Strona 59 z 94 PierwszyPierwszy ... 949575859606169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 939
  1. #581
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    No ja niestety rowniez nie mam rakebacku. Jak on jest w koncu liczony? Do 15 wlacznie czy do 14 wlacznie? I kiedy mozna sie spodziewac tych pieniedzy?

  2. #582
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Ja dostałem zwrot wczoraj około 19tej. Tak tylko dla informacji.

  3. Witam,

    Wszyscy gracze powinni już otrzymać rakeback. Powiem tylko, że był on dodawny przez nas ręcznie ponieważ nie chcieliśmy czekać aż Bossmedia naprawi błąd w skrypcie. 10h wklepywania...

    pozdrawiam

    Darek

  4. #584
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    No to niezle sie narobiliscie :/ Jezeli chodzi o kase, to zostala dodana wczoraj okolo 19-stej tak ja SirMario pisal, teraz patrze i rake za wczorajszy dzien zostal dodany. MEGA DOBRA ROBOTA !
    POZDRAWIAM

  5. #585
    Hmm... a ja jeszcze sie zapytać chialem kiedy jest zazwyczaj ten freeroll dla ponad 400rc, bo dotychczas nie brałem w nim udziału i nie interesowalem sie... A nigdzie go nie widzę zaplanowanego, alebo na kiedy moze byc przesuniety ?
    Pozdrawiam

  6. Witam,

    Tak, będzie. Planuję go na 4-ego lutego. Wymagany rake za okres 15 gru - 15 sty nadal 300RC

    pozdrawiam

    Darek

  7. #587
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    11
    Mam pytanie, od kilku dni na Celebie jest mozliwosc wyplaty wylacznie poprzez moneybookers. Kiedy znow bedzie mozna wyplacac przelewem bankowym? Od supportu nic sie nie mozna dowiedziec, trzeba czekac nie wiadomo ile na jakakolwiek odpowiedz.

  8. Witam,

    Hm, przed chwilą wypłacałem przelewem i wszystkie metody wypłaty są dostępne i działają. Czy na liście kanałów wypłaty masz tylko MB?

    pozdrawiam

    Darek

  9. #589
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    11
    Mam po rozwinieciu zakladki "wyplata":
    Wyplata - informacje ogolne
    moneybookers

    I to by bylo na tyle.

    pozdrawiam

  10. #590
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska Zobacz posta
    Witam,
    Tak, będzie. Planuję go na 4-ego lutego. Wymagany rake za okres 15 gru - 15 sty nadal 300RC
    to już pewne?