Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 126
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    189
    Zidziu nie wciskaj nam tego sponsora do poniedzialkowych turniejow, please !

  2. #52
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Może po prostu powrót do dawnego wpisowego w czwartek 50-60zł? mógłbym przychodzić dwa razy częściej, bo chyba na 5 wypadów tylko raz wydałem 70zł w czwartek.

  3. #53
    Zrobilem male zestawienie, ktore pokazuje jak wpisowe wplywa na frekwencje. Aby mozna bylo sie do czegos odniesc, takie samo zestawienie powstalo dla ligi warszawskiej.



    wyjasnienie skrotow:
    l. graczy - laczna liczba graczy, ktorzy uczestniczyli w danej edycji ligi
    l. wystepow - ...
    srednia - srednia liczba graczy w turnieju w danej edycji
    laczna pula - taka byla laczna pula nagrod
    sr pula turn - sredni rozmiar puli nagrod w turnieju

    W przypadku edycji jesien 2007, nie wiem ile bylo rebuy'ow, wiec dane sa troche niedoszacowane.

  4. #54
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    Znaczy ja zostawiłbym sponsora lidze z niskim wpisowym. Bedzie on pewnie zainteresowany nowa porcja graczy, ktora mam nadzieje pojawi sie w zwiazku ze zmiana formuly. Moglibysmy sprobowac jednoczesnie skontaktowac sie z tymi ludzmi, ktorzy chcieli rozkrecic lige na niskie stawki. Mysle ze mielibysmy wtedy zapewniona frekwencje.

    DuzySlon
    podpisuję się. Słoniu ma rację.

  5. #55
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    23
    witam, sie przywitam, mówia mi Rychu bo tak mam na imię
    mój pierwszy post tutaj,nareszcie .

    wie ktoś kiedy startuje kolejny sezon (domyślnie wiosna 2008) bo na ten juz troche za pozno zeby sie zapisac....
    kurna, że też wcześniej nie wiedziałem że we Wrocku działa liga...
    tak na marginesie, jest gdzieś jakiś regulamin do wglądu ?
    kto w ogóle organizuje całość, i jak wasze dotychczasowe doświadczenia? czy info o kolejnych sezonach zawsze pojawia się tylko tutaj na forum ?

    gruba dziękówa z góry panowie i panie

  6. #56
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=7390

    Nie musisz sie zapisywac wystarczy, ze przyjdziesz.

    DuzySlon

  7. #57
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez łyski Zobacz posta
    witam, sie przywitam, mówia mi Rychu bo tak mam na imię
    mój pierwszy post tutaj,nareszcie .

    wie ktoś kiedy startuje kolejny sezon (domyślnie wiosna 2008) bo na ten juz troche za pozno zeby sie zapisac....
    kurna, że też wcześniej nie wiedziałem że we Wrocku działa liga...
    tak na marginesie, jest gdzieś jakiś regulamin do wglądu ?
    kto w ogóle organizuje całość, i jak wasze dotychczasowe doświadczenia? czy info o kolejnych sezonach zawsze pojawia się tylko tutaj na forum ?

    gruba dziękówa z góry panowie i panie
    Rychu, nasza liga hula już dwa lata. były nawet czasy gdy na turnieje przychodziło prawie 50 osób. doswiadczenie mamy wszystkie informacje o lidze zawsze znajdziesz w dziale poker na zywo (czyli tutaj ) i nie ma sensu czekac na następny sezon!!!!! dawaj w czwartek do saloniku na braniborską. nie trzeba się zapisywać przed sezonem , wystarczy 10 min przed turniejem

    ligą opiekuje się bardzo dzielnie Zidziu. regulamin możesz przeczytać, ale i tak jak będziesz miał jakies wątpliwości lub kłopoty przy stoliku (jak betowac, kiedy Twoja kolej itp) to zawsze gracze przy stole bedą Ci służyć pomocą. dla "nowych" nie ma kar za wykroczenia. dopiero za drugą wizytą bedziemy Ci karnie odbierać żetony jeśli sam ich nie zachcesz oddać hihihihi (it was joke of course)
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 11-02-2008 o 18:39

  8. #58
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    23
    dziękówa, postaram się jak najszybciej dołączyć (Właśnie co do betowania miałem pytanie, ale skoro nowicjuszów się nie linczuje to się nie przejmuje ) a takie pytanko jeszcze na szybko, bo widze że rozgrywki co tydzień, rozumię że wpisowe w wysokości (bodajże) 110 zlotych jest jednorazowe a każdy kolejny cotygodniowy buy-in wynosi 50 blaszek, prawidlowo?
    mam nadzieje że nie zostane zjedzony przez rządnych świeżej krwi rekinów już na początku

  9. #59
    Cytat Zamieszczone przez łyski Zobacz posta
    a takie pytanko jeszcze na szybko, bo widze że rozgrywki co tydzień, rozumię że wpisowe w wysokości (bodajże) 110 zlotych jest jednorazowe a każdy kolejny cotygodniowy buy-in wynosi 50 blaszek, prawidlowo?
    Nie. Wpisowe do kazdego turnieju czwartkowego to 70zl - jezeli w ciagu pierwszej godziny stracisz wszystkie zetony, mozesz sie (ale nie musisz) 1 raz dokupic za kolejne 50zl.

  10. #60
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Uwaga!
    Z powodu Walentynek kolejny turniej odbędzie się prawdopodobnie w środę a nie w czwartek. Takie były uzgodnienia w poniedziałek, ale oficjalnie powinien napisać to Idziu w swoim poście.