Strona 62 z 91 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #611
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    14
    Witam czy jak zadzwonie z Tp na 0-0 800111 4711 do netellera to polaczenie jest absolutnie bezplatne ??

  2. #612
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    14
    Witam
    Mam taki problem 3 razy wbilem zly PIN. Czy ktoś wie może co dalej?
    Dzwoniłem do netellera i maja do mnie oddzwonić. Pomyślałem że może ktoś miał podobny problem i powie mi czy oni ta kase z karty mi wrócą czy może zostanie to załatwione w inny sposób ??
    Z góry dzięki za odpowiedź
    Miller82

    Odrazu napisze ze list który dostałem PIN był zamazany i dlatego wprowadziłem błędny, żeby nikt głupich docinek nie pisał.

  3. #613
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    14
    Po skontaktowaniu sie telefonicznym i wyslaniu maila na netellercard@neteller.com srodki wrocily na konto i zostala mi wyslana nowa karta

  4. #614
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    12
    Hej

    przegladnalem pierwsze kilkadziesiat stron i nie znalazlem odpowiedzi(a wiecej juz nie dalem rady :P) wiec spytam:

    chce wyplacic przelewem na konto w banku 99$ na poczatek i na ostatniej stronie mam cos takiego:

    Kwota:
    $99.00 USD
    Kwota na rachunek bankowy:
    98.00 PLN

    to jest jakas pomylka i mialo byc 98$ czy na moim koncie rzeczywiscie sie pojawi 98PLN?(o ile cos jeszcze po drodze nie zniknie...)

    i drugie pytanie - czy oni wysylaja $$ na moje konto i to moj bank przewalutowywuje czy jest to slane w PLN z jakiegos polskiego konta? - bo jesli w $$ to moze by sie oplacalo otworzyc konto walutowe w $$ wlasnie. ja chyba mam u siebie w banku taka mozliwosc, tylko nie wiem czy moge wyplacic $$.. no ale to sie pozniej bede martwil:P

  5. #615
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    to pomyłka, tyle ci nie przyjdzie, przewalutowanie i tak cie nie ominie z USD na CAD, prowizja takze nie pominie cie tez prozwizja innych bankow przez ktore przelew bedzie dochodzil, a jeszcze jak masz konto w inteligo to pobiora ci 11zl za przyjecie przelewu z zagranicy, sprawdz jaka kwote otrzymujesz przy robieniu przelewu na konto bankowe (i zrob cancel operacji) i zobaczy ile wyplacilbys przy zwrocie na karte netellera, bo chyba karta lepiej sie oplaca (chyba za masz konto w mbanku, ale banki posrednicze i tak cie skasuja)

    a teraz mam pytanie ogolne: powiedzmy ze do tej pory sie na tym nie zastanawialem, ale wpisuje przy bankomacie 'poprawna' kwote wyplaty np. 2840zl, ale bankomat nie ma dziesiatek, podobno slyszalem ze wtedy nie dojdzie do nalozenia 4CAD kary za niedokonanie tranzakcji gdyz bankomat nie wysyla wtedy sygnalu autoryzacji (bo to nie nasza wina ze nie ma dziesiatek) i tak jakbysmy po prostu w pewnym momencie rezygnowali z tranzakcji? tak jest? czy jednak te 4CAD-y beda nalozone? nigdy sie tymi 4CAD-ami nie przejmowalem, ale warto problem rozjasnic? wie ktos???

  6. #616
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    Dobrze rozumuejsz, nie pobiorą ci wtedy tej opłaty. Tak samo jak nie zapłacisz kary, jeśli w danym bankomacie po prostu nie ma już tyle pieniędzy. Sprawdzone nie raz, mam koło siebie taki bankomat w którym, szczególnie wieczorem zawsze brakuje pieniędzy, kiedyś myślałem że źle coś obliczam, ale w końcu znalazłem przyczyne.

  7. #617
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ktos wie do ktorej przerwa w netellerze?

    edit: juz smiga
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 12-02-2007 o 13:59

  8. #618
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    dostałem cukierki z netka do mbanka z 400 dostałem 900 bank zajebał100 reszte netek
    ja pierdole to już jest lekkie przegiencie

  9. #619
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    oczywiście, na moje wyliczenia przelew bankowy się nie opłaca, na próbę przy ostatniej wypłacie 1k$ klikałem jakbym miał zrobić przelew na konto w Inteligo, po przeliczeniu podano mi w złotówkach kwotę 2719zł! (Inteligo za przyjęcie przelewu zagranicznego pobiera dalsze 11zł, plus bank pośredniczący pobiera dalszą, co da kwotę pow. 30 zł; mbank za przyjęcie przelewu zagr. nie pobiera opłaty ale może inne banki są pośrednikami od N. do mbanku i kwota prowizji którą te banki pobierają będzie inna niż w Inteligo), cofnąłem się i po zrobieniu wypłaty na kartę przy ścianie zrobiłem wypłatę 2850zł, różnica znaczna! (wypłata po kursie BZWBK), ludzie tu pisali że czasami przelew się bardziej opłaca, nie wiem, może coś pominąłem w wyliczeniach albo coś pokiełbasiłem, ale raczej wszystko jest wyliczone dobrze, więc karta jest tańsza przy drobnych kwotach imo

  10. #620
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    mozecie sprawdzic stan karty w netku ? mi wyskakuje ze usluga niedostepna