Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 73
  1. #51
    Cytat Zamieszczone przez triox
    Panowie, wydaje mi się, że tylko zużywamy sobie klawiatury w tym topicu.

    Do niektórych nie docierają logiczne argumenty ...i dobrze.
    Potem jak np. jak widzą 4 karty do koloru, to zapłacą kązde pieniądze, żeby spróbować go dobrać, bo przecież "ostatnie 3 razy mi nie doszedł to teraz musi"...
    Dokładnie tak

    Ale główny temat został w cieniu :twisted: A myslę , że wiele można by o tym napisać. Bo na razie 4-5 odpowiedzi na moje pytanieto trochę mało.

    pozdrawiam.
    wiechu.s

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    Powiedz mi miałeś może np. 8 razy pod rząd Flush'a ?
    Jeśli tak to sorry ...
    Nie, ale za to:
    przez ostatnie tygodnie nie wygrałem ani razu z KK! A było tego troche, dzisiaj 3 razy!!! Nie ważne czy limit czy nl, zawsze wtapiam, echhh...

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    No to ja już nie rozumiem jak wy rozgrywacie tą ręke. Para króli daje nam przecież olbrzymią przewagę. Jest to jedna z moich ulubionych rąk i wygrywam z nią w 85-90% przypadków. Już chyba częściej przegrywam z AA. Sytuacja dosłownie z przed chwili (dostałem KK pisząc ten post). Stół 12/25c. Gość przedemna raise do 75c , ja podbijam do 2.25$, następny koleś all in - miał 2$, do rozdania wchodzi jeszcze jeden (wiedziałem że gra luźno i mógł wejść z jakimś dziwnym układem więc wolałem się go pozbyć) z pomocą przychodzi mi pierwszy raiser bo wchodzi all in za 5$, no to ja go przebijam do 10$ i "luźny" pasuje. Na flop wyskakuje Q8 i inne blotki. "Luźny" tylko sobie poklnął że spasował Q8s.

    Tak więc gdybym tylko zrobił raise 4xbb tak jak niektórzy tu radzą i na tym pozostał, to teraz pisał bym post w gorzkich żalach jak to straciłem 20$ albo i więcej, bo przy tym flopie cięzko było by zrzucić KK.

  4. #54
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    O tym właśnie pisałem, że musisz ostro zagrać KK, bo inaczej wejdzi jakiś palant z A8 i cię załatwi parą AA...

    A jeśli chodzi o ten Flush miałem na myśli, że nie może gościowi 4-5 razy dojść ten 3 pik czy to co akurat potrzebne ..., a ja osobiście nie lubie dobierać koloru jak musze za to drogo płacić ...

  5. #55
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Niestety, mój bankroll pozwala póki co na grę tylko na takich stawkach, na których ręka Ax jest dla większości nie do odrzucenia

    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    A jeśli chodzi o ten Flush miałem na myśli, że nie może gościowi 4-5 razy dojść ten 3 pik czy to co akurat potrzebne ...
    Oczywiście że może!

  6. #56
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    A jaki masz bankroll? Ja ostatnio z bankrollem 30$ siedziałem przy NL50$ , no ale jak masz bankroll 150$ to powinieneś siadać już do NL25$, ale zaraz zbiegną się spece, że trzeba mieć conajmniej 20xBuy-in ...

  7. #57
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    mam niecałe 100$ (w końcu jestem tylko biednym studentem) 8)
    Chwilowo gram limity, po tym jak dwa razy pod rząd straciłem w jednym rozdaniu 30$ po badbetach i spokojnie i po mału, ciągle się ucząc, sobie gram

  8. #58
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    100$ to siedz na NL10$, jak się boisz to czekaj na nuts i wtedy wyciągasz 2-3 gości na all-in, jak masz małe doświadczenie, tzn ciągle grasz podobny styl i goscie cie szybko wyczuwają to czesto zmieniaj stoły mi to jak narazie pomaga

  9. #59
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Nie lubię gry opierającej się na czekaniu na nutsa, poza tym na 5osobowych stolikach fixed limit 0.25/0.50 całkiem nieźle mi idzie Od czasu do czasu sobie wejde na NL, ale na razie ostrożnie

  10. #60
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Kolejna wtopa z KK ^^ turniej 10Euro wstęp miejwiecej w połowie po jakiś 2 godzinach gry dostałem KK a że miałem tylko 4k chips co w sumie nie było aż tak złym wynikem bo czołówka miała po jakieś 15k ale chciałem wycisnąć ile wlezie z tej karty. Podbiłem za 800 gośc mnie raise, wiec ja go reraise do all-in'a ...

    ... pokazał AA.