Strona 6 z 63 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 628
  1. #51
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    W najbliższy piątek, mnie oraz Agnieszki nie będzie i w związku z tym potrzebuje, aby ktoś na ten turniej przejął moje obowiązki (głównie chodzi o wydzielenie 10% z puli turnieju do puli ligowej oraz dokładne spisanie wyników). Dodatkowo mam u siebie żetony Zbyszka, które ta osoba będzie ode mnie musiała odebrać (mogę je komuś podrzucić). Czekam więc na ochotników

    A co do pytania Rocco, ja coś bym zagrał, ale tym razem, ze względu na brak czasu, zamiast organizować wolałbym się tylko pojawić (w sumie czytaj wyżej, ale sam zajrzę).

    Sting

  2. #52
    Ja mogie gdzieś podjechać po żetony plus karty. Tylko skoro macie grać cuś w tygodniu, to może ktoś z tych graczy by od Stinga sprzęt przejął. Jeżeli nie zagracie to ja się zgłaszam na ochotnika

    pozdr.

  3. #53
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    No chłopaki co robimy?
    Gramy cos na tygodniu.W Kielcach czy w Ostrowcu?
    No szybko odpisywać kto chętny...

  4. #54
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    ostrowiec świętokrzyski
    Posty
    32
    Zapraszamy to nas w srode o 18tej zaczynamy

  5. #55
    Ja niestety caly tydzien zajety. Nawet w piatek nic nie dorzuce do puli

  6. #56
    Witam,

    Czy odebrał ktoś od Stinga żetony wczoraj??

    Czy mam to zrobić??

    Bo ja bym chciał jednak pograć jutro i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.

    pozdr.

  7. #57
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    Nic nie wiem Franky, wczoraj gralismy moimi żetonami a Krzysiek pojechał wczesniej! Chyba nikt nie brał!

  8. #58
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Hej
    Żetony są u Stinga i fajnie by było jakbyś mógł je przejąć.
    Marcin ma przynieść swoje ,ale jak bedziemy grac turniej i stolik to moze byc mało.
    A jutro pograsz sobie ile zechcesz-gwarantuje Ci to

  9. #59
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    Jest mój Guru Kieleckiej Sceny Pokerowej!! Nie ma to jak z 84 kupić Full-a.)

  10. #60
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ja jutro przyjadę na rozpoczęcie turnieju z tymi żetonami. Nie wiem czy będę grał, ale przywiozę tak czy tak.

    Sting