Strona 61 z 237 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #601
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Ma ktos moze napisy(PL) do "The deal" ?

  2. #602
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Deal spoko...
    Zasysam juz dzisiaj The Grand i powinien byc na noc. Napisze wrazenia

  3. #603
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    a wersje masz jakas ludzka?

  4. #604
    GuestJ Guest
    No właśnie, mógłbym prośić na priva namiar na torenta z jakąś ładną wersją?

  5. #605
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja widziałem same komentarze, że to fake'i więc żeby nie było niespodzianki, że ściągniesz... ale zamiast the grand będzie grand cohones & black dick czy inny shit

  6. #606
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Wlasnie wrocilem z "Awake". Polecam

  7. #607
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Ja też ostatnio widziałem:

    Lejdis - bardzo fajna polska komedia, jedna z lepszych na jakich byłem kiedykolwiek.

    Once - zdecydowanie najlepszy film muzyczny jaki widziałem (a widziałem aż trzy). Zrealizowany za 75000 funtów miał być sprzedawany jako DVD na koncertach. Jedno kino w USA zaryzykowało i wpuściło go do ramówki, niedługo potem grali go wszędzie, wygrał mnóstwo nagród. Naprawdę genialna produkcja.

    Mała wielka miłość - w podobnym klimacie jak niżej.

    Nie kłam, kochanie - w podobnym klimacie jak wyżej. Czyli bardzo fajna polska komedia. Bez rewelacji, po prostu dobry film.

    Oko - średnie, nudne, ciągle powtarzające się miejsca, nie trzyma w napięciu.

    John Rambo - Oh yeeeees. Z minuty na minutę zmiejsza się ilość bohaterów. Oprócz tego fantastyczne krajobrazy, akcja ciekawa, tylko zakończenie jakoś nie zaskakuje hehe.

    Drapieżnik - Film zdecydowaine o największym zboczeniu o którym kiedykolwiek słyszałem. W skrócie: Grupa ludzi uwielbia odcinac innym kończyny, porywa do tego ludzi a para bohaterów ich ściga. Nuuuuuda.

    U2 3D - super koncert i realizacja, jeżeli ktoś lubi podobną muzykę to zdecydowanie warto zobaczyć wersję 3D. W skrócie: grają muzykę przez 85 minut

    Choć goni nas czas - polecam, fajny film, niespecjalnie komedia ale fajny. Dwie osoby spotykają się przypadkowo w szpitalu i dowiadują się że prawdopodobnie umrą w przeciągu roku. Jedna z nich ma mnóstwo kasy, sporządzają listę marzeń i je realizują. Świetna gra aktorów, wciągający scenariusz, doskonale ujęcia.
    Ostatnio edytowane przez Brooklyn4321 ; 04-04-2008 o 23:07

  8. #608
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Polecam Cloverfield. Sam nie oglądałem, ale IMDB mówi, że bardzo fajny.

  9. #609
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Właśnie ściągnąłem i chyba zasiądę...

    Obejrzalem dziś In The Name of the King - kurwa, najlepszy przykład jak można fantastycznie spierdolić film! Świetna obsada, wysoki budżet, a film tak porwany jakby go zrobił jakiś amator! No jak można tak spaprać taką produkcję??

  10. #610
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Za chwile na TVN7 najlepszy film z Al Pacino jaki w zyciu widzialem.