Strona 58 z 92 PierwszyPierwszy ... 848565758596068 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 920
  1. #571
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    O etykiecie przy stoliku poczytaj na pokertexas.pl

    Swoich napojów wnosić nie można, ale po co jak są za friko??

  2. #572
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Aaaa no to jak sa za friko to ok

  3. #573
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    http://www.pokertexas.pl/pokerowa-st...erowa-etykieta

    A tu masz ten link, o który prosiłeś

  4. #574
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    A to mam jeszcze jedno pytanie na ktore nigdzie nie moglem znalezc odp... Jaka jest struktura wyplat??

    O i moze jeszcze jedno, czy sa jakies stoliki 1/2pln i czy da sie na nich "normalnie" pograc tzn czy co drugie rozdanie nie lataja alliny

  5. #575
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak sie uzbiera skład to można taki stolik założyć, akurat w czwartek jest na to szansa.
    Struktura wypłat zależy od ilości uczestników, ale w czwartki jest sporo osób, więc zazwyczaj jest osiem miejsc płatnych...
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 20-02-2008 o 22:51 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #576
    Czyli ze jak turnieje trwaja 5 godzin to pol wpisowego na parking jeszcze musze wylozyc ?? Czy zle zrozumialem ze powyzej
    4h placi sie za kazda godzine 10 zeta ??

    A co do pokera na turniejach rozdaje dealer czy gracze ??

    Pozdro

  7. #577
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Z tego co się orientuję to w ten weekend ma być jakiś grubszy turniej w Hiltonie. Akurat będę w Warszawie i miałem zamiar pierwszy raz odwiedzić Hiltona w czwartek/piątek/niedzielę (niepotrzebne skreślić), ale nie wiem czy w związku z tym turniejem jest sens. Czy tak jak zwykle będą organizowane stoliki w trakcie tego turnieju?
    No i najważniejsze. Napewno było to też poruszane wcześniej w tym temacie, ale nie bardzo mam siłę czytać wszystkie 58 stron. Czy są jakieś wymagania dotyczące ubioru? Wpuszczą mnie w ogóle w białych butach, czy muszę zakładać pantofle? Może dla niektórych te pytanie będzie śmieszne ale nigdy nie byłem w polskim kasynie a nie po to będę jechał żeby mnie nie wpuścili
    I tak z ciekawości - ile mają tam stolików?

  8. #578
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez holdyourcolour Zobacz posta
    Czyli ze jak turnieje trwaja 5 godzin to pol wpisowego na parking jeszcze musze wylozyc ?? Czy zle zrozumialem ze powyzej
    4h placi sie za kazda godzine 10 zeta ??

    A co do pokera na turniejach rozdaje dealer czy gracze ??

    Pozdro
    Nie musisz, możesz zaparkować tak jak my wszyscy przed Hiltonem.
    I po to gramy w kasynie, żebyśmy nie musieli sami rozdawać

  9. #579
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez m-a-r-c Zobacz posta
    Z tego co się orientuję to w ten weekend ma być jakiś grubszy turniej w Hiltonie. Akurat będę w Warszawie i miałem zamiar pierwszy raz odwiedzić Hiltona w czwartek/piątek/niedzielę (niepotrzebne skreślić), ale nie wiem czy w związku z tym turniejem jest sens. Czy tak jak zwykle będą organizowane stoliki w trakcie tego turnieju?
    No i najważniejsze. Napewno było to też poruszane wcześniej w tym temacie, ale nie bardzo mam siłę czytać wszystkie 58 stron. Czy są jakieś wymagania dotyczące ubioru? Wpuszczą mnie w ogóle w białych butach, czy muszę zakładać pantofle? Może dla niektórych te pytanie będzie śmieszne ale nigdy nie byłem w polskim kasynie a nie po to będę jechał żeby mnie nie wpuścili
    I tak z ciekawości - ile mają tam stolików?
    W tym tygodniu odbędzie się Festiwal Pokerowy. Szczegóły kilka stron wcześniej. Tutaj skrót:

    POKER TOUR 2008
    2008-02-25 Monday 20:00 No Limit Texas Super Satellite Unlimited rebuys 33 EUR Poland
    2008-02-26 Tuesday 20:00 No Limit Texas Freezeout 165 EUR
    2008-02-27 Wednesday 20:00 No Limit Texas (Terminator) Freezeout 220 EUR
    2008-02-28 Thursday 20:00 No Limit Texas Unlimited rebuys 110 EUR
    2008-02-29 Friday 20:00 No Limit Texas - Main event (2 days event) Freezeout 750 EUR
    2008-03-01 Saturday 20:00 Side event - No Limit Texas Unlimited rebuys 55 EUR

    Stoliki furczą codziennie, więc o to się nie masz co martwić, podczas Festiwalu gra będzie chyba w ogóle 24h na dobę, a nie tylko od 19 do 7...
    Możesz przyjść ubrany w miarę luźno, byle nie w dresie...
    Są 4 stoliki pokerowe, ale jak gra więcej ludzi to gramy czasem nawet na stołach do black jacka, jeśli jest taka potrzeba...

  10. #580
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Ktos sie wybiera jutro na freezoucik? Czy wiekszosc bedzie na WLP(do warszawiakow) nie wiem czy jest sens cz lepiej sroda(terminator).