Strona 55 z 67 PierwszyPierwszy ... 545535455565765 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 667
  1. #541
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407

  2. #542
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    najświeższe doniesienia z pierwszej ręki odnośnie losów "SoF" :

    stowarzyszenie Mariasz niestety nie jest zainteresowane promocją gry, a więc "SoF" nie będzie niestety też na tegorocznym Warsaw Open. powód: zbyt wysokie liczby w punktacji, co podobno zbytnio utrudnia grę i wydłuża rozgrywkę ... mnie osobiście liczenie punktów nie sprawia większych kłopotów, no ale miało się tą szóstkę z matmy w końcu .... hehe
    także "SoF" podobnie jak moja pierwsza gra "No Zero" jest grą ewidentnie przeznaczoną do gry w online, bo tam komputer będzie wszystko liczył i przy okazji będzie można zrobić Hall of Fame z najlepszymi wynikami.
    kiedy to nastąpi ? nie wiem, bo w tej chwili nie dysponuję odpowiednimi środkami żeby taką stronkę zrobić, ale to tylko kwestia czasu i obie gry z pewnością zawitają kiedyś do internetu.
    czy czuję się zrobiony w konia, w związku z artykułem w polskiej edycji Card Playera, z którego wynikało, że gra najprawdopodobniej pojawi się na Warsaw Open ? nie, wręcz przeciwnie - sama wzmianka o mojej grze w tak poważnym miesięczniku, to dla mnie ogromnie ważna rzecz, duże wyróżnienie no i wróżba na przyszłość.

    pozdrawiam, Flex

  3. #543
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Załóż może swój "SoF room"...

  4. #544
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    OMG, ten wątek jeszcze żyje!!
    Flex, zostaniesz legendą tego forum nawet bez 15000000000 punktów za royala.

  5. #545
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    gra jeszcze nie została nigdzie ofiacjalnie wydana, ale była już testowana i gra się w nią naprawdę świetnie ! Jej największą zaletą jest to, że w jednej partii można zdobyć od
    0 - 50 miliardów punktów
    , więc można starać się nie tylko o wygraną lecz także o pobicie osobistego rekordu...
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    najświeższe doniesienia z pierwszej ręki odnośnie losów "SoF" :

    stowarzyszenie Mariasz niestety nie jest zainteresowane promocją gry, a więc "SoF" nie będzie niestety też na tegorocznym Warsaw Open. powód: zbyt wysokie liczby w punktacji, co podobno zbytnio utrudnia grę i wydłuża rozgrywkę ...
    Nie do wszystkich to przemówiło lol.

  6. #546
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    nie o to chodzi, że gra jest kiepska lub nudna, jest naprawdę fajna, tylko że jest dużo liczenia i ciężko wyeliminować pomyłki.
    rozmawiałem dzisiaj z prezesem Mariasza i powiedział, że ją testowali kilkakrotnie i że "sama gra nie jest głupia" ....
    to jest właśnie ciekawe, że obie moje gry można grać w wersji planszowej/karcianej, ale ich prawdziwym celem jest net.
    to niestety kosztuje kilka tysięcy conajmniej, a teraz nie mam.
    np. "No Zero" jest po prostu niewygodne w wersji planszowej.
    To jakiś bardzo charakterystyczna cecha moich gier. ale dziwna przyznaję.
    w necie będą hitami, jestem pewien... boję się tylko, że mi ktoś zaraz zerżnie pomysł i zrobi na swojej stronce, a z prawami autorskimi też jest niezłe zamieszanie no i koszty.

    ps wątek jest nieśmiertelny podobnie jak Flex himself ...

  7. #547
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Obiecuję wobec wszystkich, że ja nie będę rżnął Twoich pomysłów.

  8. #548
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    flex mamusie wrzuciłeś w avatar ??

  9. #549
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    w necie będą hitami, jestem pewien...
    w takim razie musisz mieć bardzoooo dużą rodzinę i zapewne już wszyscy jej członkowie (jakieś 50 miliardów kołków) ostro szkolą zaawansowane strategie gry w specjalnie utworzonej do tego celu Akademii Pana Flexa mieszczącej sie w Pruszkowie przy ulicy Partyzantów 2/4 - modne stroje turniejowe zapewnione.

  10. #550
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    w Pruszkowie przy ulicy Partyzantów 2/4 - modne stroje turniejowe zapewnione.
    Ty, a o co chodzi z tym Partyzantów?

    Edit
    Dobra, już wiem

    Pepone