Strona 6 z 21 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #51
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    moim zdaniem przydało by się zrobić sub fora w "na żywo" np. podzielić to na województwa czy jakoś tak bo tyle tych lig się porobiło i ja tam widzę niezły burdel

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Moim zdaniem można stworzyć coś w stylu - poker w twojej okolicy albo ligi pokerowe i tam wrzucić wszystkie rozgrywki

    pozdr
    warsaw

  3. #53
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem ale to by była tylko zmiana nazwy.

  4. #54
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie, to by było sub-forum w dziale "Poker na żywo"

  5. #55
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ja bym wolał podzielić to na regiony

  6. #56
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Dokladnie to samo chcialem napisac co Drauger.

    W "poker na zywo" wyrastaja jak grzyby po deszczu lokalne rozgrywki. Czesto w duzych miastach odbywaja sie po 3-4 turnieje w tygodniu, kazdy zaliczany do innego cyklu. Proponuje zeby np. Warszawa, Poznan, Silesia mialy osobne subfora, a reszta w podziale geograficznym np. jak obecna III liga pilkarska. Albo od razu podzial na 16 wojewodztw - niby duzo, ale niedlugo kazde miasto powyzej 50 tys. bedzie mialo swoje rozgrywki - wiec mozna isc z czasem


    Pozdrawiam

  7. #57
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Ok, z bazarku mozna juz usuwac wlasne watki, obrazki tez sa resizowane ...
    A czy da się jakoś usuwać własne wątki z innych działów? Np. poprzez opcję "report" i zaznaczenie, że proszę o usunięcie tematu?

  8. #58
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Z watkami z innych dzialow jest ciezej, bo zazwyczaj jest do nich pare odpowiedzi i wypadaloby zapytac o usuniecie rowniez osoby ktore w watku sie udzielaly.

    ps. maly update na forum, posty z bocznicy nie sa wliczane do ilosci postow na forum

  9. #59
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    a wez zlikwiduj ilosc postow i bedzie najlepiej.

    moze nie bedzie juz gosci typu: mam 154 posty wiec jestem wiarygodny

  10. #60
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Z watkami z innych dzialow jest ciezej, bo zazwyczaj jest do nich pare odpowiedzi i wypadaloby zapytac o usuniecie rowniez osoby ktore w watku sie udzielaly.
    No a jak temat zamienił się w ogólny flame war a większość osób, które według ciebie należałoby zapytać o zdanie (a przynajmniej większość postów do nich należy), to debile, którzy go rozpętali?