Strona 62 z 133 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1326
  1. #611
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Lech ogolnie jak zawsze fart , I tak Legia bedzie 2! Wole mistrza Wisle Niz Lecha :P I nie to ze nie lubie Lecha tylko lepiej tak juz bedzie

  2. #612
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Cóż , wydaje mi się , że jest pozamiatane. Może za wcześnie , ale gratki dla Wisły. Nie sądzę , że przegrają u siebie w ostatniej kolejce. Szkoda kurczę , że Kolejorz zawalił wcześniej kilka meczy remisując u siebie z drużynami z dołu tabeli. Co robić takie życie. Mimo wszystko fajnie , że mamy Puchar Polski. Ogólnie bardzo ciekawy koniec sezonu. Nie bardzo zgodzę się z tym , że Lech jak zawsze ma farta. Co to znaczy ? Grają do końca jak niewiele drużyn w lidze i to się opłaca. Pozdrawiam Wszystkich , tych z Warszawy , Krakowa , Gdańska , sorry ale wszystkich miast nie wymienię. Teraz oby w pucharach WSZYSTKIM podkreślam WSZYSTKIM się dobrze wiodło.

  3. #613
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    jako ze to bylo moje hobby w czasach mlodzienczych a teraz tez czasem lubie sobie powyklejac to informuje ze pojawil sie album panini - ekstraklasa 2009

  4. #614
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Mistrz !!! Mistrz !!! Nasz TS !!!

    BRAWO WISŁA !!!

  5. #615
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    rowniez gratuluje Wiselce mistrzostwa

  6. #616
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Brawo GTS, zasłużyliście na mistrza. Szkoda trochę Górnika bo kibicowsko ostatnio stali naprawdę nieźle.

  7. #617
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    no i się szykują mecze z Flotą Świnoujście i Zniczem Pruszków buuu ( z całym szacunkiem to tych zespołów.
    Jebani pseudograjkowie zasłużyli na to, oprócz może paru zawodników, szkoda mi tylko kibiców i tej atmosfery

    Jednak co nas nie zabije to nas wzmocni. ONLY KSG

  8. #618
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Haha dobrze ze Legia 2! :P

  9. #619
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Szkoda że Lech nie jest mistrzem. Może coś zwojowaliby w LM. A tak znowu Wisła która jak się da to jeszcze kogoś sprzeda i znowu nic nie pokaże w LM.

  10. #620
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Pytanie do osób z Krakowa,

    dla was ważniejsze jest, że Legia nie ma mistrza niż to że Wisła ma?

    Oglądało mi się relację z rynku i cały czas śpiewaliście albo Legła albo Legia to stara.. albo Gdzie Twoje berło.. i jeszcze parę innych.

    Do tego ten spiker z sukiennic co przez głośniki intonował te piosenki.
    Straszna żenada. Kompleksy powinno leczyć się w inny sposób.