Strona 64 z 139 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 1387
  1. #631
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    juz jest ok przed chwila poszla wyplata

  2. #632
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Wczoraj i dzisiaj udalo mi sie grac 10 stolow sng. Poza tym, ze raz soft sie wylaczyl to bylo OK. Trzeba korzystac bo po czwartku znowu pewnie bedzie zamula;p

  3. #633
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Wczoraj i dzisiaj udalo mi sie grac 10 stolow sng. Poza tym, ze raz soft sie wylaczyl to bylo OK. Trzeba korzystac bo po czwartku znowu pewnie bedzie zamula;p
    skad wiesz ze po czwarku znowu bedzie zamulał? Masz jakies wtyki na paltformie?

  4. #634
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Kolejny większy update jest zaplanowany na 14.01 w godzinach 06:00 - 08:00 CET. Wziąłbym jednak poprawkę na godzinę końcową, tak na wszelki wypadek. Soft w tym czasie nie będzie praktycznie oferował żadnych gier. Ponadto od godziny 02:00 - 08:00 nie zostaną rozpoczęte żadne nowe turnieje, a od 04:00 - 08:00 nie będzie można rozgrywać również żadnych sitandgo.

    Co przyniesie aktualizacja?

    Jako zadanie główne, ongame podaje usunięcie bugów i stabilizację softu. Punkty te pojawiają się oczywiście cyklicznie, w każdej aktualizacji, ale wszyscy już dawno wiemy, że to wyróżnia dzisiaj ongame spośród innych sieci, niestety.
    Oprócz zmian w tym zakresie wprowadzone zostaną stoły z micro limitami $0.02/0.04. Jest to krok w oczywistą stronę, a nie temat do dyskusji w jakiej kolejności wprowadzać zmiany.

    To chyba tyle na dzisiaj w tym temacie. Przepraszam za małe opóźnienie w podaniu tej informacji.

    Pozdrawiam

    Marcin
    info prosto od Marcina

  5. #635
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    @Kejsper dlaczego tak uważasz?
    wprowadzanie micro-micro stawek zmniejsza ilosc fishow na wyzszych stawkach. Kiedys minimalne stawki byly wyzsze wiec kazdy kto zaczynal grac gral na NL25 czy tam NL50, teraz zaczyna na NL2 i tam traci po 2$ zamiast po 25$

    Zauwazam, ze na roomach gdzie minimalne stawki to NL10 jest wiecej donkow na NL25 czy NL50.

    Moze wprowadzenie micro-micro nie jest zle samo w sobie dla ongame ale jest zle dla ludzi zarabiajacych na ongame...

  6. #636
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    albo cos traffic spadl na ongame (teraz pokazuje 14,5k) albo nie wiem co sie dzieje, bardzo malo stolikow, chcialem pograc wczoraj,dzis i prawie nie ma gdzie, kilka nitowatych stolow i nic poza tym.

  7. #637
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    na FR wrecz przeciwnie zawsze max 4-5 stolow nl400 mialem i musialem uzupelniac nl200 teraz 11 stolikow nl400 smiga,wczoraj to samo

  8. #638
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Co właściwie zmienił dzisiejszy update?

    Bo tak szczerze to ja nie widzę różnicy (całe szczęście, bo regułą jest, że po update'ach jest gorzej )

  9. #639
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    A w ogóle to coś "zassał" soft? Nie zaglądałem dzisiaj do niego jeszcze.

    @Kejsper wiesz, że to są naczynia połączone. Mam na myśli zarabianie na ongame i zarobki ongame. Profil gracza się zmienia. Potrzebny jest przypływ nowych graczy, nie dysponujących żadnym rollem, ba nie rozumiejących nawet tego słowa. Będą się edukować i wchodzić na wyższe stawki.

  10. #640
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Weszły stoły microlimit