Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53
  1. #51
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    3
    Jak dla mnie, najsensowniejszym postem byl post Soprano. Zrobilbym identycznie, nie widzac na flopie asa, przynajmniej jestesmy pewnie, ze AK nas nie zmiecie.
    Niestety wiekszego pola manewru niz to nie mamy. Prawdopodobnie gracz z overpara i tak da mocnego beta przy niskim flopie... wiec pozostaje miec nadzieje, ze ma max QQ. . Zaleznie od pozycji mozna ewentualnie dac samemu mocnego beta i pozniej po reraisie all in przeciwnika sfoldowac ....choc wapie juz w taki fold, ogolnie informacje o graczu i read w takich sytuacjach jest najwazniejszy. Osobiscie flopa bym zobaczyl na 100% a co pozniej, to juz do zastanowienia.

  2. #52
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Wczoraj mialem takie zagranie

    10 graczy, NL10

    Ja bylem pierwszy za BB, dostalem KK, mam 12$

    Ja: Raise do $0.5
    4 foldy
    Opp1($4): Raise do $1.5 (ma w sumie 4$)
    Opp2($11): Raise do $11 (all-in)
    SB, BB fold...
    Ja sobie przypomnialem ten watek, ale raczej easy call.
    Opp1: Call

    Wyszly karty mniej wiecej takie:
    7 8 4 A J

    Opp2: QQ
    Opp1: Muck

    :]
    Czyli zaden z nich nie mial A co najciekawsze...

  3. #53
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez Tomek184 Zobacz posta
    Jak dla mnie, najsensowniejszym postem byl post Soprano. Zrobilbym identycznie, nie widzac na flopie asa, przynajmniej jestesmy pewnie, ze AK nas nie zmiecie.
    Niestety wiekszego pola manewru niz to nie mamy. Prawdopodobnie gracz z overpara i tak da mocnego beta przy niskim flopie... wiec pozostaje miec nadzieje, ze ma max QQ. . Zaleznie od pozycji mozna ewentualnie dac samemu mocnego beta i pozniej po reraisie all in przeciwnika sfoldowac ....choc wapie juz w taki fold, ogolnie informacje o graczu i read w takich sytuacjach jest najwazniejszy. Osobiscie flopa bym zobaczyl na 100% a co pozniej, to juz do zastanowienia.
    Nie za bardzo rozumiem czemu call jest lepsza decyzja od allina pre flop. Jesli przeciwnik ma AK to jest underdog wiec allin jest zagraniem prawidlowym, jesli ma nizsza pare to tez, jesli ma AA to trudno, co natomiast daje nam call preflop i (re)raise on the flop ? Ja takie raisy najczesciej widuje z JJ lub QQ.

    P.S
    Kompletnie nie rozumiem tez poziomu chamstwa na tym forum.