Strona 6 z 32 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 318
  1. #51
    No licze że dojdzie to do skutku.
    Narazie są 4 dyscypliny:
    1) kosz 1na 1
    2) karne
    3) ping pong
    4) bilard

    i jeśli dobrze pamiętam to jest też juz 5 chetnych a z czarnym bedzie juz 6 wiec ja proponuje żeby ruszyc np jutro z jakas konkurencja no chyba że Nyger nie umie skakać i potrzebuje tygodnia na przygotowanie, ale podobno wszystkie czarnuchy umieją skakać

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Zrobimy tak ze kazdy wybierze po jednej konkurencji.
    Kto chetny dzisiaj na stolik??
    Ja i Pajak bedziemy.

  3. #53
    Ja chetny ale na rozpoczecie rywalizacji, na stolik moge wpasc ale oddac kase

  4. #54
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Ja mysle ze trzeba omowic ta rywalizacje w czwartek a potem bedziemy ruszac z zawodami
    Kazdy wybierze po jednej konkurencji i sie wtedy bedziemy umawiac na rywalizacje. Innej opcji nie widze.

  5. #55
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Ja wpadne chetnie, ale kolo 20 najwczesniej. Moze uda nam sie w takim ukladzie wstepnie ustalic w bilardowni przyblizone terminy poszczegolnych dyscyplin bo tak pewnie bedzie prosciej niz na forum.

    Edit: Ja w takim ukladzie podam dzisiaj komus moje sugestie i najwyzej ktos bedzie mnie reprezentowal w czwartek na walnej dyskusji :P

  6. #56
    To ja też dzis wpadne na stolik

  7. #57
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    to umowmy sie na 19:00

  8. #58
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Do koszykowki przygotowac to ja sie nie musze, korczi jest na tyle niski i okraglutki,ze na pewno go przeskocze. Reszta dyscyplin oprocz kosza, w ogole mi sie nie podoba,ale ugial bym sie pod naciskiem innych zawodnikow (bilard jednak odpada). Co do przygotowan... mialem tu na mysli np. Need for speed, i wiem kto to wybierze, (w koncu byl w tym vice mistrzem polski), bo ja w takie cos to nigdy nie gralem


    i jak mozna ...to omawiac to nie we czwartek, bo mnie nie bedzie
    Ostatnio edytowane przez czorny ; 24-03-2008 o 17:13

  9. #59
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    patrze i oczom nie wierze. koles ktory juz nigdy nie powinien usiasc przy stole pokerowym w Polsce "gra pierwsze skrzypce" w Tarnowie ?! brawo chlopaki ! idzcie na calosc, moze zaczniecie ciupac w "trzy kubki" ?

  10. #60
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    To jest tylko Twoje zdanie i raczej bym go publicznie nie ujawnial bez dowodow. Ale na ten temat sie nie bedziemy rozwodzic. Gralem duzo w Krakowie gram duzo w Tarnowie i nie widze powodow dla ktorych nie mielibysmy grac z gosciem ktory gra bardzo dobrze (a czasem zostawia nawet duzo kasy )a zostal pomowiony i nikt go nigdy za reke nie zlapal.

    Szanuje bardzo zawodnikow z Krakowa i Tarnowa dlatego nie bede sie mieszal w takie dyskusje i tego typu akcje a wiec juz teraz cie informuje ze na zadne prowokacyjne posty nie odpisze.

    Masz jakis problem z tym ze u nas gra ? To nie przyjezdzaj do nas grac ... aaa sorry ... chyba cie nigdy u nas nie bylo. Wiec tyle w tym temacie. Wszyscy z grajacych z nami wiedza o calej akcji i skoro nikt nie zglasza problemow tzn ze nikomu to nie przeszkadza a Twoja ingerencja nie ma sensu.

    Pozdrawiam

    A teraz wracajac do naszych zawodow to plan jest taki (w mojej glowie) zeby zaczac od 12 kwietnia w kazda sobote. Kazdy wybiera jedna dyscypline (wyboru dokonujemy przy wpisywaniu sie). Jezeli bedzie duzo ludzi to penwnie zagramy kazda konkurencje systemem pucharowym (losowanie) a potem wyniki do tabeli generalnej, jezeli bedzie sie dalo robic male turnieje grupowe to bylbym za tym ale wiadomo ze zalezne to jest od ilosci osob ktore beda braly udzial w zawodach.
    Czorny poruszyl bardzo ciekawy temat - co w przypadku kiedy dwoch zawodnikow wybierze ta sama dyscypline ? - bedziemy to musieli w czwartek omowic.
    Zapowiada sie mega ciekawie Musimy to doprowadzic do konca i zobaczyc kto jest najlepszym "sportowcem" wsrod tarnowskich pokerzystow