Strona 54 z 573 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154554 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #531
    Ta, zycie zyciem ale jednak wolalbym, zeby te rozdania mialy miejsce na mniejszych stawkach.

  2. #532
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    dzis na Party nie szlo mi na limit,
    wiec mysle wyrobie sobie raked hands tam gdzie blindy mniejsze, a wyrabia sie szybciej, czyli NL

    najpierw moje AK trafilo na KK (to raczej moja glupota),
    potem KK trafilo na JT Flop: JJJ

    a na koniec 33 na BB, tylko jeden zlimpowal,
    Flop 236 , Turn 5
    a gosciu mial 44

  3. #533
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    ...

  4. #534
    Cytat Zamieszczone przez Preze$
    Mam w związku z tym pytanie, od jakich stawek zaczyna się normalna gra, tzn taka gdzie nie będzie tak, że w każdym rozdaniu znajdzie się kretyn z kartą na którą my byśmy nawet złamanego centa nie postawili?
    Grasz moze na pokerstars ? Jesli nie to sprobuj. Tam ludzie juz na 50NL full table graja pokerowe ABC, czyli glownie pary, AK, AQ, suited connectors itp. Zobaczysz ze szybko wrocisz do gry z 'kretynami'

    A co do niskich stawek NL to ekipa z cardrunners.com uwaza ze lepiej na poczatku grac sng. Np. muddywater gral glownie SNG az do poziomu 200$SNG a dopiero potem zaczal grac stoliki 1$/2$ NL (mimo to na swojej stronie zamieszczaja filmiki z .05/.1NL ).

    pozdrawiam

  5. #535
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    prezes przeciez grasz na sb a tutaj nawet na stawkach 5-10nl zdarzaja sie kolesie sprawdzajacy 10bb z 26s soprano by ci o nich opowiadal kilka dni i nocy...

  6. #536
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Preze$
    Dość mam przegrywania rozdań z idiotami którzy dobierają do niewiadomo czego. ..................
    dlatego że kilku idiotom zachce się wejść w podbicie 6bb z K8off lub inną kartą z kosmosu.

    tzn taka gdzie nie będzie tak, że w każdym rozdaniu znajdzie się kretyn z kartą na którą my byśmy nawet złamanego centa nie postawili?
    Hm
    Dziwne stwierdzenie " nie chce grac z idiotami"
    Dlaczego ?
    To chcesz był płatnikiem netto ) ?????
    Kto ma finansować twoje wygrane ??? Unia Europejska ?

    Ty powinienes kochac tych ludzi, a na pewno nie możesz ich obrażać !!

    pzdr

  7. #537
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    Aaaaaa wczoraj się lekko już zdenerwowałem, po tym jak przegrałem trzeciego buy in'a z rzędu kolejno z 5J, 23s, K8, gdzie na flopie żadna z tych kart nie miała szans, a moi przeciwnicy sprawdzali duże bety i na rivier łapali wygrywający układ.

  8. #538
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Mi za to dzis gosc sprawdzil duzy raise przed flopem z Qh7h, a po flopie allina gdzie mial Q high :lol: , moje AA oparly sie runner runner flushowi

  9. #539
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Prezes gdyby nie ci "idioci" to gwarantuje ci ze nie wygralbys nawet 3 buyinow

  10. #540
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    dzis dopadla mnie jakas seria badbeatow ktora powaznie nadwatlila moj bankroll na sb
    najpierw aa raise reraise allin kolega qq an lopie lapie swoja dame
    pozniej qq przede mna raise ja call flop q63 63 w szelach jeden bet ja duuuzy raise on call turn 4 szel on allin riv niewazny on mi pokazjue 52 w szelach str flush ............
    jj raise 6bb 2 sprawdza flop k82 i co maja jeden k3 drugi k9
    jeszcze wjebany set vs inside str draw i czlowiek sie zastanaiwa czy wie o co w tej grze chodzi...