Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Co do tych spanieli, to ja nigdy nie spotkalem sie z podobna opinia flex, te ktore sam poznalem tez sa bardzo przyjacielskie A co do yorkow, to moja dziewczyna ma jednego. Slodki jest i wszystkiego sie boi Ucieka przed krolikiem, obcymi, boi sie burzy
    wczoraj poszedlem do knajpy z Muffem (musielismy sie wyrwac z domu ) to mysle, ze 5 osob powiedzialo "ooo spaniel, najglupszy pies na swiecie"

    Nie wiem skad taka opinia sie bierze. Muffin ma cholernie duzo energii, uwielbia ludzi, ktorzy przychodza do nas do domu, jest zabawny. Jak dajemy mu troche czasu na wybieganie sie to jest najgrzeczniejszym psem pod sloncem.

    Mysle, ze kazdy pies bedzie glupi jak ma glupich wlascicieli a spaniele czesto sa w domach starych bab, ktore sobie z nimi nie radza i potem jest duzy problem z takim psiakiem.

    Co do energii i braku posluszenstwa to z moich doswiadczen wynika, ze zdecydowanie przoduja w tym setery irlandzkie

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Na dniach jadę po tego, długo oczekiwanego doga niemieckiego błękitnego z tej hodowli: Blekitne Wydmy
    943095471.jpg943095471_1.jpg
    943095471_5.jpg