Strona 62 z 63 PierwszyPierwszy ... 125260616263 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 628
  1. #611
    Cytat Zamieszczone przez ROCCO12 Zobacz posta
    Teraz to juz chyba kariera pokerzysty,a nie jakaś nudna praca.
    Jak mi jeszcze pomożesz żonę do tego pomysłu przekonać...

    pozdr/

  2. #612
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    Gratulacje Franky! Pokazałeś wszystkim kto tu jest najlepszy. Od dzis bede do Ciebie mówil Maestro.
    Dzis chyba pojawie sie w kasynie ale kolo 22. Kwass niech weźmie duzo fruty bo musze cos przytulic a jeszcze chciałbym zeby mój kolega Rocco tez cos sobie zarobił)

  3. #613
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    9


    Panowie jak wogole sobie radzi pokerek w kasynie?
    Niestety ale mi sie skonczyla juz delegacja i musialem wrocic,a chetnie bym zostalurocze krupierki sa w Kielcach

    Apropo stolow - jezeli bedzie duze zainteresowanie pokerem i kierownicy beda widzieli ze jest dla nich "oplacalne" wtedy pewnie zaczna bardziej naciskac aby kolejny stol(stoly) pojawily sie w kasynie

    Mi sie wydaje ze z przyczyn technicznych 3 to jest max a 2 to by byl idealny kompronis - komfort grania i ilosc graczy
    Z tego co wiem to maja byc niedlugo organizowane satelity w Kielcach do festiwalu ktory odbedzie sie w Warszawie w Hiltonie 24-30 listopada - pelen pakiet(wejsciowka,hotel,kieszonkowe moze nawet)

    Pozdro i do zoo

  4. #614
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Franky zoną się chętnie zajme;.

  5. #615
    hehehehhehe, Rocco przyjacielu na razie potrzebuję pomocy tylko w temacie wyższości gry w pokera nad jakimkolwiek innym zarobkowym zajęciem Ale dzięki za chęci, zawsze wiedziałem, że na Ciebie mogę liczyć

    pozdro.

    PS Ty jeszcze pracujesz w Plusie? Czy tylko w Olympicu?

  6. #616
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    mam 2 etaty i jeszce dziewczyne-nie wiem jak długo.Kumpli tylko trace niezwiazanych z pokerem bo czasu brak-a oni tego nie rozumieja.Dobrze ze mam was)

  7. #617
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    ps
    Pije już 2 red bula, a jest 10.W pracy tez tego nie rozumieją ze moge byc czasem lekko zmeczony.Też z nich chyba zrezygnuje.Wtedy franky poprosze o liste argumentów jakich bedziesz uzywał podczas rozmów z żoną.Powodzenia.
    Kurwa jutro wyjeżdzam jeszce na jakąś pracowniczą libacje(szkolenie)

  8. #618
    Hehheheee Rocco zwolnij!

    Expertia.pl - strefa wiedzy

    1 punkt przekonywania żony, dziewczyny,kochanki:

    "Daj jej poczuć twoją wygraną" w sensie: podziel się
    Ostatnio edytowane przez frankyfurbo ; 01-10-2008 o 10:14

  9. #619
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    Tak franky dobra rada ja sie zawsze po wizycie w kasynie dziele z moja kobieta i jest zadowolona)

  10. #620
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    Panowie ze tak sie spytam co z Piątkiem? Czy zaczynamy rozgrywki turniejowe?