Strona 62 z 162 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #611
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jdx wiesz moze te pojeby z marketingu dzialaja dobrze :P bo wiesz kazdy kto traktuje pokera powaznie chcialby latwo moc wybierac najleszpe stoliki do gry co powodowalo by ze lepsi gracze duzo szybciej "eksploatowaliby" slabszych grazcy a wiadomo dla roomu wazne jest by jak najwiecej osob gralo

    Wogole smieszne jest ze w holdema jest podzial na stawki mikro medium highg itd a na omaha juz nie :P i przez brak sortowania obrze stolow trace mnstwo czasu przy wybieraniu i zmienianiu stolikow ;p ale moze im to sie bardziej oplaca ;p

    Tak samo jak bylo z promocja Pokerstars z 4x VPP dali ludziom w najlepszym razie po kilkanascie dolarow a ponad 1000 osob wiecej zagralo SM

    Wiec moze z pozosu beznadziejne zmiany przynosza jednak profit pokeroomom

  2. #612
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    jdx wiesz moze te pojeby z marketingu dzialaja dobrze :P bo wiesz kazdy kto traktuje pokera powaznie chcialby latwo moc wybierac najleszpe stoliki do gry co powodowalo by ze lepsi gracze duzo szybciej "eksploatowaliby" slabszych grazcy a wiadomo dla roomu wazne jest by jak najwiecej osob gralo
    Ale jakoś nie przypominam sobie aby filtry z PS ułatwiały table selection pod względem ilości fiszy, tzn. nie ma tam opcji filtrowania po średnim VP$IP i wielkości puli czy też jakiegoś odznaczania stołów gdzie siedzą koleżkowie z naszej "buddy list". A z drugiej strony, nawet gdyby coś takiego było to chyba nie usiadłbyś na stół PLO100/200 albo 0.01/0.02 tylko dlatego, że połowa tam grających to donki.

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Wiec moze z pozosu beznadziejne zmiany przynosza jednak profit pokeroomom
    IMO to dosyć oczywiste. Tzn. dosyć oczywiste, że wg. marketroidów FTP takie a nie inne sortowanie stołów przynosi większy profit niż umożliwienie użytkownikom zakładania filtrów. Aczkolwiek wcale tak nie musi być ponieważ marketroidzi z PS wymyślili jednak, że umożliwienie użytkownikom filtrowania stołów jest OK.

    jdx

  3. #613
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ale jakoś nie przypominam sobie aby filtry z PS ułatwiały table selection pod względem ilości fiszy, tzn. nie ma tam opcji filtrowania po średnim VP$IP i wielkości puli czy też jakiegoś odznaczania stołów gdzie siedzą koleżkowie z naszej "buddy list"...
    ale ułatwiają bardziej niż na FTP, wystarczy że możesz sobie wyfiltrować konkretne stawki które Cię interesują, a później masz 3x mniej stołów i możesz sobie to spokojnie posortować po VP$IP czy wielkości pota

    pozdr. kabo

  4. #614
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    ftp tez ma wprowadzac, jakis gosc pisal z ftp'a na forum 2+2 przy okazji najnowszych updatow....

    mnie wkurza ze w pelni wylaczyli observed hands. dali by chociaz 3 rece przy stole pobrac, co by hud zaczal dzialac i zebym wiedzial czy chce sie tam dosiasc czy nie

    dzisiaj byla kolejna porcja updatow softu, moze zacznie juz poprawnie dzialac przeskakiwanie okienek bo byl syf jeszcze wczoraj :|

    no i czekam na wtorek - ft points * 5 oj bedzie fishowo na stolach

  5. #615
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Hm, a wytłumaczy mi ktoś, dlaczego nie wyszukuje mojego nicka na Sharkscope?
    Innych graczy mi pokazuje

  6. #616
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czy happy hours są w jakichś określonych godzinach?
    Bo nie ukrywam że chętnie wyrobiłbym dużą część bonusu sign upowego jak będzie 5xftp we wtorek

  7. #617
    Lol pochwale sie dzis co za numer odwalilem na FTP.

    W cashowkach przepierdolilem 4BI i w ramach relaksu wskoczylem na stoli heads-up za 6$

    Wygralem go ale niestety nie doczytalem co to za stolik i okazalo sie, ze zamiast kasy wygralem tokena 27$

    No nic, mysle, trudno. Postanowilem wykorzystac tego tokena 25$ na stoliku heads up dla 4 graczy, za 2 miejsce placili 20$. Wygralem, zyskujac tym samym tokena 75$, ktorego ku mojej rozpaczy nadal nie moglem zamienic na kase.

    Mysle sobie dobra passa trwa, idziemy wyzej, niestety na stoliku za 75$ HU pustki, po 15 min zauwazylem, ze moge tego tokena przeznaczyc na sit&go za 76$

    Niestety znow nie doczytalem, ze to jest hyperturbo, na szczescie w 2 rece z AQ flop spadl mi szczesliwy i zdolalem sie potroic. Z racji tego, ze reszta graczy miala w tym momencie po 500 chipow a ja mialem 1500, spokojnie i bez specjalnego ryzykowania dotrwalem do headsup.

    Tutaj niestety przyfishowalem i zabraklo mi szczescia, kiedy blindy byly juz bardzo wysokie, skonczylem na 2 miejscu i 6$ pomnozylem na 189$ zysku

    Najsmieszniejsze w tym wszystkim, ze to byl moj 4 heads-up w zyciu i jeden z pierwszych turniejow sit&go tak wiec najwyrazniej seria mega fartow z mojej strony, albo mam predyspozycje do gry heads-up.
    Ostatnio edytowane przez Vince ; 12-07-2009 o 19:38

  8. #618
    Czy happy hours są w jakichś określonych godzinach?
    Bo nie ukrywam że chętnie wyrobiłbym dużą część bonusu sign upowego jak będzie 5xftp we wtorek
    Z tego, co sie orientuje standardowo sa o 12 i 20 polskiego czasu.

    Sorry za jeszcze jeden post, zle kliknalem i zamiast edytowac poprzedni dodalem nowego.

  9. #619
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ale chyba bonusa nie wyrobisz szybciej bo do bonusa licza sie normalnie punkty to troche tak jak na Ps ze sa punkty VPP i FPP

    wiec tak jakby dostajesz tylko wiecej punktow ale do bonusow czy promocji iron Iron Man liczone sa normalnie

  10. #620
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    @Sebek
    wydaje mi się że wyrobię. Dziś przyszła pierwsza wpłata, miałem "30ftp left" do wyrobienia pierwszych 10% bonusa, zrobiło się happy hour i grając nl5-nl10 plo i holdem łącznie z 8 stołów punkty wpadły w 15min i kasę przesłali.

    Wcześniej tak szybko nie leciały.

    @Vince

    lucka to miał koleś który z 100$ na ftp zrobił 80k$ przez tydzień grając w plo 6bi per level
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 12-07-2009 o 20:44