Strona 61 z 202 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #601
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    dzis sie skonczyl 1 sezon FRIGNE serial ogolnie bardzo mi sie spodobal ci ktorzy go nie widzieli polecam obejrzec

  2. #602
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    dzis sie skonczyl 1 sezon FRIGNE serial ogolnie bardzo mi sie spodobal ci ktorzy go nie widzieli polecam obejrzec
    Potwierdzam. Serial z ogromnym potencjałem i ciekawy. I szybko go nie odpuszczać bo cała seria jest na duży plus! I poprawie kolege z tytułem FRINGE

  3. #603
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No to.... kiedy rusza 6 sezon Lost?

  4. #604
    jakos ja zniesmaczony jestem tym ostatnim odcinkiem Lostów... pewnie to po rewelacyjnym odcinku kończącym 5 sezon House'a ;]

  5. #605
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    jak jestes zniesmaczony to chyba gustu nie masz!!!!!! teraz kur.. trzeba az do stycznia czekac na sezon 6... ogolnie jak chcecie sobie poczytac jakie ludzie maja domyslu na temat finalu lostow to polecam
    Lost - Finał 5 sezonu (+ teaser 6 sezonu)
    szybko i tresciwie;d

  6. #606
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    LOLLLLL LOST jest przegrubasem i odcinek był świetny, wręcz dojebany

    jak ktoś mówi, że zniesmaczony to chyba nie zrozumiał za bardzo odcinka

    LOSTTTTTTTTTT

  7. #607
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Wwwwwwwww Tttttttttt Fffffffffff

  8. #608
    no jak dla mnie zamotali i nic w ogole nie wyjaśnili, no chyba, że coś mi umknęło i jak coś proszę o jakies w miare sensowne wytłumaczenie

    np ta bomba: niby koreaniec zapytał ich "a co jeżeli zmiana bedzie, jeżeli ta bomba miałaby niewybuchnąc". A przeciez chodziło o ten wypadek w tym obserwatorium, a wypadek był pierwszy dopiero potem bomba wybuchła

    i druga sprawa jak juz ten Jacob "umierał" - chociaz do konca ciezko powiedzieć czy on umrze (bo skoro przyszłość jeżeli chodzi o tą wyspę jest już przesądzona to pozniej Jacob występuje), [chyba, że ten koles co jest teraz Lockiem będzie teraz przyjmował postać Jacoba - chociaz z drugiej strony tego Jacoba w przyszłości nikt nie widział więc może to być tak jak "Locke" mowił, że wykonują rozkazy osoby, która mozliwe ze nie istnieje, ale też z trzeciej strony Jacob widac było, że ma zdolności lecznicze (Lock jak spadł z budynku) itd itd] , to powiedział "they coming", a wyjaśnienie na bank nie jest banalnie proste, czyli: Jack, Sawyer i reszta

    znajac zycie wszystko jakoś tak się ułozy w sens, ale poki co powstaje coraz to wiecej pytan

    btw fajny bład sie wkradł w odcinek, jak oni jeszcze nie wynieśli tej bomby na zewnatrz to Sayid kartkował te notatki Faradaya - ciekawe jakim cudem ten zeszyt był suchy , any ideas ?
    Ostatnio edytowane przez ginus20 ; 15-05-2009 o 00:40

  9. #609
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    rany!!ja pol roku nie wytrzymam:/ :/ :/ :/ kurde jak te seriale potrafia wciagnac czlowieka!!!!!

    moja teoria: Jacob wiedział ze w samolocie z trumną Locke'a przyleci ten zły który się podszywa pod Locke'a dlatego też wysłał Jacka Kate Sayida i Hurleya do przeszłości aby zmienili bieg przyszłości i żeby nigdy tak naprawde nie przybyli na wyspę...(i go nie zabili). Tylko co w takim razie bedzie w 6 sezonie...?

  10. #610
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    zatoichi,chyba ten serial lecial w polowie 80` latach w jedynce.ogladnalem wszystkie epizody z wielka przyjemnoscia.
    lie to me-tim roth,wiecej pisac nie musze chyba