Strona 63 z 202 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #621
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    5 sezon dużo wyjaśnił, kilka moich teorii zakończenia

    1.jak dla mnie odpada wątek o mitologi egipskiej (mimo iż są hieroglify co by wskazywało na egipt) to jednak gdy ta kobieta yta się o coś Richarda to zadaje pytanie po (hiszpańsku??, łacinie??) , język może wskazywać na starożytny rzym ale sądząc po posągu bardziej pasuje mitologia grecka (ja i tak trzymam się swojej wersii że bedziemy mieli nawiazanie do altantydy , wiem ze głupio brzmi ale ten serial już nie raz zaskoczył)

    Sami producenci w wyiadzie powiedzieli że serial będzie miał wyjaśnienie o podłożu mitologicznym.

    2.Jaccob i ten gostek w czarnym stroju na początku to wg mnie porównie do walki dobra i zła(Bóg - Diabeł)

    3.Te zmarłe osoby które się pojawiają ( Locke, Ojciec Jacka, brat Eko )to był wg mnie ten czarny gość który też występuje jako potwór (czarny dym)

    4.Wydaje mi się że był on uwięziony w świątyni pod postacią tego dymu a potem ktoś go wypuścił. Jaccob się go obawiał dlatego jego domek był zabezpieczony popiołem przez który ten dym nie mógł się przedostać.

    5.W pierwszej scenie mówi on do Jaccoba że znajdzie wyjści by go zabić. A w finałowej scenie pod posągiem Jacocob mówi mu że wkońcu znalazł drogę. Dlatego wg mnie ten czarny gość jest pod postacią Locka.

    6.Ostatnie słowa jaccoba "oni nadchodzą" odnosi się wg mnie do naszych bohaterów którzy detonowali bombę a nie do tych co przynieśli ciało Locka. (Jaccob jest jakoś z nimi związany co pokazał ostatni sezon.

    7. Duża rolę odegra Jim i Sun- te słowa o miłości oraz to że są rozdzieleni w czasie to chyba nie przypadek.


    . No to tyle moich przemyślen i jeszcze jedna na koniec, Czy Charlie w poprzednim sezonie jak ginie to ma na sobie pierścien czy nie?? Bo pierscien ze znakami jego kapeli "DS" zalazla Sun w kołysce a nie pamiętam czy on go zdjemował czy utopił się w nim bo jak tak to kolejna zagadka. Uffff.... no to tyle moich przemyśleń

    Tak czy inaczej mamy 16 odcinków na wyjasnienia

    ps. JD rescpect za to że wytrzymałeś z całością, ja bym chyba z ciekawosci o hu..ał jak bym miał czekać na cały sezon a nie oglądać po kolei
    Ostatnio edytowane przez soobol ; 29-05-2009 o 12:49 Powód: zeby było łatwiej zrozumieć

  2. #622
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    [] czytelny post

  3. #623
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    Czy Charlie w poprzednim sezonie jak ginie to ma na sobie pierścien czy nie?? Bo pierscien ze znakami jego kapeli "DS" zalazla Sun w kołysce a nie pamiętam czy on go zdjemował czy utopił się w nim bo jak tak to kolejna zagadka.
    Zostawil go jak wlasnie mial plynac, zostawil go w kolysce przy dziecku, wiec nie ma zagadki, ale post ciezko zrozumiec :P

  4. #624
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Oj chłopcy, ale macie problemy z czytaniem, albo nie znacie po prostu serialu. Dla mnie wszystko w poście jest jasne i czytelne (no, może paroma literówkami ).

    Soobol, z oglądaniem czekałem, bo podobnie miałem w sezonem czwartym - zacząłem oglądać pojedynczo, po trzecim odcinku miałem w bani sieczkarnię i zostawiłem to w cholerę, żeby ogarnąć całość.

    Kilka Twoich uwag może być celnych. Ja też pomyślałem o tym, że ten gość ubrany na czarno to obecnie Locke, a wczesniej kilka innych postaci, które umarły. Potwierdzać to może ta scena z córka Bena - Locke wtedy zniknął, aby pójść po linę, a pojawiła się właśnie Alex. Pytanie brzmi - kto to jest???

    Mnie jednak bardziej teraz interesuje czy ta bomba w końcu wybuchła czy nie, a jesli tak to jakie to niesie za soba konsekwencje dla wydarzeń w czasie...

    Kurwa, teraz znowu parę miesięcy główkowania... :\

  5. #625
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Z córką Bena też mam problem bo jeżeli to ten czarny gość który wg nas jest Lockiem był też córką Ben to czemu był taki zdziwiony gdy Ben powiedział mu że od córki się dowiedział że ma słuchać Locka, przecież gdyby ten goś bł tymi dwiema postaciami to by o tym wiedział. I to mi troche komplikuje moje teorie.

    Bomba na 99% wbuchła, sporo ludzi zginie (wg cast listy do ostatniego sezonu, wiadomo że niktorzy z tych co byli przy bombie będą pojawiać sie sporadzycznie lub wcale)

    Zastanawia mnie też to że jeżeli Dan (ten fizyk) nie żyje i jego matka wie go że zabiła (a powiedziała to witmordowi) to wiedziała że go zabije zanim go urodziła (ale zagmatwałem)to wyspa musi być bega ważna skoro jako matka nie próbowała temu zapobiec .Tak czy inaczej mam wrażenie że czasoprzestrzeń jakby się zawiesiła i powtarzała się w kółko od czasu gdy wracają na wyspę aż do czasu gdzie kończy się sezon (no może troche jeszcze bardziej w przyszłości) Bo skoro Elois urodziła Dana którego wcześniej zabiła to znowu będzie musiała go zabić w przeszłości a że w tym samym momencie jest w ciązy i znowu go urodzi to znowu będzie musiała go zabić i tak w koło (jak ktoś tego nie zrozumie to się nie zdziwie)

    ps.JD A i post ktory czytałeś był po edycji bo pierwsza wrsja pisana ciągiem i bez znaków interpukcyjnych rzeczywiście był cięźki do rozszyfrowania (ale nie dla takich entuzjaztów serialu jak ja )

    ps2 i sorki za literówki
    Ostatnio edytowane przez soobol ; 29-05-2009 o 16:04

  6. #626
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    pewnie wiekszosc z was juz widziala, ale dla mnie fajna niespodzianka na koniec prison break byl specjalny poltoragodzinny dodatek 'final break', ktorego akcja odbywa sie niejako po zakonczeniu ostatniego sezonu, ale przed scena, w ktorej bohaterowie spotykaja sie nad grobem michaela. Taki powiew swiezosci na koniec, troche naciagany, ale nawiazujacy d zdecydowanei najlepszej pierwszej serii. Po tym odcinku przypomnialy sie stare dobre czasy

  7. #627
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    czy ktoś ogladał serial THE OFFICE??? i mógłby podzielić sie swoja opinią ?

  8. #628
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta

    Zastanawia mnie też to że jeżeli Dan (ten fizyk) nie żyje i jego matka wie go że zabiła (a powiedziała to witmordowi) to wiedziała że go zabije zanim go urodziła (ale zagmatwałem)to wyspa musi być bega ważna skoro jako matka nie próbowała temu zapobiec

    Sobol przeoczyles jedna kwestie ze matka Dana Faradaya (slabe nazwisko jak na fizyka mowi przy spotkaniu z Witmorem, ze do tej pory wiedziala dokladnie co sie stanie.

    czyli wiedziala ze wysyla syna na wyspe i go zabije ale chciala zeby zdetonowal bombe i "naprawil" bieg wydarzen. bo do tej pory historia byla zapetlona, a dzieki zniszczeniu zrodla energii 815 nigdy by nie trafili na wyspe itd



    ps. w tej serii bylo kilka dobrych motywow, ale troche juz jestem zmeczony. najlepsza imo to 2 i 3 seria.

    ps2. Ricardo na koniec odpowiada po łacinie: ten ktory zbawi nas wszystkich (na pytanie kto lezy w cieniu posaga)
    Ostatnio edytowane przez abdul ; 03-06-2009 o 07:50

  9. #629
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    czy ktoś ogladał serial THE OFFICE??? i mógłby podzielić sie swoja opinią ?
    Ja spróbowałem...po 3 odcinkach spasowałem - serial na siłę próbuje być śmieszny, a żarty na kiepskim poziomie. Oglądałem wersję USA(podobno gorsza ale skoro to kopia), gdyż nie przepadam na angielskimi teatralnymi serialami, w dodatku bardzo drażni mnie akcent

    IMO wg sposobu przekazywania widzowi humoru:
    Arrested Development - Różowa Pantera z Peterem Sellersem
    THE OFFICE - Różowa Pantera ze Stevem Martinem

    Chociaż to moja subiektywna opinia i każdemu może podobać się coś innego. Najlepiej sam przetestuj

  10. #630
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak szukasz dobrego serialu i z tych kilkuedziesięciu do wyboru masz czas na kilka najlepszych to średnie...

    ale jak oglądasz wszystko co popadnie to zdecydowanie powyżej średniej

    też oglądałem amerykańską wersję i nawet mi się podobała... no i pierwszy sezon chyba faktycznie najsłabszy ale potem się rozkręca (lącznie 4 albo 5 sezonów) i jest bardzo dużo śmiesznych akcji