Strona 61 z 91 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #601
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Dzięki bardzo

  2. #602
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Nigdy nie wyplacałem za dużo kasy bo buduję bankroll i tak sobie myślę ostatnio jakie tam są opłaty.

    Może ktoś mi tutaj powiedzieć ile się płaci (jeśli jest jakaś opłata) np w % abo w $ za poszczególne rzeczy:

    1) przelew między użytkownikami netellera
    2) wypłata na konto w banku
    3) wypłata kartą
    4) przelwy na konta w rommach (za to chyba nic nie płacimy tak? czy nie zauważyłem że mi kasa ucieka?)

    Z góry dzięki za info

  3. #603
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    1) przelew między użytkownikami netellera - 1,9% przelewanej kwoty

    2) wypłata na konto w banku - neteller wymienia dolary po swoim kursie (prawdpodobnie kurs sredni) minus 1,9% prowizji, wychodzi nawet troszke lepiej niz po kursie banku. Oplata za przelew w NT to chyba z 1$, ale jest rowniez prowizja BreBanku (przez ktory pewnie przelew idzie) 28zl bodajze. Koniec koncow chyba najtansza metoda.

    3) wyplata na karte - koło 2$, dochodzi do tego zamiana USD na CAD minus 1,9% (jak wyzej), potem czeka nas kolejna zamiana po kursie bankomatu CAD na ZL - tu juz jest z reguly po kursie banku, do ktorego bankomat nalezy. Oplata za wyplate z bankomatu to chyba 1,5 albo 2 CAD. Opcja troche drozsza niz 2 (w sumie niewiele), ale oczywiscie bezpieczniejsza Uwaga na ATM/POS declined, nadzialem sie na to kilka razy. Jesli chcemy wyplacic wiecej niz mamy na karcie to placimy 3,9 Cad! (oczywiscie operacja wyplaty sie nie realizuje). Generalnie im wieksza kwota tym bardziej oplaca sie zrobic przelew bankowy, bo procenty prowizji wymiany walut najbardziej bola przy duzych kwotach, a w tym przypadku te wymiany sa dwie. Jednakze przy kwotach do 10000zl naprawde lepiej zadbac o bezpieczenstwo i skorzystac z tej opcji, gdyz koniec koncow wyniesie nas to kilkadziesiat zloty drozej. Jesli chcemy przelac wieksza kaske na karte to trzeba to robic w ratach po 1000$ na dobe.

    4) masz racje

  4. #604
    Witam!

    Jeżeli po wypłacie załóżmy w styczniu, na karcie zostało kilka $, czy saldo karty w lutym nie powinno się wyzerować? Te kilka $ dalej tam świeci - można doładować i wypłacić wszystko? Wydawało mi się, że z początkiem każdego miesiąca reszta na karcie kasuje się - jak to w końcu jest?

    pozdr

  5. #605
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Jak się nie myle to po 30 dniach od ostaniej wypłaty zabierają ci jakąś określoną sume z karty ale nie pamietam jaką. Jeżeli na karcie masz mniej niż ta określona suma to ci ją wyzerują

  6. #606
    Dzięks spacje

  7. #607
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    a tak z ciekawosci jest mozliwosc zwiekszenia dziennego limitu na karte netellera?

  8. #608
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    1)
    dot. pkt. 2-go: Jednakze przy kwotach do 10000zl naprawde lepiej zadbac o bezpieczenstwo i skorzystac z tej opcji, gdyz koniec koncow wyniesie nas to kilkadziesiat zloty drozej. Jesli chcemy przelac wieksza kaske na karte to trzeba to robic w ratach po 1000$ na dobe.
    z tej opcji czyli mówisz o przelewie bankowym? czy z tej opcji czyli z karty (bo to pkt. 2-gi)??

  9. #609
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    A ja mam takie pytanko, które już dawno miałem zadać.
    Ostatnio w mBanku pojawiła się możliwość utworzenia konta walutowego.

    Czy w przypadku założenia takiego konta i wypłacie z Netellera odpada nam ta opłata za przewalutowanie? BYłoby super, bo wtedy wypłata byłaby prawie bezkosztowa (tylko ten 1$ prowizji)

  10. #610
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    No ale te dolary na swoim koncie walutowym musialbys w koncu tak czy siak wymienic na zlotowki, wiec przewalutowania bys nie uniknal (chyba ze chcesz trzymac kase w dolarach na koncie, ale w sumie po co). Nie unika sie tez poprzez konto walutowe zadnych innych prowizji.