Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 123
  1. #51
    Ja też nie mam pojęcia kim jest "rejtan". Ja w każdym bądź razie nie jestem niczyim klonem ani żołnierzem. Bilson, Aston i Jack Daniels pewnie są...

    Słownictwo Dakoty jest mi równie obce jak Pański styl, Panie Paradise Poker.
    Ostatnio edytowane przez rejent ; 03-11-2007 o 14:11

  2. #52
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    3
    Witam wszystkich serdecznie

    Nigdy bym nie przypuszczała,że będę zmuszona bronić swojego dobrego imienia na forum.
    Skoro jednak Pan Paradise naśmiewa się ze mnie publicznie i zarzuca mi łamanie regulaminu muszę się odnieść do tych zarzutów.
    Potwierdzam wszystko co w tej sprawie napisał Artek,jedynym grzechem jaki popełniłam w tej sprawie jest to,
    że kiedy we wrześniu tego roku kliknełam w link rejestracyjny który Artek mi przesłał i zarejestrowałam się w Paradise nie mając
    pojęcia,że Paradise to Sportingbet faktycznie złamałam regulamin,ale czy to moja wina ,że nie wiem kto kiedy i
    dlaczego zmienia nazwy swojej firmy ,nie jestem aż tak zainteresowana tematyką pokerową żeby to wiedzieć??
    Przecież na moje konto w Sportingbecie od dawna nawet nie zaglądałam.Zresztą o całym fakcie poinformawałam was w e-mailu jaki przesłałam
    wraz z kopią dowodu.Czy to jest zbrodnia ??
    Jeśli tak to ja proszę Pana, dla tych paru euro bonusu z rankingu pokerowego który stworzyła Pańska firma
    a z którego Pan się tak naśmiewa na forum ubliżając przy tym Pańskim klientom nie pozwolę,żeby Pan robił ze mnie oszustkę.
    Jest mi tylko niezmiernie przykro ,że z mojego powodu Artek został tak przez Pana potraktowany a przecież on jedynie
    chiał mi pomóc w walce z Pana supportem który tak mnie lekceważył wyrzucając moje e-maile do kosza nawet ich nie przeczytawszy.

    Pozdrawiam wszystkich graczy do zobaczenia przy stolikach na całe szczęście świat nie kończy się na Paradise Poker
    i jego niezwykle przyjaznym dla gracza polskim supporcie.

    Beata

  3. #53
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Hej
    Beata to ile ci tam braukje tych Euro ??

  4. #54
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker Zobacz posta
    Witam,

    Widzę, że awantura trwa. Nie wiem kto to jest rejtan i slagra, wydaje mi sie, że slyszę jeden i ten sam głos, to samo slownictwo, skad slagra wiesz, jeżeli nawet to jest prawdą, że został zacytowany tylko fragment z kontekstu calej korespondencji, skoro jej nie tworzyłeś (który fragment masz na myśli)? Dakota to Twoi żółnierze, klony ?
    (...)
    Jeżeli ktokolwiek ma jakies zastrzezenia do działania supportu ParadisePoker prosze o konkrety, wystarczy juz w tym kraju rzucania oskarzeń bez uzasadnienia.

    miłego weekendu
    I to są słowa przedstawiciela poważnej firmy skierowane publicznie do użytkownika czy jakiś żart, szkoda że w wątku politycznym nie był pan paradise taki mądry i nie mówił na kogo należy głosować.

    Czy należy to traktować w sposób jaki przedstawiciel taka firma ??

    Co do ostatniego zdania pana wypowiedzi to przecież Dakota przedstawił całą korespondencję z której wynikało ze olewacie użytkowników , jesli to nie był konkret to co nim jest według pańskiego uznania.

    Jeśli mowa o tych żołnierzach Dakoty to dla pańskiej wiadomości ja nim nie jestem, nie znamy się osobiście ani razem nie grywamy.

    Niedawno otrzymałem jak i i wielu użytkowników maila od Paradise że szukają przedstawiciela chyba powinni ponowić to ogłoszenie i znaleźć kogoś bardziej kompetentnego na pańskie miejsce jeśli pan nie wie jak powinien ważyć słowa przedstawiciel poważnej firmy.

    Po prostu żenułada.

    Btw Chyba jednak należało by się cieszyć że ktoś nie dostał bluzgów od Paradise tzn od ich przedstwiciela.

  5. #55
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Normalnie atak klonow Panie Paradise...

  6. #56
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    A JA ZADAM PO RAZ KOLEJNY NA TYM FORUM PYTANIE :

    LUDZIE PO CHUJ GRACIE W TAKICH GOWNIANYCH ROOMACH ???

    nie macie stresow w zyciu czy poprostu lubicie jak ktos wami pomiata ?

  7. #57
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Na miejscu tego Pana Z Supportu, złożyłbym dymisję.

    Tzn zrobiłby tak każdy Człowiek Honoru, ale próżno takowych szukać w dzisiejszych czasach.

  8. #58
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Panie Paradise Poker w zwiazku z tym iż kilkukrotnie dziś przegladał Pan ten topic i nadal nie odpowiedzaiał Pan na moje prośby daję Panu ostatnia szansę wyjścia z twarzą z całej tej sytuacji a oto czego oczekuję:

    1.Przedstawienia historii moich kont u was zawierajacej daty otwarcia poszczegolnych kont wraz ze wszystkimi operacjami ktore wskazuja na wyłudzenia bonusowe.

    2.Określenia się czy dokumenty które Pan otrzymał w celu weryfikacji wykluczają jakiekolwiek koneksje rodzinne pomiedzy mna a Beata które to koneksje mogłyby być przyczyna łamania regulaminu( jesli nie wystarczaja to proszę napisać co mam jeszcze Panu przesłac to prześlę).Oczekuję prostej odpowiedzi tak lub nie.Jesli tak to domagam się oficjalnych przeprosin ,jeśli nie to wzracam się z prośbą o wyjasnienia na jakiej podstawie konta zostały zweryfikowane pozytywnie.

    Daję Panu na to kilkanaście godzin i proszę nie pisać ,że czeka Pan na informacje z Bossa o ktore się Pan zwrócił ponieważ oskarzenia z Pana strony juz padły tu cytat z Pana wypowiedzi :

    "sprawa logów i porównania gry została przesłana do Bossa i jedno piętro wyżej w Sportingbet, odpowiedz w Pana sprawie zostanie przesłana w poniedziałek/wtorek.
    Już teraz mogę Panu powiedziec, że jaka by nie była decyzja, osobiscie jako osoba, odpowiadajaca za rynek polski, odmawiam przyznawaniu Panu i Pani Beacie (prosze przekazac w wolnej chwili, gdy Pani Beata zrobi sobie przerwe w multitablingu do Pokerrankingu) wszelkich bonusow w Sportingbet i Paradise Poker."

    wiec jak mniemam dysponuje już Pan dowodami ,jeśli nie po raz kolejny domagam się przeprosin.

    Jeśli w ciągu kilkunastu godzin nie ustosunkuje się Pan do powyższych zarzutów sprawa zostanie nagłośniona na wszystkich najwiekszych forach pokerowych i hazardowych z 2+2 czy bettingadvice na czele nie omieszkam rowniez powiadomic wszelkich serwisów prowadzacych rankingi wiarygodności firm bukmacherskich jak również Pana przełożonych w Londynie.

    Myslę ,że wyraziłem się jasno i precyzyjnie a moje żadania są dla Pana zrozumiałe Panie Paradise ,w świetle postawionych przez Pana zarzutów oczekuje faktów i tylko faktów zadnych domysłów itp.

    Z Poważaniem

    Artur
    Ostatnio edytowane przez _Dakota_ ; 03-11-2007 o 21:21

  9. #59
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Jeśli w ciągu kilkunastu godzin nie ustosunkuje się Pan do powyższych zarzutów sprawa zostanie nagłośniona na wszystkich najwiekszych forach pokerowych i hazardowych z 2+2 czy bettingadvice na czele nie omieszkam rowniez powiadomic wszelkich serwisów prowadzacych rankingi wiarygodności firm bukmacherskich jak również Pana przełożonych w Londynie.
    Na początku muszę przeprosić.
    Czytając waszą wymianę zdań, wydaje mi się,
    że moje "oskarżenie" o granie na konto koleżanki było raczej chybione.
    Piszę "oskarżenie", bo to miało być raczej rodzajem sarkazmu,
    ale ..

    Zeby nie było tak różowo, to mimo wszystko stoje po stronie
    Sportingbet i mam nadzieje, że pisząc na forach
    będziesz również pisał o dwóch kontach Beaty,
    o róznych nazwiskach panieńskich przy obu tych kontach.

  10. #60
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Oczywiście,ze tak z tego co wiem Beata sama w tej chwili nie wie jak doszło do tej pomyłki ale jak mi powiedziała musiała przy rejestracji przez pomyłkę wpisać swoje nazwisko panienskie w jednym przypadku a w drugim nazwisko panienskie matki ona sama w tej chwili nie wie jak do tego doszlo ale to jest sprawa do wyjasnienia i nie to jest sednem sprawy.Zreszta jest tak wkurzona tymi posadzeniami iz jak mi powiedziala jest gotowa zaprosic Pana Paradise do siebie do domu zeby sie naocznie przekonał ze ona jest ,istnieje i niech zobaczy jak gra ten czterostolowy mutlitabling(z czego tak sie nasmiewa Szanowny pan Paradise) z kim gra, kiedy gra ,o czym sama zreszta napisze.

    Teraz to ja zostałem posadzony o naduzycia bonusowe i to juz dla mnie powazna sprawa ktora nie moze pozostac bez wyjasnienia.