Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 70

Wątek: reload bonus?

  1. #51
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    ja mam pytanie
    dostałem dziś list od Everestu z bonusem miesięcznym do aktywacji.Wszystko fajnie pięknie tylko że ja w tym momencie wyrabiam bonus powitalny który wygasa 5 czerwca. Co się stanie jeżeli teraz aktywuje ten bonus?? Czy mam po prostu poczekać aż wyrobie deposit bonus i wtedy aktywować ten??
    Miał ktoś taką sytuację???

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Wydaje mi się, że premię możesz wyrabiać tylko jedną na raz. Jeśli nie aktywowałeś tej drugie premii to ona nie wygaśnie - aktywujesz ją po wyrobieniu pierwszej premii (depozytowej).

    Poczytaj więcej tu:http://www.everestpoker.com/pl/policies/bonus.html

  3. #53
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ja dostelem teraz 275 za 6500pkt. Robie w miesiacu jakies 1k rake.

  4. #54
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Ja jeszcze nic nie dostalem ;(

    Ale ostatnio mam 275 za 6500, rake kolo 1k, tak jak u kuraka

  5. #55
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    ja tak zapytam dla świętego spokoju bo mi się nie chce szukać odpowiedzi w regulaminie

    oczywiście tyle ile wyrobie w ciągu 30 dni deposit bonusa tyle trafi na moje konto, nie ma czegos takiego że całość albo nic?

  6. #56
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    ja tak zapytam dla świętego spokoju bo mi się nie chce szukać odpowiedzi w regulaminie

    oczywiście tyle ile wyrobie w ciągu 30 dni deposit bonusa tyle trafi na moje konto, nie ma czegos takiego że całość albo nic?
    Wydaje mi sie, ze przy reloadach jst wszystko albo nic.
    Jezeli chodzi o bonus startowy to dostaniesz tyle i wyrobiles.

    ps. nadal brak bonusa w tym miesiacu, a support nie kwapi sie z odpowiedzia na maile.

  7. #57
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Ja bonus dostalem. Zalosnie niski jak zwykle (500$ po wyrobienie rake 3k$), ale przyszedl.

  8. #58
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja od 2 miesiecy dostaje bonus 10$ za 100 summitow ale to dlatego ze ich olalem i ostanie nie gram tam :P

    Ogolnie to im wiecej sie ra tym pozniej oferuja lepszy bonus

  9. #59
    Trzeba spełnic jakies specjalne warunki zeby dostawac re load bonusy czy karzdy je dostaje?

  10. #60
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    kazdy