Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 98
  1. #51
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    to dosc zlozona kwestia jest wbrew pozorom;
    bo nawet grajac jedno konto w jednym turnieju
    ma znaczenie kto gra
    bądz co badz wiele decyzji podejmujesz na podstawie gry przeciwnika
    gdy masz zafałszowany obraz tej gry to podejmujesz złe decyzje
    przynajmniej teoretycznie moze tak być

    no wyobraz sobie ze w turnieju gracze sie zmieniaja przy stole i
    po 5 godzinach gry przychodzi wypoczety "luźny" pro i zmienia swoja "ciasna" żone - no ale ty o tym nie wiesz i kazde wejscie x3 nadal traktujwsz jako "monster"

    ale to sa juz dywagacje nie na ten temat

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez JuN Zobacz posta
    ....

    autentyczna sytuacja, spotykaja sie dwaj Polacy w Anglii,
    - gdzie robisz ?
    - tutaj i tutaj w fabryce
    - ile zarabiasz ?
    - 8 euro na godzine..
    - aha, ok fajnie ze ci sie uklada
    A Panicz to niech uważa, żeby w tym polskim gównie białych bucików nie umazać !!!
    Pewnie 1984 to też Orwell napisał po wizycie w Polsce, albo przyglądając się Polakom pod fabryką w Anglii.
    Co do całej sprawy to moim zdaniem, trzeba rozróżnić kogoś kto zakłada konto, żeby się ukryć i zmylić rywali - i to jest słabe, a tych co założyli jakieś drugie konto i cały czas na nim grają, bo jakiś rakeback, bonus czy inna głupia sprawa - tu nie widzę kompletnie nic złego.
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 05-02-2010 o 08:40

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez rayo76 Zobacz posta
    Dokładnie.Polska mentalność nie pozwala na akceptację czyjegoś sukcesu na zasadzie sąsiad kupił samochód,mam nadzieję że mu ukradną.Pierwsze o czym pomyślałem po sukcesie Celofyza to że zamiast gratulacji,pojawia się komentarze w stylu ...mógł wygrać ,co za leszcz i pokazywanie że to zwyczajne szczęście po przecież Polak to nieudacznik i nie może.....
    Dokładnie tak jak piszesz ludzie kuzwa tylko zazdroszczą i nic więcej. Wygrała legalnie i ucziwiwie a teraz gupowata debata czy grał ktoś inny czy może babcia czy dziadek czy jakiś misztrzunio. Co to ma do rzeczy liczy się wygrana i super gra celofyz33. Nawet jakby wygrał ktoś kto przegrał 1000 MTT i wygrał ten 1 to nadal nie ma nic do rzeczy. Bo może wszystkie 1000 turków ktoś olewał, żeby poznać psychologie graczy i zagrał normalnie w tym 1. Zresztą i tak celofyz33 miała już inne sukcesy. Ja pierd..jak mnie toi już wkur..te pieprzenie, że ktoś inny grał itd. Zawsze kuźwa najwięcej tak ględzą ci co mają jakiś kompleks pokerzysty i zazdroszcza sukcesów. Nie zazdrościć tylko przyjąc, że celofyza33 to super gracz.
    Kuzwa znów muszę melisę wypić bo mnie tak wukur..pajacowanie i panoszenie się pseudo prosików i ich ględzenie 3 po 3.
    Ostatnio edytowane przez lilu80 ; 05-02-2010 o 09:01

  4. #54
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Lol ale 2 miejsca nikt mu nie odbiera , niech ma tylko trzeba na przyszlosc rozwiac sprawe zeby miec punkt oparcia , czy mozemy falszowac wlasne dane osobowe online , czym innym jest zmiana nicku zeby rywale Cie nie poznali a czym inny zmiana danych by skorzystac z promocji i innych ofert normanie nie dostepnych . I nie ma Polskiej zawisci bo zawisc istnieje wszedzie nie ma znaczenia czy to Polak , czy Niemiec czy kurwa Japonczyk . A ja Ci moge powiedziec ze reprezentujesz typowo zasciankowe podejscie i nie podajesz zadnych ale to zadnych kotnr argumentow w dyskusji za to pierdolisz jak najety i uwazasz ze ma byc tak jak powiesz

    Let it go PS sie tym zajmie , jezeli okaze sie ze cos bylo nie tak to sie o tym dowiemy

  5. #55
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    Lol ale 2 miejsca nikt mu nie odbiera , niech ma tylko trzeba na przyszlosc rozwiac sprawe zeby miec punkt oparcia , czy mozemy falszowac wlasne dane osobowe online , czym innym jest zmiana nicku zeby rywale Cie nie poznali a czym inny zmiana danych by skorzystac z promocji i innych ofert normanie nie dostepnych . I nie ma Polskiej zawisci bo zawisc istnieje wszedzie nie ma znaczenia czy to Polak , czy Niemiec czy kurwa Japonczyk . A ja Ci moge powiedziec ze reprezentujesz typowo zasciankowe podejscie i nie podajesz zadnych ale to zadnych kotnr argumentow w dyskusji za to pierdolisz jak najety i uwazasz ze ma byc tak jak powiesz

    Let it go PS sie tym zajmie , jezeli okaze sie ze cos bylo nie tak to sie o tym dowiemy
    Konkretnym argumentem to jest to, że ludzie co zawiszczą niech się wezmą za robotę a nie pieprzą 3 po 3. Innym konkretem jest to, że ja zawsze pisze co myśle a nie co chcieliby usłyszeć inni bo nie pisze aby się komuś przypodobać. Jak ktoś jest buc zawistny to mam go w dupie bez względu wówczas kim jest. Jak jest człowiek to szanuję i popieram. To bardzo prosta zasada którą polecam

  6. #56
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Konkretnym argumentem to jest to, że ludzie co zawiszczą niech się wezmą za robotę a nie pieprzą 3 po 3
    Popieram

    Innym konkretem jest to, że ja zawsze pisze co myśle a nie co chcieliby usłyszeć inni bo nie pisze aby się komuś przypodobać
    Ok o to chodzi ale w dyskusji uzywa sie , zazwyczaj argumentow , czy ja pisze zeby sie komus przypodobac , czlowieku mnie jebie co kto inny robi i jakie ma profity , ale wywiazala sie dyskusja i jestem ciekawy jak zareaguje PS

  7. #57
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    Popieram

    Ok o to chodzi ale w dyskusji uzywa sie , zazwyczaj argumentow , czy ja pisze zeby sie komus przypodobac , czlowieku mnie jebie co kto inny robi i jakie ma profity , ale wywiazala sie dyskusja i jestem ciekawy jak zareaguje PS

    eh przecież to o tym, że niektórzy piszą aby się przypodobać innym nie było o Tobie.

  8. #58
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Nie uwazam, ze PS powinno zabierac nagrode z powodu posiadania kilku kont. Jest to jednak wbrew zasadom i gracz powinien poniesc konsekwencje. Jakie, to juz kwestia PS do rozstrzygniecia.

    Dokładnie.Polska mentalność nie pozwala na akceptację czyjegoś sukcesu
    Polska mentalnosc, to wlasnie zupelny brak postawy, ze tak powiem "obywatelskiej", kraśc i oszukiwać to w porządku o ile robi to nasz "ziom", a oszukiwany to panstwo/duza korporacja/ "oni"

    jedyna myśl i konkluzja przy porannej kawie jest:
    który to jest ten "życzliwy"? przeciez tu, na pokerzyscie jest na bank również. heh.
    wstyd, syf, niesmak. i tyle.
    I bardzo dobrze ze doniosl. Ktos zlamal reguly, dajac sobie nieuczciwa przewage (chocby minimalna). Jesli gralbym na PS i wiedzialbym o tym, to tez bym napisal do suportu, nie ma znaczenia czy to polak, czy niemiec czy rosjanin, ktos lamie reguly na serwerze gdzie gra wielu innych ludzi i prawem tych ludzi jest, zeby wszyscy inni tez akceptowali reguly.

    Nie rozumiem tej polskiej mentalności. Czy to wynika z zazdrości czy z faktu, że Polacy uwielbiają wszelkie ploteczki...
    Widze ze niektorzy na tym forum chca byc bardziej swieci od papieza...
    Jak wyżej. Typowa polska mentalnosc. "Donoszenie" jest zle. Halo, ustroj sie zmienil, reguly na PokerStars sa uczciwe, jak ktos je lamie to postepuje zle i daje sobie nieuczciwa przewage nad innymi graczami. Prawem tych graczy jest bronienie sie przed tym.

    Nawet jak łamie tym regulamin to i tak mi nikt nie udowodni, że to ja siedziałem przed monitorem na koncie swojej laski. Wygrywam kasę na jej koncie, przelewam ( sprzedaje ) innym użytkownikom poprzez transfer to buddy i wszystko w temacie.
    Nastepny samozwanczy szlachcic z szabelka. To, ze latwo ukrasc jablko ze sklepu i nikt ci nie udowodni, to oznacza ze nie lamiesz regulaminu/prawa ?

    imo totalnie bez znaczenia. nikt na tym nie ucierpiał, nikt nie został oszukany. tzw znikoma szkodliwos
    No dokladnie tak. "Oszukany" nikt nie zostal. Pieniadze nie powinny zostac zabrane, ale jakies konsekwencje powinny byc (jesli mial dwa konta), bo zlamal regulamin dajac sobie znikoma przewage nad innymi graczami (bo na przyklad nie mogli go znalezc na sharkscopie, podczas gdy ucziciwi gracze maja jedno konto i wiecej o nich wiadomo).

    Niestety zbedne i durne gadanie jest tylko i wylacznie poprzez zazdrosc, nie rozumiem jak ktos moze "donosic"...
    No i ostatni przyklad mentalnosci "wieziennej". Straznicy to ***** i mozna ich oszukiwac, bic etc. "nasi ziomale" to swiete krowy i "donoszenie" na nich to grzech smiertelny, nawet jesli kogos utluka na rogu ulicy...

  9. #59
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Z 2p2 they just made my day


  10. #60
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Odpalcie swoje stawki i przestańcie się wpierdalać w czyjeś wygrane, omg wiekszosc tych ludzi nic nie osiągnęło w tą grę a wypowiadają sie sami znawcy, zajmijcie sie swoimi wygranymi a nie sapiecie tutaj omg