Strona 54 z 162 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 1612
  1. #531
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4
    Dobrze, ale ja wcześniej grałem 8 turnieji a w tych 4 byłem już blisko miejsc premiowanych i nie bardzo interesuje mnie zwrot wpisowego z tych 4 turnieji bo i tak jest to nie fer wobec użytkownika, skoro zawinił tutaj pokerstars. W 2 turniejach byłem chip liderem więc nie satysfakconuje mnie zwrot wpisowego z tych turnieji, gdzie w jednym zostało 40/180os a w 2gim 7/18.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez dziubek24 ; 11-03-2009 o 07:51

  2. #532
    Piszcie proszę z reklamacjami na support@pokerstars.com

  3. #533
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    to ze cie rozlaczylo z PS nie oznacza ze PS zawinil,
    rozlaczylo cie zapewne dlatego ze po drodze pomiedzy toba a PS cos w necie padło;
    nie ma jeszcze tak ze za zly stan drogi odpowiada ten do ktorego jedziesz;

    ostatnio niestety mam tez taki problem ze polaczenie siada na kilka minut, narazie naciskam dostwce (UPC) zeby cos z tym zrobili ale z nimi to jest trudna walka.

  4. #534
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    24
    inna sprawa ze cos musi byc na rzeczy. ps ostatnio chodzi tragicznie. blindy juz zabrane a kart nie widze przez kolejne 10 sekund... laguje niesamowicie

  5. #535
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hmm ja to nie wiem tak ciagle wszyscy narzekaja a ja ostatnio w niedziele gralem w okolicach 22-23 i mi dzialalo bezproblemowo 6-8 stolow

    Wogole tylko raz mi soft sie zwiesil ale potem za chwile byl komunikat ze nachwile wielu urzytkownikow stracilo polaczenie i ze zostal dodany im dodatkowy czas itd ze mi nawet sitouta nie zrobilo

    Wiec moze to zalezy jednak od polaczenia internetowego ?

    Ja mam niby lacze bez rewelacji bo internet z dialogu

    Chociaz moze to tez zalezy od tego ze nie gram holdema ale omahe ;p moze omahe inny serwer obsluguje czy cus ;p

  6. #536
    Faktem jest, że serwery PS są coraz bardziej przeciążone. Trochę mnie dziwi, że nic w kierunku poprawy nie jest robione, bo to jedynie kwestia zasobów - chyba, że zmiany są w trakcie, jeszcze nie gotowe. Bywają momenty, kiedy nowa ręka w mtt zaczyna się po 20-30s totalnego bezruchu i tak przez kilkanaście minut, wtedy jest naprawdę niefajnie, zwłaszcza w późniejszych fazach (tak, to dotyczy wszystkich graczy, co nie zmienia faktu, że gra przebiega w warunkach mocno innych od standardowych).

  7. #537
    a moze jest akurat grane hand-for-hand?

    Maciek czy jest szansa na jakis sponsoring ligi w niewielkim miescie jakim jest Koszalin? Pisalem w tej sprawie do suportu ale nie dostalem zadnej odpowiedzi...

    PS. nie wiem o czym piszecie. nigdy mi sie nie zdazylo zeby cos z PS bylo nie tak, no moze raz jak byl ten turniej na 35000 osob..

  8. #538
    Cytat Zamieszczone przez deo Zobacz posta
    a moze jest akurat grane hand-for-hand?
    Proszę Cię...

  9. #539
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czy za obrażanie na czacie innych użytkowników przewidziany jest ban czy coś?

    Na FT dzisiejszego freerolla za 1 FPP dla polaków od godziny 23:30 wyzywają się od cwelów, pedałów, chujów i tak dalej.
    Poza tym jeden z obserwatorów przyznaje się do multiaccountingu. Nie mam jak tego skopiować, więc może macie to w logach.

    Żenada.. Polacy są żenujący.

  10. #540
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    dokladnie zbanowac chamow!!