Zobacz wyniki ankiety: Najlepszy klub hiszpański?

Głosujących
82. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Real Madryt

    22 26.83%
  • Barcelona

    49 59.76%
  • Valencia

    3 3.66%
  • inny

    8 9.76%
Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 126
  1. #51
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Co Ty sie chwytasz brzytwy? Nawet jak w derbach Ronaldo zagra lepiej to nic nie znaczy, w tym sezonie prezentuje sie duzo gorzej. A co do szkockiej to moze na papierze tak ta wyglada, chociaz w tym roku to Celtic raczej broni sie przed atakami z dolu niz walczy o mistrza.
    Jak na goscia ktory zmienil lige na K O M P L E T N I E inna od angielskiej to jak dla mnie prezentuje sie zajebiscie
    Ja moglbym gadac o tym non stop ale po co rozwalac watek???W sedno trafil Elpee "Ronaldo jest bardziej kompletnym pilkarzem,jednak to Messi wymiata w tym sezonie"
    i Tompkins chodzilo mi ze barrrrrdzzzzzzoooooo dawno mistrzem byl ktos inny niz Rangers/Celtic(chyba Aberdeen) jak tak dalej pojdzie to w hiszpanskiej bedzie tak samo...

  2. #52
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123

  3. #53
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Jak na goscia ktory zmienil lige na K O M P L E T N I E inna od angielskiej to jak dla mnie prezentuje sie zajebiscie
    Ja moglbym gadac o tym non stop ale po co rozwalac watek???W sedno trafil Elpee "Ronaldo jest bardziej kompletnym pilkarzem,jednak to Messi wymiata w tym sezonie"
    i Tompkins chodzilo mi ze barrrrrdzzzzzzoooooo dawno mistrzem byl ktos inny niz Rangers/Celtic(chyba Aberdeen) jak tak dalej pojdzie to w hiszpanskiej bedzie tak samo...
    W czym ten CR tam wymiata w Realu?
    - W Pucharze Króla?

    czy

    - W Lidze Mistrzów?

    - Bo ogladam mecze i Realu i Barcelony i jakos poza wolnymi to nie zachwyca mnie CR9

  4. #54
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Po prostu patrzymy z innej perspektywy troszeczke
    E O T

  5. #55
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    No i pokazał Krzysiek ze tez potrafi ladnie kopnac, ale jak zwykle Real traci bramy a nie powinien. Zauwaz jak ladnie miedzy rekami bramkarza przeszla ta pila na 4-0.

    Aha no wkoncu zrobil Twoja ulubiona rulete Zidana

  6. #56
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Drużyna Manuela Pellegriniego odniosła dziesiąte z rzędu zwycięstwo w lidze i dziewiąty z rzędu mecz ze strzelonymi co najmniej trzema bramkami.

    Jazda, Real 5:2 Barca imo

    Tutaj brameczki:
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=F6X4OQ_1wJw[/YOUTUBE]
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 25-03-2010 o 22:20

  7. #57
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cristiano super gole
    szkoda że tylko 4 strzelili bo spokojnie mogli wiecej
    troche getafe dało dupy przy 1 bramce :P powinni przerwac gre i sedzia tez

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331

  9. #59
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Dzisiaj przed Barcą trudny mecz i nie zdziwię się jeśli Real zwiększy przewagę po tej kolejce. Mallorca w tym sezonie ma u siebie bilans 12-0-1 (jedyna porażka z Sevillą). Pozostały co prawda mecze z Barcą, Realem i Valencią, ale i tak wyniki robią wrażenie. Imo kursy na Barcę są za niskie.

    I tak jeszcze gorzej ma Valencia. Zaragoza co prawda jest prawie w strefie spadkowej, ale nie tak dawno ograła Sevillę. Valencia za to na wyjazdach ostatnio słabiutko, 3 porażki i 2 remisy. Poza tym nie zagrają bodajże Villa, Albelda, Marchena, Bruno i Navarro. Niektóre buki nawet stawiają gospodarzy w roli faworytów.

  10. #60
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Slayer_pol Zobacz posta
    Dzisiaj przed Barcą trudny mecz i nie zdziwię się jeśli Real zwiększy przewagę po tej kolejce. Mallorca w tym sezonie ma u siebie bilans 12-0-1 (jedyna porażka z Sevillą). Pozostały co prawda mecze z Barcą, Realem i Valencią, ale i tak wyniki robią wrażenie. Imo kursy na Barcę są za niskie.

    I tak jeszcze gorzej ma Valencia. Zaragoza co prawda jest prawie w strefie spadkowej, ale nie tak dawno ograła Sevillę. Valencia za to na wyjazdach ostatnio słabiutko, 3 porażki i 2 remisy. Poza tym nie zagrają bodajże Villa, Albelda, Marchena, Bruno i Navarro. Niektóre buki nawet stawiają gospodarzy w roli faworytów.
    oj meczyla sie meczyla, jakby wszedl ten wolny z 1 polowy to roznie by sie moglo ulozyc, a tak Ibra wyfarcil farfocla