Strona 6 z 26 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 255
  1. #51
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    pewnie mu się przypomniała akcja jak ziom na btn robi limp (w 6 handed) za 16k a ja z bb pushuję za ~40k i btn pasuje

  2. #52
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Hehe, akurat wtedy przypomniałem sobie Twojego reada na mojego asa pik. Jak wtedy powiedziałeś graj, graj masz asa pikowego, to po obejrzeniu kart i zobaczeniu dokładnie tego asa zwariowałem. Aż mnie ciarki przeszły po plecach i spojrzałem na Ciebie jak na ducha , bo miałem pewność, że tej karty widzieć nie mogłeś.

    Dzięki Cowboy i powodzenia w Gliwicach!

  4. #54
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    11
    Ghost - ja też gratuluję! Powodzenia dalej

  5. #55
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    To tylko dlatego że Jaro i Ja poszlismy do domu Od razu mu lepiej szło Ale i tak do niego dolaczymy w Wisle

  6. #56
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Ile trwały wcześniejsze turnieje?

  7. #57
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Ghost Zobacz posta
    Hehe, akurat wtedy przypomniałem sobie Twojego reada na mojego asa pik. Jak wtedy powiedziałeś graj, graj masz asa pikowego, to po obejrzeniu kart i zobaczeniu dokładnie tego asa zwariowałem. Aż mnie ciarki przeszły po plecach i spojrzałem na Ciebie jak na ducha , bo miałem pewność, że tej karty widzieć nie mogłeś.

    Dzięki Cowboy i powodzenia w Gliwicach!
    hehe ciesze się że mogłem cię zownować soul readem
    w zasadzie dzięki mnie się podwoiłeś ;]


    ok jutro kolejne starcie z anty pokerem, turbo murkami, miniraisami preflop, open raisami 20bb, betowaniem za 1/15 puli czy pasowaniem w sytuacji 1:8 pot odds
    prawdopodobnie będę rozdawał żetony bo grać kolejny raz 12h mi się nie widzi, powalczę w satelitkach online.

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    podejrzewasz, że znów tak długo będzie to trwało?

  9. #59
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez eXe Zobacz posta
    podejrzewasz, że znów tak długo będzie to trwało?
    Tak sądzę..

  10. #60
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Zelów/łódź
    Posty
    46
    Z tego co się orientuje to każdy turnije trwa od 11 do 13 godzin. Więc jeśli sie chce mieć FT to trzeba się z tym liczyć. Lecz popieram przedmówce lepiej spróbować online za 11$. Bo jak dla mnie to najbliższy wyjazd z łodzi na którekolwiek miasto jest bardziej kosztowny niż wejściówka online. Przy skromnym budżecie studenta to tak nie wesoło