Strona 59 z 246 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 2452
  1. #581
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez Sensej
    Nie wszyscy jestesmy z tej samej strefy czasowej.
    LOL, nigdy o tym nie myślałem

  2. Odpisze dzis na wszystkie pytania, ale w tej chwili - jestem zagrzebany w tych nowych promocjach

    mihau

  3. Cienia$

    1) Rake Back formalnie przysługuj od miesiaca następnego od miesiaca w którym dostałeś bonus powitalny za rakedhands. Zdażaja sie odstępstawa od tej reguły ale dotycza bardzo aktywnych graczy jedynie i inincjatywa MUSI wyść z mojej strony.
    2) Sorry - ale jest pytanie totalnie podstawowe - wałkowane zarówno na tym jak i na innych działach setki razu. Warto okazać trochę szacunku innym uczestnikom i użyć funkcji "szukaj" na forum. A wytłumaczył to już Ci sebkrol18
    3) Międzynarodowy kod banku. Kazdy Bank ma taki, coś jak "kod pocztowy" Dowiedz sie w swoim banku
    4) To już chyba załatwiliśmy - odpisałem na Twoje pytania. Masz konto na polskim serwisie
    5) opisywałem to super jasno - pierwsze zalogowanie w styczniu lub lutym 2006 - jesteś rookie. dostałeś zaproszenie - jestes VIP.

    mihau

  4. Cytat Zamieszczone przez Macia
    Czy moglbys powiedziec o ile wiecej ludzi zapisalo sie od momentu ukazania sie reklam w prasie Smile ? Zauwarzylem reklamy w Przegladzie sportowym, widzialem chyba w CKM`ie, to jest od nie dawna, wiec czy moglbys powiedziec ilu nowych graczy to przyciagnelo Smile ? Jak nie liczba, to chociaz procentowo...
    Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak absurdalne to pytanie (sorry za dostadność). Moj kolega zarządzający BetAndWin w polsce chętnie zapłaciłby by za taką informację dużo kasy....

  5. Pytania o reaked hand i o rake contribution mozna zadawac zarowno supportowi BossMedia jak i supportowi Sportingbet (dane w stopce).

  6. #586
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    Dzisiaj oniemiałem. Nie dość, że soft zawieszał mi stoły parę razy, to gdy chciałem sprawdzić jedno ciekawe rozdanie w hand history, to większość stołów + winamp + notatnik się zawiesiły. Gdy sytuacja się uspokoiła (tzn. albo wyrzuciło mnie ze stołów, albo przymusowo zostałem zrobiony sit-out) zobaczyłem coś takiego:


    Już zamykałem to okno, gdy WTF widze karty gościa. Niestety zdążyłem zrobić screena dopiero gdy już wszystko było "czarne".

    WTF?

  7. #587
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    32
    co do tego screena to wyraznie jest napisane thesnakezz shows a pair of fours :] wiec nie widze w tym nic dziwnego :]

  8. #588
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    Może nie rozumiesz, ale chodzi mi o gracza copa41. To jest NASTĘPNE rozdanie po tej parze. Nie wiem, czy to wina ogólnej zwieszki systemu w tym momencie, ale jeśli mi udało się osiągnąć takie coś przypadkowo, to chyba jest zagrożenie, że komuś uda się to zrobić umyślnie...

  9. #589
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    lol pewnie komp ci zwisl i potem z opoznieniem pokazalo rozdania ktore sie odbyly jak ci wisial. Wiec ty to poprostu zel zinterpretowales

  10. #590
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    Możliwe
    Ale z tego co kojarze karty pokazały się tak jak przy normalnym rozdaniu ze mną w udziale. Ostatecznie najlepiej by było gdyby dało się sprawdzić, co tamten pan miał w tamtym rozdaniu.