Strona 61 z 116 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #601
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam moglby ktos z grajacych na ongame podpowiedziec mi jak ustawic pokertrackera 3 aby w ogole ruszyl? W zakladce auto import
    wskazuje mu plik gdzie TOWER zapisuje reki (C:\Program Files\TowerGaming\Resources\Databases\User17xxxx.d b czy cos w tym stylu - plik ma ponad 250 mb)i klikam auto-import. Wywala:

    Starting Auto-Import
    Ongame: Found 0 files to monitor

    I nic nie importuje. Oczywiscie podczas prob auto-importu mam odpalony stolik i gram. Prosze o pomoc, dalej z ustawieniami huda itp mysle ze powinienem juz sobie sam poradzic. Z gory dziekuje i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 23-02-2009 o 08:21

  2. #602
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Witam
    Gram na Hollywood poker, używam PT3 natomiast mam problem z PAHud tzn nie wyświetla mi statystyk na mini stołach. Próbowałem konfigurować na wiele sposobów niestety bez rezultatu..
    Wiem że wcześniej w tym wątku był poruszany ten problem natomiast nie znalazłem rozwiązania.
    Bardzo proszę o pomoc osoby które się na tym znają.

  3. #603
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Starting Auto-Import
    Ongame: Found 0 files to monitor
    Upewnij się w sofcie OnGame, czy po pierwsze masz w ogóle włączone statystyki a po drugie, czy przypadkiem nie założyłeś drugiej bazy. W sumie najprościej sprawdzić, czy w trakcie kiedy grasz plik o którym wspomniałeś rośnie.

  4. #604
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    W sofcie towera statystyki mam wlaczone i podczas gry plik rosnie

  5. #605
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    W sofcie towera statystyki mam wlaczone i podczas gry plik rosnie
    Hmm, teraz wydaje mi się, że ostatnio gdy grałem na ongame to było tak jak mówisz- pisał, że nie ma plików do importowania, ale za jakiś czas zaskakiwał. Długo dałeś mu pochodzić, zanim zatrzymałeś auto-import?


    I podłączam się do pytania o minitables na ongame - mi też HUD nic na nich nie pokazuje.

  6. #606
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Dałem mu pochodzic kilka minut, jak wroce z pracy przeinstaluje soft towera i pt3 i sprobuje ponownie. Acha i wysle ci na maila skina na mini tables, przypomnialo mi sie teraz

  7. #607
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Acha i wysle ci na maila skina na mini tables, przypomnialo mi sie teraz
    Dzięki Chociaż ja raczej porzucę ongame jeśli nie uda mi się tego cholernego HUDa odpalić.

  8. #608
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Ech ten cholerny PT mnie wykonczy. Odinstalowalem go i PostgreSQL'a. Instaluje wszystko od nowa to mi na sam koniec instalacji wywalil ze nie moze utworzyc bazy bo user postgres juz istnieje. Nie wiem czemu istnieje skoro chwile wczesniej wywalilem cale postgre. Wie ktos moze jak sobie z tym poradzic?

  9. #609
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Wejdź do folderu postgresa ręcznie i usuń wszystko co jest w środku - userzy się nie kasują.

    Można jeszcze to robić z wincmd - usuwać userów - ale nie pamiętam komend i trzeba znać nazwę usera wtedy.

  10. #610
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Wszedlem w narzedzia administracyjne-zarzadzanie komputerem-uzytkownicy i grupy lokalne i tam wywalilem uzytkownika postgres. Zainstalowalo sie od nowa juz poprawnie, ciekawe czy teraz cos ruszy z ongamowym softem

    Edit: Przeinstalowalem tez soft towera i po podlaczeniu nowej bazy ongamowej auto-import zaczal dzialac poprawnie. Na noc sprobuje zaimportowac stara baze (267 mb) moze tym razem sie uda. Zagladnalem do dokumentacji pt3, przy imporcie starej bazy powinienem miec zaznaczone tylko cluster on completion i analyze on completion czy vacuum on completion i update cache on completion rowniez? Ostatnim razem dalem manual import majac zaznaczone wszystkie opcje bo tak bylo standardowo wybrane i wywalilo mi time remaining jakas kosmiczna liczbe godzin (ok 200h).

    PS. Moglby ktos dac jakas wskazowke jak skonfigurowac huda na minitables? Oczywisci staty itp sobie sam wybiore chodzi mi tylko o jego wyglad gdyz ten ktory sie wlaczyl z automatu zasypal mi caly stol i nic nie bylo widac. Probowalem przesuwac poszczegolne staty ale kiepsko to wyglada i jest bardzo malo czytelne.
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 23-02-2009 o 17:35