Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 68

Wątek: Shout

  1. #51
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    wiesz czemu shout był fajny? Bo nie trzeba było odświeżać i było na wierzchu

  2. #52
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    dziala wam ps??? u mnie conecting i cisza na network jak dam to wszystkie servery pisze very good

    Edit: Już zadziałało

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    jak juz mowa o zmianach,to proponowalbym aby razem z shoutboxem znikol watek gorzkie zale,lub niektorzy dosali bana na postowanie w nim,bo nigdy nie lapie takiego tilta jak wchodze na forum a tam jak zwykle na czolowce GŻ normalnie zenada

  4. #54
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    przecież nie musisz tam wchodzić lol

  5. #55
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No i gdzie ja teraz się mam wyżalić, że odpadłem z turnieju przez aggrodonka, który mnie callnął z J7o?

  6. #56
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    lol Doli jeszcze troche i wywieziemy ciebie na taczce

  7. #57
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    majcher można żyć nie zabierając przestrzeni innym. Jeżeli dostajesz tilta po przeczytaniu GŻ to problem jest w Tobie, a nie w forum. LOL koleś z Ciebie? Poza tym to nie koncert życzeń.

  8. #58
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    ok, testowy nowy shout wlaczony, podobno ma mniej zasobow zzerac, zobaczymy jak to bedzie, po 3 minutach nieuzywania user przechodzi w stan idle, czyli tak jakby wylaczyl shoutboxa

  9. #59
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez Malroy Zobacz posta
    majcher można żyć nie zabierając przestrzeni innym. Jeżeli dostajesz tilta po przeczytaniu GŻ to problem jest w Tobie, a nie w forum. LOL koleś z Ciebie? Poza tym to nie koncert życzeń.
    co ty wogole piszesz,tilta to ja dostaje jak widze jak ktos poraz setny wkleja rozdanie do GŻ i placze och! ach! jak ktos nie rozumie idei pokera to niech da sobie spokoj,i jedna rzecz mnie jeszcze ciekawi wszyscy co najwiecej postuja w GŻ to najwiecej siedza tez na shoutboxie i uzywaja co zdanie LOL,LOL,LOL - to mi wiele wyjasnia

  10. #60
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    W takim bądź razie jesteś nad wyraz spostrzegawczy i rozumiesz, nie tak jak inni ideę pokera. Tylko pogratulować powyższego. Współczuję Ci, że wpadasz w tego tilta poprzez czytanie forum, nie da się czegoś z tym zrobić?