Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 93
  1. Witam ponownie!
    Rakeback, który został przyznany wczoraj do godziny 20:59 poprzez rejestrację w serwisach naszych partnerów będzie honorowany do odwołania, ale na pewno nie stanie się to jutro ani w najbliższym czasie ani bez powiadomienia naszych partnerów i graczy.
    Na pewno wkrótce pojawią się specjalne promocje, które będą miały na celu zmniejszenie róznicy pomiędzy naszą ofertą bez rakebacku a innymi firmami posiadającymi rakeback.
    W sieci Ongame żaden operator nie ma obecnie dostępnego rakebacku.
    Eurobet nie nalezy już do sieci Ongame od kilku miesięcy.
    Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją i możemy tylko powiedzieć, że jest to decyzja Ongame podjęta podczas negocjacji z Betsson i bardzo długo walczyliśmy o mozliwość utrzymania i wprowadzenia do Polski rakebacku oficjalnie.

    Możecie jednak nam wierzyć, że nadal będziemy się starać o jak najlepsze warunki dla polskich graczy i wspierać pokera w Polsce jeszcze bardziej niż robiliśmy to dotychczas.
    Dodatkowo mogę jeszcze powiedzieć, że szykujemy niespodziankę, która przewróci do góry nogami cały rynek e-rozrywki w Polsce i nie tylko Cierpliwości, bo może to nam zająć nawet 2-3 miesiące ale naprawdę warto będzie czekać (ale nie chodzi tutaj znowu o rakeback)

    Pozdrawiam,

    PvB (wyjątkowo nie Milo)

    Betsson Polska

  2. #52
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    no to niecierpliwie czekamy na ten "przewrót"

  3. #53
    Jak można sprawdzić czy otrzymało się rakeback? Zarejestrowałem sie z pokerzysci.pl jakis tydzien temu, czyli zgodnie z postem wyżej powinienem tego rake otrzymywać do odwołania. Czy ktoś w takim razie może mi odpowiedzieć gdzie sprawdzić czy tego rake sie otrzymuje czy nie? (nie mowie o zapisywaniu sobie stanu konta z dnia poprzedniego i sprawdzaniu czy przypadkiem nie wzroslo przez noc

    A tak swoja droga co ile wypłacaja rake? tygodniowo/miesiecznie? w ktore dni?

    zajac

  4. #54
    Witam

    Gracze rejestrujacy się z naszego serwisu mogą sprawdzic to w supporcie. niestety my jako partner nie mozemy tego sprawdzic tak jak na przyklad w platformie bossmedia ponieważ nie ma takiej opcji. Możemy to sprawdzić przez dzial affiliates ale to bedzie dluzej trwało niż przez support.


    Pozdrawiam

  5. #55
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Szanowny Panie MILO Kiedy zostanie wypłacony rakeback za styczeń??

  6. #56
    Cytat Zamieszczone przez bartasPL Zobacz posta
    Szanowny Panie MILO Kiedy zostanie wypłacony rakeback za styczeń??
    Dostalem mailowa odpowiedz od supportu (pozno bo pozno ale jest) ze 20.02 - wiec czekam.

  7. #57
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Dzięki za info, to teraz i ja czekam
    Pytałem kogoś innego i nie wiem dlaczego nawet nic nie napisał a był na forum obecny :|

  8. Witam,
    Wszystkie pytania związane z ofertą RB musicie kierować do Partnerów, którzy taką promocję Wam zaoferowali.
    W tym momencie żaden z serwisów związany z siecią ongame nie ma rake back'u
    Dla tych ktorzy zdążyli zapisać się wcześniej - standardowy termin wypłaty - do 20 nastepanego miesiaca, ale może to różnić się w zależności od serwisu, z którego sie zapisaliście.

    Milo

  9. #59
    Nie wiem do kogo mam sie zglosic ale 20.02 minal a rakeback nie zanotowalem (chyba ze byl on znikomy i otrzymalem go wczoraj w trakcie gry i mi sie gdzie zawieruszyl W kazdym razie napisalem do supportu ale narazie (do czego juz przywyknalem) brak odzewu. Dostaliscie swoje rake za styczen?

  10. #60
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    betsson sam w sobie nie oferuje i z tego co mi wiadomo nie oferowal nigdy rake backa takowy mogles zalatwic sobie przez afilianta i to do nich powinienes sie zglosic