Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wątek: Pokerstars

  1. #51
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    No panowie dobrze idzie! Gram od rana na limitach 0.1$/0.25$ mam juz 80$
    Wszedłem na stół z 10$! pół godziny gry karta nie idzie ale nadal mam 10$ i w koncu agresor podbija z middle ja all in z JJ vs A8h i wygraywam!
    Wyszedłem ze stołu zostawiłem kase i znowu wszedłem z 10$ 2ga ręka i A3h koles podbija lekko ja wchodze a na stole hhh koles podbija dolara i ja all in i wygrywam!! Potem znowu zostawiłem te 10$ i z godzina gry i w koncu mój AA vs 1010 utzrymuje sie i mam 28$ i tym razem nie wyszedłem! Nastepna ręka AKh kolo podbija 2gi sprawdza ja wchodze! na stole flush draw! ale nie dobrałem i straciłem na tej rece 6$ koleś miał KK drugi JJ szkoda że nie dobrałem bo już bym miał ze 100$

  2. #52
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Widzę, że jesteś zajebistym pokerzystą, super Ci idzie...

    BTW...jak złapiesz kilka bad beatów i stracisz wszystko to nie żebraj o kolejnego dolara...

  3. #53
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Aleś odwazny!! Haha w pokerze trzeba podejmowac ryzyko zeby wygrywać!! Bad beat zawsze się może trafić!

  4. #54
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Poker polega na podejmowaniu prawidłowych decyzji natomiast u ciebie daje się zauważyć jedynie błędy i głupotę. Ale jedno trzeba ci przyznać - potrafisz zapewnić rozrywkę

  5. #55
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    ...kilka postów wczesniej doświadczeni gracze radzą, żebys nie wchodził na wysokie stawki, bo wszystko przepieprzysz, a Ty te wszystkie rady masz głęboko w dupsku. Nawet na NL25 kolesie już nie są donkami i zjedzą Cię jak krowa świeżą trawę na wiosnę... Poker nie jest dla odważnych, ale dla ludzi zdysyplinowanych. Jeśli chcesz poczytać o odważnych pokerzystach to poszukaj wątku pt. "Jak się spłukałeś ???" Na pewno zostaną Twoimi idolami

  6. #56
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Głupota to jak wchodziłem ALL IN z JJ ale reszta rozdan była idealna!! Nie widze zadnej głupoty!! Widze zazdrość u was!! haha im więcej takich postów tym pewniej się czuje!! to mówicie ze byście spasowali AA w preflopie haha?? to byłoby dopiero chore!! A i jeszcze jedno pytanie!! moge sobie zablokować konto?? Bo mam mature i nie mam na tyle samozaparcia zeby przestać grać!! Na Pokerstars jest taka opcja!! A na full tilt jest??
    Ostatnio edytowane przez MacbossRa ; 14-04-2008 o 12:26

  7. #57
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    Głupota to jak wchodziłem ALL IN z JJ ale reszta rozdan była idealna!! Nie widze zadnej głupoty!! Widze zazdrość u was!! haha im więcej takich postów tym pewniej się czuje!! to mówicie ze byście spasowali AA w preflopie haha?? to byłoby dopiero chore!!

    Pozwolisz, że odpiszę w twoim stylu...

    Poker to nie tylko AA haha, a co z małymi parami, haha??? A co z drawowaniem, haha??? Zapodaj przykłady rozdań to ocenimy czyś taki prze kozak, haha.
    Jak myślisz, że ktoś tu zazdrości Ci 100$ to jesteś chyba chory!!! Poszukaj przykładów rozdań to zobaczysz ile niektórzy wrzucają do puli w 1 rozdaniu, hahahahahahahaha.


    już nie dyskutuję z tobą, bo poczujesz się tak pewnie, że wejdziesz na NL200

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Wchodzenie all in w pre flop z AA chyba jest dobrym zagraniem! ?? Wiem że nie jestem kozakiem!! zaraz zejde na nizszy limit!

  9. #59
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ale polewam normalnie leze na ziemi

    MACBOSS KIEDY WBITKA NA NL 200 ?

  10. #60
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Wchodzenie AI preflop z Pocket Rocket jest fantastycznym zagraniem.
    O ile chcesz ukraść blindy.
    Ale to można zrobić równie skutecznie z czymś nieco mniej przekonującym niż AA.

    Daj znać, jak już wejdziesz na NL1000 albo trafisz na FT w SM.

    Edit: a ryzykować to "trzeba" w rosyjskiej ruletce. Choć w wykonaniu niektórych poker jest taką właśnie rosyjską ruletką. Tyle, że przy użyciu pistoletu zamiast rewolweru
    Ostatnio edytowane przez Xolo ; 14-04-2008 o 13:11