Strona 61 z 68 PierwszyPierwszy ... 11515960616263 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #601
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Stu był najlepszym graczem turniejowym, na stolikach nie radził sobie aż tak dobrze.
    Chodziło mi bardziej o mentalność. Większość wróży tutaj Dwanowi szybkie bankructwo. Mnie się wydaję, że jego biografia może bardziej przypominać biografie Stu niż, jako ktoś wczesniej wspomniał Doyla, choć faktycznie Ungar lepiej wychodził na turniejach. Dużo sławy, duzo siana, i popłynie z tematem...

    Oby nie...

  2. #602
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Mysle ze STU jak rowniez Amerilo Slim sa duzo bardziej legendarni niz doyle ;p

    I duzo ciekawsi ;p

  3. #603
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    pewnie dlatego ze nie zyja;d

    ciezko byc legendarnym za życia. czy kurt cobain bylby tak legendarny gdyby nie strzelil sobie w glowe tylko siedzial teraz w wieku 50lat i bawil sie kolejka z gromadka wnuczkow? watpie;D

    edit: a przepraszam, slim jeszcze zyje. my bad
    Ostatnio edytowane przez domaz ; 06-05-2009 o 11:58

  4. #604
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    haha wlasnie az sie zdziwilem ze SLim nie zyje i chcialem napisac ze juz za zycia go cenilem kiedy obejrzalem taki fajny film o jego zyciu i o tym jak lubil ryzyko i o wiele rzeczy sie zakladal

    I bez przesady dla mnie kurt jest chlopczykiem ktory sobie poprostu nie umial poradzic z zyciem i to wtedy kiedy zaczelo mu sie ono ladnie ukladac wiec to co zrobil raczej w moich oczach zdecydowanie umniejsza jego wartosc Po co mam w zyciu zawracac sobie glowe gosciem ktorego to zycie przeroslo :P

  5. #605
    taki maly OT

    skad jest ten quote:
    __________________
    "Tell me, how did you make that call?" - Antonius (A2, all-in)
    "You ask me how did I make that call? Tell me how did you make that bet? We playing poker, not solitaire." - Brunson (33, call)
    8.000.000$ pot
    Reply With Quote


    ;p

  6. #606
    Cytat Zamieszczone przez assassin Zobacz posta
    taki maly OT

    skad jest ten quote:
    __________________
    "Tell me, how did you make that call?" - Antonius (A2, all-in)
    "You ask me how did I make that call? Tell me how did you make that bet? We playing poker, not solitaire." - Brunson (33, call)
    8.000.000$ pot
    Reply With Quote


    ;p

    WPT Final Table

  7. #607
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Wyszedl scenariusz z nieudanymi blefami durrra. Elezra to nie jest przeciwnik, ktorego latwo wypchnac z puli.

  8. #608
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wiedzialem widzac ze ostatni w tym temacie pisal Tompkins ze jesli pisze o ostatnim odcinku HSP to napewno wypomni to ze bluffy durra byly sprawdzane

  9. #609
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    masz jakiegos reada na mnie?

  10. #610
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tylko takiego ze nie jestes osoba ktora powiesila by sobie plakat Durra nad lozkiem ;p