Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 82
  1. #51
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Czestochowa Zobacz posta
    Widzę że kolega ładnie się przedstawił. Tylko tyle masz do powiedzenia, może jakiś mały zakład na boczku że nie wygrasz tej ligi chodź kiedyś uważałem ciebie za jednego z najlepszych trening czyni mistrza zobaczymy co sie stanie dalej.

    Ps. Na zawsze Real Madryt
    Cytat Zamieszczone przez Czestochowa Zobacz posta
    Dziękuję za posta ale nie znam cię i nie udzielę ci takiej informacji przykro mi i zrozum mnie pozdro
    Po Twoich postach widzę, że jaki organizator taka frekwencja. Wszech obecny pesymizm i wrogość pod każdą postacią. Ludzie piszą, że są nowi, że chcieli by pograć a tu BANG-"nic Ci nie napisze bo Cie nie znam" - żenada normalnie.
    tylko real?? pozdro 600?? ---> co Ty 15 lat kończysz w tym roku?

    Podłącz sie do neostrady lepiej, walnij kapucyna rozluźnisz się

    ...albo weź się do roboty bo cwaniakowanie lubi wychodzić bokiem

    POD ROZWAGĘ

  2. #52
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Panowie sasiedzi...i Goooral mam nadzieje ze nie bedziecie sie kierowac tym co wypisuje kolega "organizator" postaram sie mu wytlumaczyc ,ze nie ma wogole racji i glowny problem tkwi w nim samym...na ta chwile trzymam kciuki za pozytywnym nastawieniem i ogolnym szanowaniem

  3. #53
    Dziękuję wam wszystkim za wpisy . Sprostowanie dotyczące pana Tigro chodziło mi tylko o to że masz swój wątek to się go trzymaj dziękuje że informujesz nasz o grze ale przed zamieszczeniem takich informacji miło było by abyś się zapytał i tyle pozdro dz za wpis

  4. #54
    Sprostowanie co do osoby Quegu , nie jestesm dla ciebie jakiś tam ptysiu dobra może i troche tam dziwnie napisałem o tym (buraki i cwaniaki) ale chodziło mi o to że to miała być przenośnia. Nawiązując wątek dalej jest mi niezmiernie przykro że ludzie pod wpływem chwili piszą coś i dziwna sytuacja wychodzi . Quegu ja ci informacje na temat turnieju przekazywałem i to nie pamiętam chyba 2 razy bo dzwoniłem do ciebie ale byłeś jakiś nieobecny i tyle, może i tak było aby wysłać ci to . Nie pamiętam takiej sytuacji aby ktoś z firmy pokazał się u nas w Częstochowie i pewnie nigdy takiej sytuacji nie będzie więc dajmy sobie może spokój . Co do tego jadu żadnym jadem nie pluję i nie mam zamiaru pluć dz za wpis

  5. #55
    Sprostowanie co do osoby Goooral obchodzi cię to co ja sobie piszę nie rozumiem . Słuchaj ja co do spraw organizacyjnych może i jestem beznadziejny może i nic mi się nie udaje , ale dostałem wytyczne którymi mam się kierować . Otwierając wątek o Częstochowie nie wiem czego ja oczekiwałem , może chciałem popisać tylko. Po wyjechaniu Erklosa sprawy przybrały dziwny obrót . A co do tego twojego tekstu Podłącz sie do neostrady lepiej, walnij kapucyna rozluźnisz się to brzmi jak kompleks jak masz chęć to możesz to zrobić , pozdro i dz za wpis

  6. #56
    Dziś spotkaliśmy się w 12 osób zagraliśmy fajny smieszny turniej , w którym dochodziło do dziwnych sytuacji . Zaszczycili dziś nas dwóch starych graczy starej ekipy dziękuje im za obecność i cieszę się że wpadli

  7. #57
    W poniedziałek lub w środę zagramy sobie turniej za 110 wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się

  8. #58
    Otwieram listę na czwartkowy turniej 2 reb 1 adon startowe 8 tys wpisowe 55 `start 19-30 Zapisy pod numer 698125145
    1 Dobrek
    2 Kołek
    3 Pan Zbigniew
    Zapisy pod numer 698125145

  9. #59
    Dodaje do listy
    4 roman
    5 Zgaj

  10. #60
    Ogłoszenie parafialne to już jest koniec pokera w starym lokalu .Wszystkich chętnych do gry i zainteresowanych proszę o kontakt 660-935-056 .