Strona 57 z 139 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 1387
  1. #561
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Nie wierze. pop up dziala?? To teraz tylko kaskada, ze 3 miesiace na odmulenie i niespodziewane restarty...i bedzie dobrze
    gdyby nie te chore akcje to zapewne juz teraz ongame stalby sie mym domem

  2. #562
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cóż, oprócz cierpliwego czekania pozostaje? W tym tygodniu bardzo mile widziana kolejna aktualizacja, naprawiająca tą ostatnią.

  3. #563
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Czekamy juz rok Kazda nastepna poprawka poprawia jedno, psuje 3 inne rzeczy to nie moze byc przypadek - watpie aby programisci tam byli az takimi debi**mi - inaczej tego nazwac nie mozna jesli robia to nieumyslnie.

  4. #564
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    A jak granie po dzisiejszej aktualizacji?

    Nie wypowiadam się na temat pracy działu IT bo mi ciśnienie ostatnio skacze. Trzymam jednak za nich kciuki gdyż zależy mi na większej kulturze pracy.

    Pozdrawiam

    Marcin

  5. #565
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jezeli sie gra 2 stoly to sa jakies trudnosci? jak jest aktualnie z znikajacymi pieniazkami?

  6. #566
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    2 stoły nie sprawiają żadnych kłopotów. O znikającej kasie muszą napisać inni, ale wydaje mi się, że chwilowo ten problem nie występuje.

  7. #567
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    kase wcina tylko jak twoj stol zostanie przymusowo zamkniety co ostatnio mi sie nie zdarzylo natomiast aktualizacja (o ile taka byla) nic nie dala jesli chodzi o zasobozernosc. soft dalej zuzywa gigantyczne zasoby co u mnie powoduje mega tilta kazde klikniecie opoznione o jakas sekunde, przycina okropnie. probuje jakos nadrobic ostatnie straty a softbardzo utrudnia sprawe. niech oni to wkoncu naprawia bo generalnie mam juz nerwy na granicy. wyjatkowo mam czas i chce grac i nie moge

    wiadomo cos kiedy ma byc kolejna aktualizacja ktora moze cos poprawic?
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 22-12-2009 o 18:00

  8. #568
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Mi w ciągu tygodnia kasę wcięło 2 razy. Ostatnio w weekend chyba.

  9. #569
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    No i pochwalilem ten zjebany software za szybko, wlasnie zamknelo mi stol i oczywiscie kase wcielo. no kurwa mac to jest najzwyczajniejszee kpienie z graczy. zaden inny soft jaki w zyciu widzialem nie byl tak awaryjny, kto tam pracuje w dziale IT?
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 22-12-2009 o 18:15

  10. #570
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    I tak najgorsze jest zawieszenie całego lobby. Przy 6-8 właczonych stołach w pewnym momencie lobby staje sie biała plama i owiesza po ok minucie. Niestety w koncu wyskakuje magiczny napis "brak odpowiedzi" i tym sposobem trzeba restartowac soft...