Strona 553 z 573 PierwszyPierwszy ... 53453503543551552553554555563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,521 do 5,530 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #5521
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Mody26 Zobacz posta
    Aż taki głupi nie był. Gość zapewne wcisnął 15 000 bedac pewny, ze sfoldujesz, niestety dla niego się odwinąłeś, jednak tu fold by był dla mnie niezrozumiały biorąc pod uwagę jego stack. Nawet jak to przegra, ma jeszcze kosmiczną ilość żetonów, a jak wygra wyeliminuje Ciebie i powiekszy jeszcze bardziej kosmiczny swój stack. Taka jest właśnie przewaga gości, którzy mają 4 razy więcej niż ty i 8 razy więcej od innych i to jest jak najbardziej słuszna droga, bo gdy to wygra, już mu prawie nikt nie zagrozi, a jak przegra, nic się właściwie nie dzieje. Easy call, tym bardziej, ze karty 75s są ok na słabe Ax, na które mógł cię obstawiać jak i na małą parkę. Dwie żywe karty z wieloma możliwościami, a nawet jakbyś miał AA, to dla niego lepiej callnać to z 75s niż QQ
    Nie rozumiem. Może sobie grać jak debil, bo ma duży stack? Najlepiej all in w każdym rozdaniu, w końcu jak przegra, to mu się nic nie stanie?

  2. #5522
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Wygrałem kilka wiekszych rozań. 5 BI do przodu. Na stole po lewej 2 fundamentalistów "any 2". KK vs zupełnie debilnie rozegrane AA...Chciałem wurzucić, bo byłem prawie pewny, że ma te AA... a może chciałem dotrwać z zyskiem i bez souckoutów. Oczywiscie wrzucam i w dupe. Potem dostaje 22 podbijam i flop 257 rainbow. Jestem troche deep, . Gram insta pot bet, insta call. Turn 9, insta pot bet i insta call. River 6 gram al in i dostaje call. Koleś pokazuje A8 i jestem rozjebany. Nie moge pojąć jak dochodzi to takich cyrków. Ten koleś drawuje do runner runner gut shota i trafia. Jednoczesnie może miec milion innych rąk. Po tym prawie odstawiłem Matusowa YouTube - Mike Matusow: Cry Baby After Bad Beat LOLOL. Może ja sie nie znam i może to tylko tak wygląda. Koles miał te 9% na turnie

  3. #5523
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    KURWA MAM JUŻ DOŚĆ. MAM JUŻ DOŚĆ TEGO PIERDOLONEGO SOFTU I TEJ CAŁEJ REŻYSERKI NASTAWIONEJ NA TO, ŻEBY ZROBIĆ ZE MNIE RAKE GENERATOR I KIEROWAĆ DO PSA KASĘ, KTÓRA MÓGŁBYM ZAROBIĆ.

    Kilka faktów
    - poniżej jest wykres z NL50 od początku tego roku. Widać na nim, że na przez 1 połowę zyski oraz EV szły w górę (choć były ostre wahania). W drugiej połowie do góry już idzie tylko EV.
    - z racji tego że przy allinach short vs ja vs full stack EV zawsze jest dla mnie i full stacka zaniżane (kiedyś to opisywałem na forum), to rzeczywiste EV jest jakieś 3-5 BI wyższe od tego na wykresie.
    - do tego sporo łapią bez allinów / przed allinami - ja to sie do nich nie umywam
    - za to ja też łapię (żeby nie było), zwłaszcza wtedy gdy trzeba donkowi monstera opłacić. W niektórych sesjach to tacy gracze są obsługiwani elegancko - monster musi być opłacony wiec jesli jestem w rozdaniu to albo akurat wtedy trafię, albo obowiązkowo akurat wtedy dojdzie bo donk musi mieć monstera opłaconego. I praktycznie zawsze slowplay donka jest nagradzany. Oczywiście ja mogę zapomnieć o takim staraniu się o opłacanie moich monsterów i podstawianie kart graczom.
    - często obowiązuje zasada "masz? on nic nie ma, albo ma monstera (a jak sie przyczepi to czesto złapie); nie masz? nie wyrzucisz". Np dziś: 6 setów i tylko raz konkretna wygrana, reszta to albo grosze albo miał lepszego seta czy strita. Dodatkowo 3bety pf - trafiam to on gra fold / ch, nie trafiam to call / raise / bet. I tak 7 razy, do tego 1 miałem ale przegrałem, 1 miałem i poszły alliny z szasami 50:50 i tylko 2 razy nie mialem i spasował. Wczoraj: niby troche układów dochodziło i mogła być dobra sesja ale... coś mi dochodzi - odrazu koleś ch-fold (max bet i fold). A wystarczyło nie mieć mocno to calle do konca czy raise na porządku dziennym. Czyli mogę trafić tylko tak, żeby nikt nic nie mial.
    - i co z tego że kurwa analizuję rozdania, czy wziąłem udział w szkoleniu... PS i tak na wiecej nie pozwoli.


    - nie ukrywam że EV jest o wiele lepsze niz np w tamtym roku. Między innymi dzięki zmianom w grze (dużo overbetów allinów na flopie czy turnie; koniec z zabawami typu: mam monstera i gram vs short to zamiast grać betpot i stawiac go na allinie, betowalem sobie 2 rundy mniejsze kwoty, żeby go nie spłoszyć). Dzięki temu ZDĄŻAM 0STOSUNKOWO CZĘSTO WRZUCIĆ ALL ZANIM ZŁAPIE, A ŁAPIĄ NIESAMOWICIE i efekt poniżej.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  4. #5524
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    KURWA MAM JUŻ DOŚĆ. MAM JUŻ DOŚĆ TEGO PIERDOLONEGO SOFTU I TEJ CAŁEJ REŻYSERKI NASTAWIONEJ NA TO, ŻEBY ZROBIĆ ZE MNIE RAKE GENERATOR I KIEROWAĆ DO PSA KASĘ, KTÓRA MÓGŁBYM ZAROBIĆ.
    Taki post musi być autorstwa człowieka wielkiej wiary A twoje nieustanne pielgrzymki do tego wątku są dowodem na to, że kierujesz się wiarą, a nie rozumem. Adaś istoty pokera Ty chyba nigdy nie pojmiesz, ale może uda Ci się zrozumieć coś innego - to, że poker nie jest dla każdego. Wypłać co masz i skup swoją energię i czas na czymś innym zanim ustawione softy ukradną Ci wszystko i zafundują Ci załamanie nerwowe. Nawet nie będę wyliczał ile osób się nad Tobą litowało i próbowało zrobić z Ciebie pokerzystę. Twój największy leak to twoja głowa. Chłopie zrozum jedno - Ty się do tej gry nie nadajesz! Kończ waść, wstydu i nerwów sobie oszczędź..

  5. #5525
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ada$ ja nie rozumiem po co bedac graczem breakeven grasz na roomie w ktorym jest najwyzszy poziom i gowniane bonusy. Soft jest wazny ale grasz dla kasy lol. W innych sieciach z takim volumem nie dosc ze mialbys wiekszy winrate to mialbys pelno siana z rb.

  6. #5526
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Gra PokerStars #62061737239: Turniej nr 2011050151, $15.00+$1.50 USD Hold'em No Limit - Poziom XXII (1000/2000) - 14/05/2011 1:06:16 CET [13/05/2011 19:06:16 ET]
    Stół '2011050151 865' 9-max Miejsce nr 6 to rozdający
    Miejsce 1: Segcomelas (16405 żetonów)
    Miejsce 2: shkl7004 (8085 żetonów)
    Miejsce 3: vamp007007 (39674 żetonów)
    Miejsce 4: Lombardo118 (75779 żetonów)
    Miejsce 5: whistler246 (17528 żetonów)
    Miejsce 6: Muhonen (51405 żetonów)
    Miejsce 7: princess07x (27068 żetonów)
    Miejsce 8: dypson18 (35994 żetonów)
    Miejsce 9: dunhill2 (28319 żetonów)
    Segcomelas: wpłaca ante 250
    shkl7004: wpłaca ante 250
    vamp007007: wpłaca ante 250
    Lombardo118: wpłaca ante 250
    whistler246: wpłaca ante 250
    Muhonen: wpłaca ante 250
    princess07x: wpłaca ante 250
    dypson18: wpłaca ante 250
    dunhill2: wpłaca ante 250
    princess07x: wpłaca małą ciemną 1000
    dypson18: wpłaca dużą ciemną 2000
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz dypson18 otrzymał [Kc Ks]
    Muhonen napisał, ""
    dunhill2: pasuje
    Segcomelas: pasuje
    shkl7004: przebija 5835 do 7835 i wchodzi all-in
    vamp007007: pasuje
    Lombardo118: pasuje
    whistler246: przebija 9443 do 17278 i wchodzi all-in
    Muhonen: sprawdza 17278
    princess07x: pasuje
    dypson18: przebija 18466 do 35744 i wchodzi all-in
    Muhonen: sprawdza 18466
    *** FLOP *** [Th Jh 8c]
    *** TURN *** [Th Jh 8c] [8h]
    *** RIVER *** [Th Jh 8c 8h] [As]
    *** POKAZANIE KART ***
    dypson18: pokazuje [Kc Ks] (dwie pary, Króle oraz Ósemki)
    Muhonen: pokazuje [Ah Ad] (fula, Asy na Ósemki)
    Muhonen wygrał 36932 z boczną puli-2
    whistler246: pokazuje [Qd Ac] (dwie pary, Asy oraz Ósemki)
    Muhonen napisał, "OMFG"
    Muhonen wygrał 28329 z boczną puli-1
    shkl7004: pokazuje [Td Tc] (fula, Dziesiątki na Ósemki)
    Muhonen wygrał 34590 z główną puli
    dypson18 zakończył turniej na 2515y miejscu
    whistler246 zakończył turniej na 2516y miejscu
    shkl7004 zakończył turniej na 2517y miejscu
    everton888 jest połączony
    Vergessener jest połączony
    *** PODSUMOWANIE ***
    Łączna pula 99851 Główna pula 34590. Boczna pula-1 28329. Boczna pula-2 36932. | Prowizja 0
    Stół [Th Jh 8c 8h As]
    Miejsce 1: Segcomelas spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 2: shkl7004 pokazał [Td Tc] i przegrał z fula, Dziesiątki na Ósemki
    Miejsce 3: vamp007007 spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 4: Lombardo118 spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 5: whistler246 pokazał [Qd Ac] i przegrał z dwie pary, Asy oraz Ósemki
    Miejsce 6: Muhonen (rozdający) pokazał [Ah Ad] i wygrał (99851) z fula, Asy na Ósemki
    Miejsce 7: princess07x (mała ciemna) spasował przed Flop
    Miejsce 8: dypson18 (duża ciemna) pokazał [Kc Ks] i przegrał z dwie pary, Króle oraz Ósemki
    Miejsce 9: dunhill2 spasował przed Flop (nie zagrał)


    to sie nazywa cooler

    zaznacza, ze odegralem rolę fisha w tym rozdaniu ! ten call mogl oznaczac tylko i wyłącznie jedną rękę, a ja nie spasowalem ;] żal.com z mojej strony
    Ostatnio edytowane przez dypson18 ; 14-05-2011 o 00:20

  7. #5527
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    @weeskacz - gdyby porównać moją wiarę z wiarą człowieka, który sądzi, że:
    - losowanie w roomach jest w 100% zgodne z rach. prawd. i soft nie jest pisany pod zwiększenie zysku przez room
    - tym samym roomy mające przewagę nad innymi firmami polegającą na tym, że pewne wałki można zrzucić na wariację, nie robią takich przekrętów i tym samym sa uczciwsze od innych firm, które czasem przekręty robią.
    to nagle okaze się że moja wiara jest ... mała

    @Karlos
    - mam SE + Stellary + jakieś bonusy od wpłat + czasem liga VPP i razem wychodzi 44-48% rb.
    - gdyby gra wyglądała jakoś normalniej (bo teraz to pobiłem rekord w różnicy pomiędzy EV a LW), możnaby wskoczyć na NL100 i pomyśleć o Milestone przy 200k VPP który podniósłby moj rb do około 53-60% (to tyle w kwestii gównianych bonusów)
    - poziom... gram w euro (jest niższy niż w $) i porównywalny z Bossem czy UB
    I co? Jest dla mnie jakiś room z lepszą oferta? Pamiętaj, że ten soft umożliwia mi ogarnięcie większej ilości stołow niż inne. Poza tym tez nie chce sobie niszczyć wzroku np czerwonymi stołami z Opoker.

  8. #5528
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Co do Twojego rzekomego rb nie bede sie wdawal w dyskusje bo te wyliczenia wydaja mi sie mega optymistyczne. Co do poziomu gadasz bzdury i tyle, poza tym swiat nie konczy sie na UB (wtf kto o zdrowych zmyslach teraz tam gra) czy Bossie. Co do ofert jak bys poszukal to bys znalazl. Ja majac po 200k hands winrate 0.08 BB/100 na nl 50 (Twoje staty z ptra) napewno bym probowal innych sieci, no chyba ze jestes rakeback whore ze swoimi prawie "60 %" na nl 100 Ale po co wtedy te zale.

  9. #5529
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Adam po co się denerwować tyle? Przecież jako programista przez ostatni rok zarobiłbyś tyle co pokazuje PTR, a byłbyś spokojny i grał tylko w wolnym czasie po pracy.

  10. #5530
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    @Karlos
    - mam SE + Stellary + jakieś bonusy od wpłat + czasem liga VPP i razem wychodzi 44-48% rb.
    Gratuluję kolejnemu posiadaczowi Supernovy Elite