunday Million - 10 graczy - Turbo - czyli to co pasuje nam najbardziej. Daje to 1600$ ze 100tys FPP przy zalozeniu, ze nasze ROI w tych turniejach wyniesie 0%, a wydaje mi sie, ze jesli juz specjalizujemy sie w 1 table turbo sng, wycisniemy jednak cos wiecej. Zwlaszcza dla graczy ktorzy nie maja jeszcze Supernovej, czyli brak mozliwosci zamiany 100tys FPP na 1500$.

    3. Tu juz zagadnienie czysto taktyczne. Poczatek turnieju, powiedzmy ze z UTG podbijamy z karta AK, dostajemy jednego calla, po czym Reraise od znanego nam z dobrej, rzetelnej gry gracza. Co teraz? Czy warto w jakikolwiek sposob kontynuowac te rozgrywke ?

    DeadMan_pl

  10. #70
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez DeadMan_PL Zobacz posta
    3. Tu juz zagadnienie czysto taktyczne. Poczatek turnieju, powiedzmy ze z UTG podbijamy z karta AK, dostajemy jednego calla, po czym Reraise od znanego nam z dobrej, rzetelnej gry gracza. Co teraz? Czy warto w jakikolwiek sposob kontynuowac te rozgrywke ?
    DeadMan_pl
    Easy foldzik?