Strona 54 z 237 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #531
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No wątków jest tyle, że naprawdę trzeba być mocno skoncentrowanym, aby czegoś nie ominąć... Ale to co się dzieje w czwartej serii to jest po prostu coś niesamowitego... Trzy pierwsze były świetne, ale ta przerasta je o głowę... Mam głowę pełną od miliona pytań, które mi się nasuwają podczas oglądania i żadnych odpowiedzi... Kurwa, teraz znowu tydzień czekania... Zapłaciłbym chyba tysiaka, żeby mi ktoś dał od razu wszystkie odcinki...

  2. #532
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    a ja już kompletnie nie rozumiem o co chodzi w tym serialu...
    Popieram

  3. #533
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Na taki obrazek się natknąłem i specjalnie go nie zmiejszałem bo to tapeta

  4. #534
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Friends rules!! Był jeden odcinek o pokerze

  5. #535
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Friends+poker= mistzostwo świata. We wrześniu kupilem wszystkie serie na DVD, męczylem to prawie 2 miesiące, ale chyba w marcu zaczynam od początku

    Swoją drogą ta fota na tapetę trochę slaba rozdzielczośc, da się zalatwic lepszą jakośc?

  6. #536
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ja tam oglądam w tv

  7. #537
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja jestem absolutnym fanem Przyjaciół. Wszystkie serie widziałem już tyle razy, że znam połowę odcinków na pamięć Pamiętam jak Canal+ rozpoczynał emisję pierwszej serii... Ech, stare czasy...

    Też mam wszystkie serie na DVD i z przyjemnością sobie co jakiś czas "odświeżam"

  8. #538
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a który to odcinek z pokerem bo nie pamiętam??

  9. #539
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ten, w którym chłopaki najpierw ogrywają niemiłosiernie dziewczyny, a te idą na pomoc do ciotki Moniki, starej szulerki i bywalczyni kasyn. Ta uczy je grać i oszukiwać i dziewczyny leja potem Chandlera i Rossa do zera

    A propos pokera w filmie - kto oglądał film "Redline"? Jest tam scena, w której goście grają w holdema. A przy stoliku kto? Pan Gustav Hansen we własnej osobie

  10. #540
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Warcam z filmu Wojna Charliego Wilsona, film dość przeciętny i niespecjalnie polecam ten wybór jeżeli ktoś rzadko chodzi do kina (spokojnie można poczekać na DVD lub zobaczyć na rok/dwa w TV). Dzwięk bardzo słabo zrobiony, brak jakiejkolwiek wciągającej muzyki w tle, suche dialogi, miejscami śmieszne, ale jak na kino to trochę mało. Ujęcia też bez pomysłu, czasami akcja ciągnie się kilka minut wokół jednego pokoju.

    Zresztą nie o tym miało być

    Przed seansem puścili trailer "21" nie wiem dlaczego ale zawsze na youtube trailery są megakrótkie. Nieważne, po trailerze mogę powiedzieć jedno, zapowiada się przewykurwisty film