Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 160
  1. #51
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    LOL igiel nieźle dałeś

  2. #52
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Igiel to spóźniony Prima Aprilis?

  3. #53
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536

    tak to jest jak się ogląda bez głosu, lol

  4. #54
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Co sądzicie o 5 częściach Brystmara i Fruitypro? z NL50

  5. #55
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Ogladalem tylko Brystmara i tak jak ktos juz pisal kilka stron wczesniej filmiki wymiataja i pozwalaja znacznie uporzadkowac swoja gre (oczywiscie o ile oglada sie z glosem :P)

  6. #56
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Czy tylko ja mam problemy ze stremowaniem z CR ?

  7. #57
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Hedge jesli mozesz poswiecic czesc rolla to ja bardzo polecam cr. Wykupilem tam subscrybcje jak gralem nl25 i zaczalem ogladac filmiki glownie GP, sbrugby no i cykl brystmara i zauwazylem w swojej grze spory skok jakosciowy po obejrzeniu filmow cr. Ogolnie sporo tych zasad znalem ale dopiero dobre utrwalenie sobie ich w trakcie obejrzenia kilkunastu filmow poprawilo moja gre, szczegolnie dodalo sporej pewnosci i zaufania do gry.

  8. #58
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Także polecam cardrunners!

    u brystmara zaniepokoiła mnie jedna sytuacja.
    Miał chyba A7off na CO dostał miniraisa od tight przy dry boardzie z Q i powiedział, że byłby skłonny do raisowania tego w grze z loose.
    albo dał second barrel na (pozycji) w nadziei, że ktoś zrzuci słabego Asa, który był prawdopodobny.

    Może na NL100 takowe zagrania są już poprawne, ale nie jestem do końca pewien czy tak jest na NL50.

  9. #59
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Hedge, zdecydowanie polecam. Na pewno dowiesz się wielu nowych rzeczy, poznasz ciekawe sposoby rozgrywania układów, poszczególnych rąk pre flop, nabierzesz pewności do własnej gry itd.

    Jedna mała uwaga, filmy nie zastąpią jakiejkolwiek książki pokerowej pod względem matematycznym, ale sa genialnym - praktycznym - jej uzupełnieniem.

    I jeszcze jedno, nie naśladuj dokładnie tego co będziesz tam oglądał, tylko próbuj kilka rzeczy które tam zobaczysz. Niektore będą działać inne nie, zrób dobrą selekcję.

    Powodzenia,

  10. #60
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A ja jestem za głupi, bo kompletnie nic mi nie dał CR. Niby wszystko co tam widzę znałem.