Strona 54 z 75 PierwszyPierwszy ... 444525354555664 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 745
  1. #531
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    no to żeby było śmieszniej to powiem, że masaż tajski w Polsce to podobno 10% tego co tam

    po pierwsze większość to młode, zgrabne silne Tajki (no chyba, że na jakiegoś ladyboya trafisz)
    w Bangkoku spedzilem tylko 2 noce na lotnisku ale to co widzialem to przeszlo moje wyobrazenie...Tajki po prostu niszcza

  2. #532
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    w Bangkoku spedzilem tylko 2 noce na lotnisku ale to co widzialem to przeszlo moje wyobrazenie...Tajki po prostu niszcza
    YouTube - Walking Street Girls Pattaya
    njoy

  3. #533
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no to akurat kwestia gustu

    mi się azjatki nie podobają nic a nic i wolałbym jakąś 6tke europejke niż 9tke z Azji

  4. #534
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a ta pierwsza na fimie coś za wysoka

    a to pierwsza przesłanka przy szukaniu ladyboyów

  5. #535
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    no to akurat kwestia gustu

    mi się azjatki nie podobają nic a nic i wolałbym jakąś 6tke europejke niż 9tke z Azji
    ja tez nie jestem jakis pro-asian ale high heels nalezy cenic i docenic

    haha, komentarz pod filmikiem:
    "this is paradise! i could go here a couple times a year just to never have to touch an american woman again."

    a w gruncie rzeczy to chodzilo o to zeby zyczyc dobrej zabawy chlopakom z bloga powyzej, bede sie staral regularnie ich czytac jako, ze zywo jestem zainteresowany takim wyjazdem.
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 19-10-2009 o 08:33

  6. #536
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Trzeba być czujnym bo mają największy odsetek transów. Wracając do masażu to ten u nas w Łodzi nie jest zły, ale kosztuje 3x więcej niż na miejscu. Je też się chyba wybiorę ok. lutego zobaczyć to sodomię z bliska

  7. #537
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Trzeba być czujnym bo mają największy odsetek transów. Wracając do masażu to ten u nas w Łodzi nie jest zły, ale kosztuje 3x więcej niż na miejscu. Je też się chyba wybiorę ok. lutego zobaczyć to sodomię z bliska
    no i AIDS jest takze realnym zagrozeniem... Taki klasyk oblesny - stary zboczony europejczyk (bialas?) i mloda, biedna tajka - w samolocie widzielismy conajmniej kilka takich dziwnych "malzenstw"....

    luty to dobry okres, lato w pelni my w 2010 szykujemy sie na Wietnam jak wystartujemy z blogiem to dam znac Azja jest cudowna - piekna, tania (!) i przyjazna (w znakomitej wiekszosci ). polecam! w stopce mam adres do naszego azjatyckiego bloga z wakacji 2009. Indonezja to jeden z piekniejszych krajow na ziemi...

    Ale zazdroszcze chlopakom pzdr

  8. #538
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Witam,

    Kolejny wpis: Farang wśród Azjatów. — Podróże z pokerem

    Widzę, że zainteresowanie na forum głównie Azjatkami . Lady boyów jak już oczy przyzwyczają się trochę do azjatyckich rysów można łatwo rozpoznać. Poza tym większość lady boyów, nie usunęła sobie męskości, część turystów przybywa tu dla nich, aby ich zobaczyć, a czasami i coś więcej. Turyści wolą tych co usunęli, więc taki niedokończony Lady Boy zwykle stosuje strategię "Pijany Farang na ciemniej imprezie". Kończy się tak, że kiedy już turysta się zorientuje jest za późno i zapłacić trzeba, a jak nie chce zapłacić to do pokoju wpada...............

    Policja

  9. #539
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Od jakiegoś czasu prowadzę bloga pokerowego. Jestem graczem początkującym i (mam nadzieję) stojącym na początku wielkiej przygody pokerowej. Ponieważ od ponad miesiąca jestem w stanie prowadzić swój blog w miarę regularnie, postanowiłem się ujawić.
    Zapraszam wszystkich do czytania i przekazywanie swoich opinii. Na temat blogu, na temat mojej gry, na temat mego pisania po "polskiemu" (tego boję się najbardziej )

  10. #540
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Blog pokerowy - Holdem - Poker Bonus - Rakeback - Strategia pokerowa

    nie za bardzo pokerowo ale coś tam nowego napisałem