Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 65 z 84 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 839
  1. #641
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    układ was zniszczył, cortez, na układy nie ma rady ciemny lud to kupi, czy cortez to nie przypadkiem zbanowany jezuz? styl identyczny

    jack zamien gorzale na jacka danielsa i zapros kolege
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 21-10-2007 o 22:28

  2. #642
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez CORTEZ Zobacz posta
    WARSAW ty jestes głupszy niż but,piszesz jakieś farmazony,po pierwsze w polsce za rzadow kaczy sie troche polepszyło i zaowazylem to ja jak i znajomi,ale ty pewnie jestes taki parobek ze myslisz ze bedziesz srał w stołek i ci sie polepszy,po drugie piszesz że skonczy sie komuna odpowiec mi farmazonie gdzie ty ta komune widzisz daj przykłady,a po trzecie pis zaczoł
    rzady od oczyszczania panstwa z konfidentow i innych smieci,a dopiero na zdrowych fundamentach zaczoł budowac polske i na dodatek rzadzil 2 lata,wiec jak parobku nie wiesz trzemu nie było odrazu zrealizowanych tych wszytstkich obietnic no to juz ci nie poradze
    Siemasz JEZUZ, LIKWIDATOR, DEWASTATOR czy jak cię tam kurwa zwali! Pojawiłeś się znowu deklu? Nie znudziło się ci się wieczne dostawanie bana? Bo języka polskiego nie nauczyłeś się przez ostatnie tygodnie na pewno! Więc moja propozycja brzmi tak - nie odzywaj się tutaj więcej, zapisz się na forum dla chorych emocjonalnie i tam się popisuj swoją elokwencją...

  3. #643
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    jack zamien gorzale na jacka danielsa i zapros kolege
    Czuj się zaproszony, adres znasz...

  4. #644
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Czuj się zaproszony, adres znasz...
    to jeszcze podaj date

  5. #645
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Anytime man... Jest za co pić, więc pić można dużo i często !
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 21-10-2007 o 22:35

  6. #646
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Haha Warsaw widze, ze dales upust emocjom w tym temacie Chyba najwiecej postow w ciagu 1 dnia walnales jak do tej pory Ale to dobrze jest powod i trzeba sie cieszyc !

    Mam nadzieje, ze te kaczedurnie nic nie odpierdola... Bo to pojebana partia i pojebani ludzie (wystarczy spojrzec na Corteza, caly elektorat jest takich idiotow)... No ale nic, czasy TUSKA ! Ja juz dawno sie tak nie cieszylem jak dzisiaj.

  7. #647

  8. #648
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    131
    Dziękuje wszystkim wyborcom!!!!

    MUsze iść spać jak najszybciej bo nie mogę doczekać się jutra rana. Obudze się w normalnej Polsce. To będzie piekny dzień!

    P.S. Moje prognozy sie sprawdziły
    Ostatnio edytowane przez Baton ; 22-10-2007 o 01:08

  9. #649
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    131
    Kurwa mać... robi sie niebezpiecznie po tych najnowszych wynikach! (po + psl okolo 240)

  10. #650
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Warsaw, nie tylko "ciemny lud" głosował na PiS, sporo moich inteligentnych znajomych też. PO wygrała, gratuluję. Mają cztery lata na spełnienie obietnic(stworzenie w Polsce drugiej Irlandii, cud gospodarczy, powrót emigrantów). Jeśli im się uda, chętnie na nich zagłosuję następnym razem. Bo na razie wychodziło im tylko torpedowanie KAŻDEJ inicjatywy PiS.